Estate Cup Lystrup 2014

Lystrup IF og Estate Mæglerne Jakob Brandstrup har fornøjelsen af at invitere til hyggeligt stævne på Lystrups helt nye fodboldanlæg i weekenden den 16. - 17. august fra kl. 9-18.30.
  
Ligesom sidste år lægger vi vægt på jævnbyrdige kampe, kort ventetid mellem kampene og naturligvis flotte medaljer til alle spillere.
 

Selvom vi i nogle rækker spiller finaler, så er der stadig samme præmie til alle.



Vi tilbyder følgende rækker:

3-mands med spilletid 8 minutter:
U6 mix, U7 drenge
U7 piger, U8 piger

5-mands på de nye store baner med spilletid 2x10 minutter:
U9 piger, U10 piger
U8 drenge, U9 drenge, U10 drenge

8-mands på det nye store baner med spilletid 2x10 minutter:
U11 piger, U12 piger, U13 piger
U11 drenge, u12 drenge,U13 drenge

11-mands med spilletid 2x15 minutter:
U14 piger ,15 piger
U14 drenge, U15 drenge


Prisen pr. hold er:

3-mands - 300,-
5-mands - 400,-
8-mands - 550,-
11-mands - 650,-

Alle hold er garanteret minimum 4 kampe !
 

VIGTIGT: Det er meget vigtigt for os, at niveauet i de enkelte rækker bliver overholdt. Vi spiller ikke om store pokaler og masser af præmier, og der er medaljer til alle spillere, så meld jeres hold til i den række, de hører til. Det giver størst fodboldglæde for alle !

Vi ved fra vores tidligere stævner, at pladserne ryger hurtigt, så meld jeres hold til så snart I ved, at det er noget I kunne tænke jer at deltage i. Der er tilmeldingfrist den 1. august 2014 hvor betalingen også skal være foretaget. Betaling sendes til  7265-1000928 med tydelig angivelse af holdid, klub og årgang.
 
På rigtig godt gensyn i Lystrup !
 

Ved spørgsmål kontakt stævnearrangør Mette Juhl på tlf. 25 15 53 50 eller  mette@lystrupfodbold.dk
 

 

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 mix (2009) Mixed 3 300 Lørdag kl. 10-12 10 0
U7 drenge (2008) Mixed 3 300 Søndag kl. 10-14 16 0
U7 piger (2008) Mixed 3 300 Lørdag 0 0
U8 piger (2007) Mixed 3 300 Lørdag 1 0
U8 drenge A (2007) Mixed 5 400 Lørdag 4 0
U8 drenge B (2007) Mixed 5 400 Lørdag eftermiddag 9 0
U8 drenge C (2007) Mixed 5 400 Lørdag 5 0
U9 drenge A (2006) Mixed 5 400 Lørdag eftermiddag 6 0
U9 drenge B (2006) Mixed 5 400 Lørdag formiddag 15 0
U9 drenge C (2006) Mixed 5 400 Lørdag formiddag 7 0
U9 piger (2006) Mixed 5 400 Lørdag eftermiddag 6 0
U10 piger (2005) Mixed 5 400 Søndag eftermiddag 9 0
U10 drenge A (2005) Mixed 5 400 Søndag eftermiddag 19 0
U10 drenge B (2005) Mixed 5 400 Søndag formiddag 19 0
U10 drenge C (2005) Mixed 5 400 Søndag formiddag 10 0
U11 drenge A (2004) Mixed 8 550 Lørdag eftermiddag 12 0
U11 drenge B (2004) Mixed 8 550 Lørdag formiddag 15 0
U11 drenge C (2004) Mixed 8 550 Lørdag eftermiddag 7 0
U11 piger (2004) Mixed 8 550 Lørdag formiddag 8 0
U12 drenge A (2003) Mixed 8 550 Søndag 6 0
U12 drenge B (2003) Mixed 8 550 Søndag 8 0
U12 drenge C (2003) Mixed 8 550 Søndag 6 0
U12 piger (2003) Mixed 8 550 Lørdag eftermiddag 5 0
U13 piger (2002) Mixed 8 550 Lørdag 1 0
U14 piger 11-mands Mixed 11 650 Lørdag 2 0
U13 drenge A (2002) Mixed 8 550 Søndag 7 0
U13 drenge B (2002) Mixed 8 550 Søndag 10 0
U13 drenge C (2002) Mixed 8 550 Søndag 6 0
U14 drenge A (2001) Mixed 11 650 Søndag 7 0
U14 drenge BC (2001) Mixed 11 650 Søndag 6 0
U15 drenge A (2000) Mixed 11 650 Lørdag 3 0
U15 drenge BC (2000) Mixed 11 650 Lørdag 0 0
U15 piger (2000) Mixed 11 650 Lørdag 3 0
U14 piger 8-mands Mixed 8 550 Lørdag 2 0
U5 mix (2010) Mixed 3 300 Lørdag 1 0

Signetud teams

U6 mix (2009) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 10-12

Teamname LVL Logo Club
Vri 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Tranbjerg IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg

U7 drenge (2008) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 10-14

Teamname LVL Logo Club
GUI1 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI2 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Galten Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Sejs Svejbæk 3 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk 2 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk 1 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad 1 Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Lystrup 4 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Søften Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 piger (2008) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U8 piger (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U8 drenge A (2007) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hadsten 1 A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Vri Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup A Lystrup IF Logo Lystrup IF

U8 drenge B (2007) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VIK B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Hobro IK Hobro IK Logo Hobro IK
Ebeltoft B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Vri Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup IF 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
tmg2 U8 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
tmg1 u8 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U8 drenge C (2007) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 4 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Stjær B C Stjær Boldklub
tmg3 U8 C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U9 drenge A (2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
De Orange Rødder A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lystrup 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Aabyhøj IF A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Spentrup 1 A Spentrup IF Logo Spentrup IF
hei 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U9 drenge B (2006) 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aabyhøjdespringerne B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Ebeltoft 2 B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
HIF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
HIF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Aabyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
De Orange Rødder B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Stilling IF B Stillinge IF Logo Stillinge IF
Ebeltoft 1 B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
AarhusFremad B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
hei 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
De stille drenge B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening

U9 drenge C (2006) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Korsholm IF C Korsholm IF
VRI 3 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Ebeltoft 3 C Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Spentrup 2 C Spentrup IF Logo Spentrup IF
De Grøne C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Piraterne C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Hei 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U9 piger (2006) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Snakkehovederne C Lystrup IF Logo Lystrup IF
HOG Hinnerup 2 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Hinnerup 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
hei A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U10 piger (2005) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
KHIF C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
HSK A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Fighterne B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Grenaa IF A Grenaa IF Logo Grenaa IF
Ry 1 Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Ry 2 Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub

U10 drenge A (2005) 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 1 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
IF Lyseng A A IF Lyseng Logo IF Lyseng
BIFalona 2 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
BIFalona 1 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Lystrup 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Odder 1 A Odder IGF Logo Odder IGF
Skanderborg 1 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skanderborg 2 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skanderborg 3 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Nykøbing M IF 1 A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF

U10 drenge B (2005) 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Harlev 1 B Harlev IK Logo Harlev IK
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Aarhus Fremad 1 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
BIFalona 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
BIFalona 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Skødstrup SF 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
VIk ´erne hold B B Vejlby IK Logo Vejlby IK
KHIF B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
HOG 3 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Odder 2 B Odder IGF Logo Odder IGF
Nykøbing Mors IF 2 B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF

U10 drenge C (2005) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI 3 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup 4 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Harlev 2 C Harlev IK Logo Harlev IK
Aarhus Fremad 2 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 3 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Lystrup 3 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Skanderborg 4 C FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skanderborg 5 C FC Skanderborg Logo FC Skanderborg

U11 drenge A (2004) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Silkeborg IF A Silkeborg IF Logo Silkeborg IF
Herning Fremad 1 A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Åbyhøj 1 A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
TMG A Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
HEI1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HOG A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet IF A Hornslet IF Logo Hornslet IF
VIK 1 A Vejlby IK Logo Vejlby IK
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 drenge B (2004) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Harlev IK B Harlev IK Logo Harlev IK
Odder IGF 2 B IGF Odder
Odder IGF 1 B Odder IGF Logo Odder IGF
Lyseng 1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Viby B Viby IF Logo Viby IF
Åbyhøj 2 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF B B Lystrup IF Logo Lystrup IF
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
VIK 2 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng

U11 drenge C (2004) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
HEI 3 C Hjortshøj Egå
Herning Fremad 2 C Herning Fremad Logo Herning Fremad
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Lystrup IF C C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hatting-Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 piger (2004) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sabro C tst/Sabro Logo tst/Sabro
HEI Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup B-pigerne B Lystrup IF Logo Lystrup IF
U11 piger B - LIF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Stavtrup IF A Stautrup IF Logo Stautrup IF
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HOG Hinnerup B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U12 drenge A (2003) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 A Strib IF Logo Strib IF
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Galtens Drenge 1 A Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Nøgleholdet A Vejlby IK Logo Vejlby IK
Team Hørning Fodbold A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Lystrup Hotspur A Lystrup IF Logo Lystrup IF

U12 drenge B (2003) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hasle B B Hasle Boldklub Logo Hasle Boldklub
Ebeltoft IF B B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Team Hørning Fodbold Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Nøgleholdet 2 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Brabrand IF 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold

U12 drenge C (2003) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Galtens Drenge 2 C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Lystrup Red Devils C Lystrup IF Logo Lystrup IF

U12 piger (2003) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
FC Skanderborg 1 FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Todbjerg-Mejlby IF Todbjerg-Mejlby IF
Stautrup IF B Stautrup IF Logo Stautrup IF

U13 piger (2002) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 piger 11-mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hørning If B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
HOG Hinnerup B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U13 drenge A (2002) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Stensballe A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hornbæk 1 A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HOG/GUI A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
VIK 03 A Vejlby IK Logo Vejlby IK

U13 drenge B (2002) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk 2 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
KFUM Fuglebakken B Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hadsten B-1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hadsten B-2 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
AIA/Tranbjeg 1 B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg

U13 drenge C (2002) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
IF Lyseng C IF Lyseng Logo IF Lyseng
HOG/GUI C Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
SSF2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
AIA/Tranbjerg 2 C IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Hadsten C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 drenge A (2001) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Åbyhøj IF A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Eastside Viborg A Eastside Viborg Logo Eastside Viborg
Kristrup A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U14 drenge BC (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Acfc C A.C.F.C.
Team Hørning Fodbold B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening

U15 drenge A (2000) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lystrup A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Acfc A A.C.F.C.
Eastsiderne A Eastside Viborg Logo Eastside Viborg

U15 drenge BC (2000) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U15 piger (2000) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hinnerup B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U14 piger 8-mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U5 mix (2010) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Brabrand Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
16. - August 17 2014

Organisation
Lystrup IF
Place
Lystrups fodboldanlæg (NYT)
Address
Indelukket 20
Postalcode
8520
City
Lystrup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview