Fortuna indestævne på stor bane

Indefodbold på stor bane - store mål (6+3 spillere)i Randershallen. Vi har dette stævne som tillæg til vort almindelige stævne weekenden før (sidste år var 156 hold med) - ved dette stævne spilles på stor bane. Seriøst stævne med DBU dommere

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 piger B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U12 piger A Mixed 6 450 Lørdag 1 0
U13 piger B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U13 piger A Mixed 6 450 Lørdag 4 0
U14-15 piger B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U14-15 piger A Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U17 piger B Mixed 6 450 Lørdag 1 0
U17 piger A Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U19 piger B Mixed 6 450 Lørdag 1 0
U19 piger A Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U11 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 6 0
U11 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 7 0
U10 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 7 0
U10 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 5 0
U12 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 2 0
U12 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 9 0
U13 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 2 0
U13 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U14 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U14 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 1 0
U15 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U15 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 1 0
U16 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U16 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U17 drenge A Mixed 6 450 Lørdag 0 0
U17 drenge B Mixed 6 450 Lørdag 2 0
U19 drenge Mixed 6 450 Lørdag 0 0
Senior herrer Mixed 6 450 Lørdag 4 0

Signetud teams

U12 piger B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 piger B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 piger A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Barca´s super piger A Billund IF Logo Billund IF
Sportliga.dk A Hedensted IF Logo Hedensted IF
team teenz A
Skødstrup/HEI A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U14-15 piger B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14-15 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U17 piger B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tøserne fra Søften B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U17 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U19 piger B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vejgaard B Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub

U19 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TMG 2, Mårslet B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Åbyhøj-drengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
ASV/Hadsund Boldklub B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
DTM Tag B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Hornbæk Sportsforening B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U11 drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
AGF A Århus GF Logo Århus GF
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Hornbæk Sportsforening A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
TMG, Mårslet A Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
ASV/Hadsund Boldklub A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U10 drenge B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Overlund 2 B Overlund GF Logo Overlund GF
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK

U10 drenge A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
AGF 2 A Århus GF Logo Århus GF
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Overlund 1 A Overlund GF Logo Overlund GF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U12 drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
IF. Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U12 drenge A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
AGF A Århus GF Logo Århus GF
united A Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Sportigan - Hadsund A Bælum/Solbjerg IF
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
VIK A Vejlby IK Logo Vejlby IK
M.I.K A Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U13 drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Freja 2 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Freja 1 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U13 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
U14 A Viborg FF Logo Viborg FF

U15 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U15 drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hobbitterne A Stensballe IK Logo Stensballe IK

U16 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U17 drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U17 drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja B2 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U19 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

Senior herrer 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skohorn A
Raise Marketing B
Skals Banden B Viborg FF Logo Viborg FF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
November 1 2014

Organisation
No Club
Place
Randershallen (hal 1)
Address
Fyensgade 1
Postalcode
8900
City
Randers C
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview