Dahl Pedersen Ungdomscup

Højslev Station IF indbyder hermed til nyt stort indendørsstævne mellem jul & nytår i Søby-Højslev Arena hvor der spilles 7 min kampe i 2 haller.

Der spilles i alle årgange mellem U6 og U15

Se mere om stævnet på www.hojslev-if.dk/dahl-pedersen-ungdomscup


Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U 6 Drenge/Piger Mixed 6 250 8 0
U 7 Drenge/Piger Mixed 6 250 9 0
U 8 Drenge/Piger Mixed 6 250 6 0
U 9 Drenge Mixed 6 250 4 0
U 9 Piger Mixed 6 250 0 0
U 10 Drenge Mixed 6 250 4 0
U 11 Drenge Mixed 6 250 5 0
U 10 Piger Mixed 6 250 0 0
U 11 Drenge Mixed 6 250 1 0
U 11 Piger Mixed 6 250 2 0
U 12 Drenge Mixed 6 250 1 0
U 12 Drenge Mixed 6 250 3 0
U 12 Piger Mixed 6 250 0 0
U 13 Drenge Mixed 6 250 1 0
U 13 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 13 Piger Mixed 6 250 3 0
U 14 Drenge Mixed 6 250 7 0
U 14 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 14 Piger Mixed 6 250 1 0
U 14 Piger Mixed 6 250 1 0
U 15 Drenge Mixed 6 250 1 0
U 15 Drenge Mixed 6 250 0 0
U 15 Piger Mixed 6 250 0 0
U 15 Piger Mixed 6 250 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U 6 Drenge/Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Julemandens hjælpere Mønsted IF
Skive Skive IK Logo Skive IK
Skive2 B Skive IK Logo Skive IK
Julemandens hjælpere 2 Mønsted IF
Hansen Gardiner Højslev if
Ronaldos drenge Højslev

U 7 Drenge/Piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fodbold Nisserne Mønsted IF
Arsenal Skive IK Logo Skive IK
Barcelona Skive IK Logo Skive IK
Viborg Søndermarken 1 Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Fodbold Nisserne 2 Mønsted IF
Stoholm 2 A Stoholm if
Skive Egeris 1 Skive IK Logo Skive IK
Stoholm 1 A Stoholm if

U 8 Drenge/Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Åkjær 2 B Skive IK Logo Skive IK
Åkjær B Skive IK Logo Skive IK
Resen 1 B Skive IK Logo Skive IK
Resen 2 B Skive IK Logo Skive IK
Stoholm 2 A Stoholm if

U 9 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skive IK - 1 B Skive IK Logo Skive IK
Mønsted IF Mønsted IF
SIF A Stoholm if

U 9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 10 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mønsted / Sparkær I A Mønsted
Mønsted / Sparkær II C Mønsted
danmal B Skive IK Logo Skive IK
Løgstrup G&IF Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U 11 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løgstrup G&IF 2 B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 1 B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U 10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De Grønne. B Højslev st

U 11 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De frække tøser B Højslev
Nugf B Viborg Nørremarken Logo Viborg Nørremarken

U 12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Løgstrup IF 1 B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U 12 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Højslev St. 1 C Højslev Station IF
Højslev St. 2 C Højslev Station IF
Løgstrup IF 2 C Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U 12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skive Frugt B Højslev ST.IF

U 13 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 13 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ravnsbjerg IF B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
FLUIF C FLUIF
Hansen Gardiner Højslev if

U 14 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
F-sport
Rif B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Roslev IK B Roslev IK
FC darlings B FC darlings

U 14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 14 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FLUIF B FLUIF

U 14 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FLUIF C FLUIF

U 15 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Frikadelle B

U 15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 15 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
team spøttrup C team spøttup

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
No Club
Place
Søby-Højslev Arena
Address
Stoholmvej 20
Postalcode
7840
City
Højslev ST. IF
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview