Munkebo Cup

Indbydelse til indefodboldstævne
På store og små mål
Den 15., 16., og 17. november 2013
I Munkebo Idrætscenter

Munkebo Oldboysklub indbyder til

Munkebo Cup
Munkebo Idrætscenter - den 15., 16. og 17. november 2013

Der spilles i følgende rækker:

Poder (U6) Drenge (U17) Poder (U7) Drenge (U19)

Drenge (U8) Piger (U9)
Drenge (U9) Piger (U10)

Drenge (U10) Piger (U11)
Drenge (U11) Piger (U12)

Drenge (U12) Piger (U13)
Drenge (U13) Piger (U14)
Drenge (U14) Piger (U15) Drenge (U15) Piger (U18)

 

 

Tilmeldingsfrist er den 7. nov.  2013.

Pris pr. hold er kr. 300,00, indbetales på konto 3600 3600418351 Danske Bank
Inden tilmeldingsfristens udløb.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række.

Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen.

U6 og U7 spiller på små podebaner med podemål.

Drenge og piger U8-U9-U10  spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet.

Tilmelding mailes eller indtelefoneres til:

Preben Petersen Henrik Pedersen
Strandlystvej 14 Krabbegårdsvej 455330 Munkebo 5330 Munkebo
Telefon: 20161672 Telefon:65 97 58 84
Mail: Mobil: 26 21 58 84
preben.ketty@munkebo-borger.dk

Jørgen Christensen
Mølkæret 210
5330 Munkebo
Mobil: 31710225 Mail: jkschris@gmail.com
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 6 Mixed 6 300 søndag 1 0
U 7 Mixed 6 300 Søndag 8 0
U8 Mixed 6 300 1 0
U 9 Mixed 6 300 4 0
U 10 Mixed 6 300 7 0
U 11 Mixed 6 300 9 0
U 12 Mixed 6 300 13 0
U 13 Mixed 6 300 søndag 14 0
U 14 Mixed 6 300 Søndag 15 0
U 15 Mixed 6 300 Lørdag 5 0
U 17 Mixed 6 300 Fredag 14 0
U 19 Mixed 6 300 Fredag 10 0
U 9 Mixed 6 300 0 0
U10 Mixed 6 300 1 0
U 11 Mixed 6 300 3 0
U 12 Mixed 6 300 1 0
U 13 Mixed 6 300 1 0
U 14 Mixed 6 300 6 0
U 15 Mixed 6 300 0 0
U 18 Mixed 6 300 0 0

Signetud teams

U 6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U8 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Legenderne A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde BK 1
Kerteminde BK 2 C

U 11 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
The Wolf Pack C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KB 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Fredericia ff A Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia ff B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
aarslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 12 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager B Fjordager IF Logo Fjordager IF
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Aarup bk A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Munkebo 2 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Svendborg sparekasse A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Korup IF A Korup IF Logo Korup IF
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U 13 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Sanderum A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
R2 Active Kids Foundation A
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Marienlyst Boldklub A Marienlyst Logo Marienlyst
Otterup 1 A Otterup B & IK
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U 14 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Korup I.F. A Korup IF Logo Korup IF
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Årslev BK B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
KR 70 A Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Skibet IF A Skibet IF Logo Skibet IF
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby 5 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
NB 4 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 15 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 4 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 17 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Gule Shabebs B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
fc hermanssen A
13 Mafiaen A Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ntech A
Fiskerne A
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
De lange løg B
Galácticos A
Munkebo Skole A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 19 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Team Slots B
Meat Grinders C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Meat grinders C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Sadisterne B mixed
Giv bolden til Hunde A Tietgen Skolen HHX
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby

U 9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud B Ubberud IF Logo Ubberud IF

U 11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 18 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
15. - November 17 2013

Organisation
Munkebo Oldboys klub
Place
Munkebo Hallen
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview