Energi midt julecup

Stævneform: puljer med 5 hold (4 kampe pr. hold)
Regler: JBU Spilletid: 9 min. pr. kamp
Mødetid: 20 min før kampstart
Antal spillere: Max 6 spillere pr. hold(Dog 7 spillere pr. hold i U9, U10 og U11)
Deltagergebyr: 300 kr. pr. hold i alle rækker
Udeblivelse og Afbud: indenfor 48 timer før kamp, vil udeblivelser eller afbud medføre en regning på deltagergebyr
Tilmelding: Senest d. 1 december 2013
Præmier: Række U-9, U-10, U-11: Medaljer til alle og penge præmier til 1 og 2 i hver række, Række U-12, U-13, U-15, U-17, U-18: Pengepræmier til 1 og 2 i hver pulje
Kontaktperson Jan Sørensen 40 13 41 83
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U11 Mixed 7 300 Lørdag 28 dec 1 0
U 9 Mixed 7 300 fredag 27 dec 0 0
U 10 Mixed 7 300 fredag 27 dec 3 0
U 11 Mixed 7 300 lørdag 28 dec 5 0
U 10 Mixed 7 300 fredag 27 dec 3 0
U 11 Mixed 7 300 lørdag 28 dec 13 1
U 13 Mixed 6 300 lørdag 28 dec 11 1
U 12 Mixed 6 300 søndag 29 dec 1 0
U 12 Mixed 6 300 søndag 29 dec 2 0
U 12 Mixed 6 300 søndag 29 dec 3 0
U 12 Mixed 6 300 søndag 29 dec 7 0
U 13 Mixed 6 300 søndag 29 dec 0 0
U 13 Mixed 6 300 søndag 29 dec 5 0
U 15 Mixed 6 300 mandag 30 dec 3 0
U 15 Mixed 6 300 mandag 30 dec 10 0
U 15 Mixed 6 300 mandag 30 dec 5 0
u15 Mixed 6 300 mandag 30 dec 2 0
U 17 Mixed 6 300 mandag 30 dec 7 1
U 18 Mixed 6 300 mandag 30 dec 8 0
U 9 Mixed 7 300 fredag 27 dec 1 0
U14 Mixed 6 300 mandag 30 dec 6 0

Signetud teams

U11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28 dec

Teamname LVL Logo Club
Galtens Drenge 1 A Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber

U 9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag 27 dec

Teamname LVL Logo Club

U 10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag 27 dec

Teamname LVL Logo Club
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U 11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag 28 dec

Teamname LVL Logo Club

U 10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag 27 dec

Teamname LVL Logo Club

U 11 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag 28 dec

Teamname LVL Logo Club
Kif C Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
Kif 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
SUB 88 1 B Skals Fodboldforening Valkyrien Logo Skals Fodboldforening Valkyrien
SUB 88 1 B Skals Fodboldforening Valkyrien Logo Skals Fodboldforening Valkyrien
1-2-3 BANG B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
VFF B vff
Galtens Drenge 2 B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
VFF B Viborg FF Logo Viborg FF
Team Damkjær sko B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Team Nordvestjysk Elservice B
Vellev Drengene C Vellev IF Logo Vellev IF

U 13 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag 28 dec

Teamname LVL Logo Club
team teenz
Wild Cats B Frederiks AIF
HA85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Dinoslegeland.dk A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
VB Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
TEAM 10 A Team 10 Logo Team 10
TEAM 10 2 B Team 10 Logo Team 10
TEAM 10 3 B Team 10 Logo Team 10

U 12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club
team teenz A

U 12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club
ans B Ans IF Logo Ans IF
Zolo-DK B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U 12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
FC Kids A Eastside Viborg Logo Eastside Viborg

U 12 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club
SUB 88 1 B
SUB 88 2 B
FK Extreme C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Silkeborg IF 2 B Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Team 12 Drenge B Feldborg Haderup IF Logo Feldborg Haderup IF
Team Tjele El B Vejrumbro Boldklub

U 13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club

U 13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 29 dec

Teamname LVL Logo Club
Nugf Viborg Nørremarken Logo Viborg Nørremarken
Thorning if B Thorning IF Logo Thorning IF
Nugf 2 B Viborg Nørremarken Logo Viborg Nørremarken
VFF 1 B Viborg FF Logo Viborg FF
VFF 2 B Viborg FF Logo Viborg FF

U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club

U 15 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club
Frederiks AIF B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Frederiks AIF C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
U14 KIF 1 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
U14 KIF 2 B Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
fårvang B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Overlund B Overlund GF Logo Overlund GF
Silkeborg Rygcenter B
SGF raket tøser B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
sunds if 1 B sunds if
sunds if 1 Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening

U 15 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club
Birgers Violin A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Partner Biler A SUB 88 Logo SUB 88
VFF 15 B Viborg FF Logo Viborg FF
VFF 15 - 2 B Viborg FF Logo Viborg FF
Kjellerup IF A Kjellerup IF Logo Kjellerup IF

u15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club

U 17 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club
FC Købeklub A Viborg
UJS BILER A
FC Kagemand B
Team Gudenaa A
HØST IF B Høsterkøb Fodboldklub Logo Høsterkøb Fodboldklub
Pirlo A

U 18 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club
Coca Cola Tigers A
Power Puff B Klejtrup Boldklub
Grenaa IF B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Rårup GIF A A Rårup GIF Logo Rårup GIF
Rårup GIF B B Rårup GIF Logo Rårup GIF

U 9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag 27 dec

Teamname LVL Logo Club

U14 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag 30 dec

Teamname LVL Logo Club
Team 1 A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
John's Disciple A Kjellerup IF Logo Kjellerup IF
RevisionsHuset-Viborg I/S og VFF A Viborg FF Logo Viborg FF
VM Fodbold Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
2cbj A Viborg FF Logo Viborg FF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
27. - December 30 2013

Organisation
Kjellerup IF
Place
Kjellerup hallen
Address
Tinghusvej 6
Postalcode
8620
City
Kjellerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview