ID Hair Sommer Cup VRI 2014

Invitation Sommer Cup VRI 21. juni 2014

Stævnet med gaver til alle.

Vejlby- Risskov Idrætsforening (VRI) har sammen med hovedsponsor Id Hair fornøjelsen at indbyde jer til fodboldstævne den 21. juni for årgangene:

Mix:

U5-U7 spiller 3 mandshold (max 5 pr. hold) gebyr kr. 300,- . OBS ingen niveau deling !!

Drenge:

U8 – U9 spiller 5 mandshold (max 8 pr. hold) gebyr kr. 500,-. OBS ingen niveau deling !! 

U10 – U12 spiller (A & B)7 mandshold (max 10 pr. hold) gebyr kr. 600,-

Piger:

U8 – U10 spiller 5 mandshold (max 8 pr. hold) gebyr kr. 500,- . OBS ingen niveau deling !! 

U11 – U15 spiller 7 mandshold (max 10 pr. hold) gebyr kr. 600,- . OBS ingen niveau deling !!

Alle får en Id hair gave.

Medaljer til alle 3 & 5 mandshold Medaljer og pokal til nr. 1 & nr. 2 i 7 mandshold

Betaling til konto 3627 – 11254691 med angivelse af navn, hold samt niveau

Kampantal: Alle 5-og 7 mandshold er garanteret 4 kampe,3 mandsholde dog 3 kampe.

Vores fodboldbaner ligger direkte op til én af Østjyllands bedste badestrande, så husk evt. håndklæde og badetøj til en dukkert efter kampene.

Det er muligt at købe adgang til Tivoli Friheden for et reduceret beløb – kontakt Bo Nielsen på alligevej@gmail.com for yderlige oplysninger.

Tilmelding: Sker via www.staevner.dk Sidste frist 5.juni 2014. Program udsendes 1 uge før stævnet. Tilmelding er først gældende, når deltagergebyr er indbetalt. Spørgsmål rettes til stævneledelsen via staevner.dk

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 3 300 Først på dagen 6 0
U6 Mixed 3 300 Midt på dagen 12 0
U7 Mixed 3 300 Sidst på dagen 25 0
U8-K Mixed 5 500 Først på dagen 8 0
U9-K Mixed 5 500 Midt på dagen 3 0
U10-K Mixed 5 500 Sidst på dagen 8 0
U8-M Mixed 5 500 Først på dagen 10 0
U9-M Mixed 5 500 Midt på dagen 12 0
U10-M-B Mixed 7 600 Midt på dagen 9 0
U11-K Mixed 7 600 Først på dagen 3 0
U12-K Mixed 7 600 Midt på dagen 4 0
U13-K Mixed 7 600 Sidst på dagen 4 0
U14-K Mixed 7 600 Sidst på dagen 1 0
U11-M-A Mixed 7 600 Først på dagen 2 0
U11-M-B Mixed 7 600 Først på dagen 7 0
U12-M-A Mixed 7 600 Midt på dagen 4 0
U12-M-B Mixed 7 600 Midt på dagen 8 0
U15-K Mixed 7 600 Sidst på dagen 2 0
U10-M-A Mixed 7 600 Midt på dagen 2 0
U7K Mixed 3 300 Sidst på dagen 0 0
U4 Mixed 3 300 Først på dagen 3 0

Signetud teams

U5 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
Vri 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 2 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup IF hold 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Brabrand IF U5 Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold

U6 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
AGF U6 B Århus GF Logo Århus GF
HEI U6 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI U6 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
aarhus fremad C Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
aarhus fremad C Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lyseng 3 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 1 IF Lyseng Logo IF Lyseng
VRI 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Søften GF C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U7 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club
Lystrup IF U7 hold 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
IF Lyseng 3 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lystrup IF U7 hold 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Stensballe IK 3 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
VIKs tekniske stjerner B Vejlby IK Logo Vejlby IK
VIKs danske brasilianere A Vejlby IK Logo Vejlby IK
Lystrup IF U7 hold 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
AGF 2 Århus GF Logo Århus GF
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
vri 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 4 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF 3 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
AGF B Århus GF Logo Århus GF
AGF U7A Århus GF Logo Århus GF

U8-K 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
Lund if A Lund IF Logo Lund IF
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Ebeltoft Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
HOG 2 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Brabrand IF tøserne B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
ASA 1 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
ASA 2 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus

U9-K 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
Ebeltoft A Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Ebeltoft B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF

U10-K 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club
Hornsyld IF C Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Lund if A Lund IF Logo Lund IF
Team sabro B tst/Sabro Logo tst/Sabro
HEI 1 u10 piger Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
GIF 2 Grenaa IF Logo Grenaa IF
GIF 1 Grenaa IF Logo Grenaa IF

U8-M 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
AarhusFremad 1 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
VRI1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Skovbakken IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
Ebeltoft B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
hei C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
AarhusFremad 2 A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Fuglebakken KFUM C Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus

U9-M 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
AGF U9A Århus GF Logo Århus GF
AGF U9A A Århus GF Logo Århus GF
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
TMG 1 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 3 Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Vejlby B Vejlby IK Logo Vejlby IK
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10-M-B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup IF Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF B B Lystrup IF Logo Lystrup IF
VIK 2 B VIK
Aarhus Fremad B B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad

U11-K 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
ASA 1 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
ASA 2 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus

U12-K 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Auning IF Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening

U13-K 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club
Trif 2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 1 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U14-K 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club

U11-M-A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
VRI-1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11-M-B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
VRI2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Brabrand IF 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Åbyhøj-drengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Drengene B Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening

U12-M-A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
De raske gutter 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Støvring if A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U12-M-B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Todbjerg Mejlby B Todbjerg Mejlby IF
Vejlby IK B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Skødstrup B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HEI U12 B B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
De raske gutter 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Støvring if B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

U15-K 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club
VRI PIGERNE C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Stilling if C Stillinge IF Logo Stillinge IF

U10-M-A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
Aarhus Fremad A A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
VIK 1 A VIK

U7K 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Sidst på dagen

Teamname LVL Logo Club

U4 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Først på dagen

Teamname LVL Logo Club
VRI 2010 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2010 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Stensballe IK Stensballe IK Logo Stensballe IK

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 21 2014

Organisation
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Place
NES Park og banerne ved Bellevue Hallerne
Address
Nordre Strandvej
Postalcode
8240
City
Risskov
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview