NES cup 2014, VRI indestævne

Indbydelse til indefodbold i Århus i Bellevuehallerne 15. – 16. nov. 2014 

Hermed har vi fornøjelsen endnu en gang at indbyde til ungdomsstævne i indefodbold i Bellevuehallerne i Risskov. Stævnet afvikles som et NES Cup stævne, idet NES til stor glæde for VRI er sponsor for stævnet.

Stævnet afvikles lørdag den 15. og søndag den 16. november 2014.

Igen i år er det muligt efter nedenstående retningslinjer at tilmelde hold både i en A-række og en B-række. Derved håber vi, at det er muligt for alle hold at finde et passende sportsligt niveau.

Årgang U5-U6-U7 U8 U9 U10 U11-U15
Max spillere på hold 5 7 7 7 7
Antal spillere på banen 3 5 4 4 4
En spiller over midten Nej Nej Nej Nej Ja
Målmand må tage med hænder Nej Ja Nej Nej Nej

Tilmelding: først-til-mølle princip. Turneringen lukkes når hallernes kapacitet er opbrugt. Sidste frist for tilmelding er 1. nov. 2014.

Niveauopdeling: U5, U6, U7 er IKKE niveaudelt.  U8-U15 spiller i A- og B-rækker. For at deltage i B-rækken skal mindst en af følgende to betingelser være opfyldt:

1) Klubben deltager i stævnets tilsvarende A-række med det bedste hold.

2) Klubben/holdet har i sæsonen 2014 deltaget i DBU's B-række eller C-række eller tilsvarende.

Kamptid og kampantal: Hvert hold er garanteret mindst 3 kampe af en varighed på 7 - 11 minutter.

Dommere: Kampene dømmes af lokale dommere. Dog vil der i U12A, U13A, U14A og U15A DRENGA være autoriserede dommere.

Startgebyr: u5-U6- U7 : kr. 200,- pr. hold. Øvrige: kr. 350,- pr. hold.

Der betales ved tilmelding på 3627-11254691 med TILMELDINGSNUMMERET fra staevner.dk i meddelesfeltet til modtager. Tilmeldingen er først gældende når betaling er sket.

Præmier: Der er fodboldstatuetter til alle i U5 - U9. I øvrige rækker er der præmier og pokal til 1. og 2. pladsen. Til alle hold er der gratis frugt og spurtpræmier.

Program: Program fremsendes på mail ca. 1 uge før stævnet.

Yderligere oplysninger fås ved henvendelse via funktionen ”Kontakt stævnearrangør” til venstre.

Venlig hilsen NES og VRI Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U5 mix Mixed 3 200 7 0
U6 mix Mixed 3 200 28 0
U7 mix Mixed 3 200 44 0
U9KA Mixed 4 350 0 0
U9KB Mixed 4 350 5 0
U10KA Mixed 4 350 4 0
U10KB Mixed 4 350 3 0
U13KA Mixed 4 350 5 1
U13KB Mixed 4 350 9 0
U9MA Mixed 4 350 12 0
U9MB Mixed 4 350 26 0
U13MA Mixed 4 350 9 0
U13MB Mixed 4 350 12 0
U8KA Mixed 5 350 0 0
U8KB Mixed 5 350 3 0
U11KA Mixed 4 350 3 0
U11KB Mixed 4 350 7 0
U12KA Mixed 4 350 2 0
U12KB Mixed 4 350 7 0
U14KA Mixed 4 350 0 0
U14KB Mixed 4 350 1 0
U15KA Mixed 4 350 1 0
U15KB Mixed 4 350 0 0
U8MA Mixed 5 350 18 0
U8MB Mixed 5 350 29 0
U10MA Mixed 4 350 13 0
U10MB Mixed 4 350 15 0
U11MA Mixed 4 350 9 0
U11MB Mixed 4 350 9 0
U12MA Mixed 4 350 4 0
U12MB Mixed 4 350 0 0
U14MA Mixed 4 350 1 0
U14MB Mixed 4 350 9 0
U15MA Mixed 4 350 2 0
U15MB Mixed 4 350 7 0
ZZZnedlagtZZZZZZZZZZ Mixed 0 0
ZZZnedlagtZZZZZZZZZZ Mixed 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5 mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6 mix 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Viby 2 Viby IF
Viby 1 B Viby IF
Hadsten C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Sabro If 2 Sabro If
TST 1 tst/Sabro Logo tst/Sabro
TST 2 tst/Sabro Logo tst/Sabro
Vri1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HIK U6 Hobro IK Logo Hobro IK
Brabrand if Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
AIA Tranbjerg U6 1 IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 2 IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Sabro IF Sabro IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
de små rå Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
HEI 2 HEI Fodbold
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
DB Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
brabrand 2 Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Galten FS A Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Bredballe Bredballe IF Logo Bredballe IF
Søften GF Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U7 mix 40 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HSK(3) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Østbirk U7 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Lyseng 3 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Bøllerne B Hover IF
Århus Fremad C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Lyseng 1 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
De røde tst/Sabro Logo tst/Sabro
HEI 3 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
DB2 Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB3 Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
TST 2 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
TST 1 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
FC Horsens 2008 4 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2008 3 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2008 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2008 1 FC Horsens Logo FC Horsens
Hold 3 Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
FC Tumlehøjen -
AIA Tranbjerg 2 IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 1 IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
AIA Tranbjerg 3 IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
VRI B B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI A B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sabro IF tst/Sabro Logo tst/Sabro
HSK(1) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK(2) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Agf A Århus GF Logo Århus GF
hold 1 A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
hold 2 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
HIF2 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
HIF1 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Viby 2 Viby IF
Viby 1 B Viby IF
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF

U9KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9KB 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HOG Hinnerup C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Skanderborg 1 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
Skanderborg 2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
U9 piger C VRI

U10KA 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De seje fodboldtøser A Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Skødstrup 2 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U10KB 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U13KA 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HT's piger A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Odense´s sejeste tøser A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sportliga.dk A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Barca's super piger A

U13KB 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sportliga.dk 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skødstrup/HEI1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Skødstrup/HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HT power girls Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Søndervangskolen C -
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF

U9MA 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Freja Gutter Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
hei A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
SSF2 A Skødstrup SF
TEAM LMT/UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Bredballe 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
SSF1 A Skødstrup SF
AGF U9 A Århus GF Logo Århus GF

U9MB 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
hei B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Freja Knægtene Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Freja fyrene Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Sabro IF B Sabro IF
VRI 2 VRI
VRI 1 B VRI
VRI 3 B VRI 3
Skibet B Skibet IF Logo Skibet IF
Viby 1 B Viby IF
Viby 2 B Viby IF
SSF4 B Skødstrup SF
Bredballe 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
SSF3 B Skødstrup SF
SSF5 B Skødstrup SF
Stensballe IK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Lystrup If B Hold 1
LIK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
TST U9 B TST
AGF B Århus GF Logo Århus GF
DB1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Galten FS 1 B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber

U13MA 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI U13 Ronaldoerne A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Skødstrup 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Champagne vaskerne A
MEETING Horsens A
U13a HB A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U13MB 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI U13 Neymarene B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U13 Messierne B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Fodboldens disciple B Stautrup IF Logo Stautrup IF
HB B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Kjellerup if B Kjellerup if
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U8KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8KB 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11KB 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
HA85 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
FC Brabrand pige 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
FC Brabrand piger 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold

U12KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12KB 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Skanderborg 1 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
FC Skanderborg 3 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg

U14KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14KB 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15KB 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8MA 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VFB1 A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
VSF 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Grenaa if A Grenaa if
IF Lyseng A 2 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
AIA Tranbjerg A IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Hornslet IF 1 A Hornslet IF Logo Hornslet IF
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Kristrup1 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Vri1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
AGF 1 A Århus GF Logo Århus GF
tmg a A Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Bredballe-IF-1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
IF Lyseng A 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hadsten 1 A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Brædstrup A Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Lystrup IF U8-1A A Lystrup IF Logo Lystrup IF

U8MB 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VSF 2 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Hatting-Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Grenaa if B Grenaa if
Stautrup U8 - 2 B Stautrup IF Logo Stautrup IF
Stautrup U8 - 1 B Stautrup IF Logo Stautrup IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Kristrup2 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
AIA Tranbjerg B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
VIK2 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
VIK1 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Vri1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Die grünen B Virup IF Logo Virup IF
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
tmg b B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Bredballe-IF-2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Vri3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hadsten 2 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HEI 3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VFB2 B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Stilling 1 B Stillinge IF Logo Stillinge IF
Ebeltoft B
Vri2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Stilling 2 B Stillinge IF Logo Stillinge IF

U10MA 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
sportigan hedensted A
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Bredballe if A Bredballe IF Logo Bredballe IF
VIK A -
FC Skanderborg 2 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
FC Skanderborg 1 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
VRI 11 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
FC Skanderborg 3 A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
De gule A Horsens FS Logo Horsens FS

U10MB 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Lokalsyn Kolding B Skibet IF Logo Skibet IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
KLG 1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 2 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Skødstrup 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Bredballe if B1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Sprinterne Horsens Freja B Horsens Freja Logo Horsens Freja
VIK B
Bredballe if B2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
VRI 22 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
FC Skanderborg 5 B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg

U11MA 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Team Invita-Sportsmaster A Holstebro boldklub
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
BIF 2 A
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Hornslet IF A Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornbæk SF A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
BIF 1 A

U11MB 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Åbyhøj-drengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornbæk SF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U12MA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12MB 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14MA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14MB 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Århus Syd B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
7. X B -
VRI 5 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HB B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub

U15MA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15MB 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Advocadodrengene B -
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

ZZZnedlagtZZZZZZZZZZ 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

ZZZnedlagtZZZZZZZZZZ 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Place
Bellevue-Hallerne
Address
Vestre Strandalle 170
Postalcode
8240
City
Risskov
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview