ØSVN IF - Indestævne

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 3 300 Søndag formiddag 10 0
U7 Mixed 3 300 Søndag formiddag 9 0
U8 Mixed 3 300 Lørdag formiddag 6 0
U9 Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag 7 0
U10 Mixed 4 400 Søndag middag 11 0
U13 Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 8 0

Signetud teams

U6 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Banditterne 1 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Banditterne 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
AVGIF 1 C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Christiansfeld B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
VFC 2 B Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
VFC 1 B Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
Vamdrup IF 1 Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup IF 2 Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

U7 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Englebasserne B
Banditterne 1 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Banditterne 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Banditterne 3 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Kolding IF Kolding IF Logo Kolding IF
AVGIF 1 B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Vamdrup 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup 1 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

U8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
solisterne C Sole IF Logo Sole IF
ØSVN IF 1 A Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Christiansfeld C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
ØSVN IF 3 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U9 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Almind C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
ØSVN IF 1 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Superkids B Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Almind C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Vamdrup if A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BGIF Bramdrupdam A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Højby 1 A Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 C Højby S&G Logo Højby S&G
Vamdrup 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Højby 3 C Højby S&G Logo Højby S&G
ØSVN 1 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
cif C Christiansfeld IF Logo Christiansfeld IF

U13 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BIF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Skibet 1 A Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet 2 A Skibet IF Logo Skibet IF
Skibet 3 A Skibet IF Logo Skibet IF
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
ØSVN IF 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 1 A Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
1. - March 2 2014

Organisation
Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Place
Øster Starup Vester Nebel Hallen
Address
Starupvej 45, Aagård
Postalcode
6040
City
Egtved
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview