Vildbjerg Cup Indoor 2014

VILDBJERG CUP INDOOR 2014


STORT INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR U6 - U15 DRENGE & U6 - U17 PIGER

Vildbjerg SF, Vildbjerg Cup, Hummel og Ringkjøbing Landbobank inviterer hermed igen til stort indendørs fodboldstævne i Vildbjerg i dagene

12.-14. DECEMBER 2014


PULJEINDDELING & KAMPPROGRAM ER NU KLAR. KLIK HER FOR AT KOMME TIL HJEMMESIDEN.



Der er stadig åben for tilmelding i følgende rækker (opd. 10/12 kl. 17:00):

U9 Piger (2006):   1 hold
U12 Piger (2003):  1 hold
U15 Piger (2000):  2 hold

Øvrige tilmeldte hold kommer på venteliste.

 

SPILLERÆKKER
Drenge:
U-6 (mix) 2009 3:3 på tværs (lørdag)
U-7 2008 3:3 på tværs (lørdag)
U-8 2007 3:3 på tværs (lørdag)
U-9 A-B 2006 4:4 (lørdag)
U-10 A-B-C 2005 4:4 (søndag)
U-11 A-B-C 2004 4:4 (søndag)
U-12 A-B-C 2003 4:4 (lørdag)
U-13 A-B-C 2002 4:4 (søndag)
U-14 A-B-C 2001 4:4 (lørdag)
U-15 A-B-C 2000 4:4 (fredag)

Piger:
U-6 (mix) 2009 3:3 på tværs (lørdag)
U-7 2008 3:3 på tværs (lørdag)
U-8 2007 3:3 på tværs (lørdag)
U-9 2006 4:4 (søndag)
U-10 2005 4:4 (søndag)
U-11 A-B/C 2004 4:4 (lørdag)
U-12 A-B-C 2003 4:4 (lørdag)
U-13 A-B-C 2002 4:4 (lørdag)
U-14 A-B-C 2001 4:4 (søndag)
U-15 A-B-C 2000 4:4 (fredag)
U-17 A-B 1998-99 4:4 (fredag)

Med forbehold for ændringer i spilledage.

ALLE HOLD ER GARANTERET MINIMUM 4 KAMPE!

Spillerækkerne opdeles i A-, B- og C-rækker, ved minimum 10 tilmeldte hold i hvert niveau.
Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold.
Spilletiden for U-6 til U-9 er 7 minutter, mens U-10 til U-17 spiller 8 minutter.
U-6 til U-9 spiller hvis det er muligt i indledende puljer á 3 hold og derefter ombrydes der til nye 3-holds puljer, for at sikre jævnbyrdige kampe. U-10 til U-17 spiller i indledende puljer á 4-5 hold og derefter opdeles der i A- og B-slutspil i både A-, B- og C-rækkerne
Stævnet afvikles i 5-6 haller, hvilket sikrer hurtig afvikling af rækkerne!


PRÆMIER
I U-6 til U-9 er der medaljer til alle spillere.
I U-10 til U-17 er der medaljer og personlige præmier til nr. 1 og 2 i A- og B-slutspillet i både A-, B- og C-rækkerne

Der er præmier til max. 6 spillere pr. hold.


HOLDGEBYR
U-6 til U-9: 275 kr. pr. hold. U-10 til U-18: 425 kr. pr. hold.
Holdgebyret overføres til konto 7670 2792898 senest søndag d. 23. november. Husk at angive holdnavn og række i betalingsmeddelelsen!


TILMELDING
Tilmelding foregår på staevner.dk.
Alternativt kan du sende en e-mail til indoor@vildbjerg-cup.dk. Angiv venligst holdets niveau ved tilmelding! Sidste frist for tilmelding er søndag d. 23. november. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmelding i de enkelte rækker før tid. Ved mindre end 8 tilmeldte hold i en række, vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Drenge (08) Mixed 3 275 13 0
U8 Piger (07) Mixed 3 275 9 0
U8 Drenge (07) Mixed 3 275 25 2
U9 Piger (06) Mixed 4 275 6 0
U9 Drenge A (06) Mixed 4 275 12 0
U9 Drenge B (06) Mixed 4 275 19 0
U9 Drenge C (06) Mixed 4 275 10 0
U10 Piger A (05) Mixed 4 425 0 0
U10 Piger B/C (05) Mixed 4 425 9 0
U10 Drenge A (05) Mixed 4 425 8 0
U10 Drenge B (05) Mixed 4 425 12 0
U10 Drenge C (05) Mixed 4 425 7 1
U11 Piger A (04) Mixed 4 425 5 0
U11 Piger B/C (04) Mixed 4 425 4 0
U11 Drenge A (04) Mixed 4 425 20 0
U11 Drenge B (04) Mixed 4 425 22 3
U11 Drenge C (04) Mixed 4 425 7 1
U12 Piger A (03) Mixed 4 425 3 0
U12 Piger B (03) Mixed 4 425 6 0
U12 Piger C (03) Mixed 4 425 1 0
U12 Drenge A (03) Mixed 4 425 16 0
U12 Drenge B (03) Mixed 4 425 14 0
U12 Drenge C (03) Mixed 4 425 6 1
U13 Piger A (02) Mixed 4 425 6 0
U13 Piger B (02) Mixed 4 425 9 0
U13 Piger C (02) Mixed 4 425 5 0
U13 Drenge A (02) Mixed 4 425 14 0
U13 Drenge B (02) Mixed 4 425 13 1
U13 Drenge C (02) Mixed 4 425 11 0
U14 Piger A (01) Mixed 4 425 10 0
U14 Piger B (01) Mixed 4 425 9 0
U14 Piger C (01) Mixed 4 425 1 0
U14 Drenge A (01) Mixed 4 425 14 0
U14 Drenge B (01) Mixed 4 425 18 1
U14 Drenge C (01) Mixed 4 425 9 1
U15 Piger A (00) Mixed 4 425 6 0
U15 Piger B (00) Mixed 4 425 4 0
U15 Piger C (00) Mixed 4 425 0 0
U15 Drenge A (00) Mixed 4 425 17 0
U15 Drenge B (00) Mixed 4 425 13 0
U15 Drenge C (00) Mixed 4 425 2 0
U17 Piger A (98-99) Mixed 4 425 10 0
U17 Piger B (98-99) Mixed 4 425 6 0
U6 Mix (09) Mixed 3 275 17 0
U7 Piger (08) Mixed 3 275 0 0

Signetud teams

U7 Drenge (08) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 2 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Liverpool United B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Barca United 1 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
De seje drenge C Aulum IF Logo Aulum IF
SB's drenge Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Give Fremad B Give Fremad Logo Give Fremad
Sunds IF 2 B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
FC Barcelona A Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU
Sunds IF A Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Team S,V,E... Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U8 Piger (07) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sunds IF Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Vildbjerg SF U7 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 3 Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KLG B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Sunds IF U7 B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Give Fremad U7 B Give Fremad Logo Give Fremad
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
SUB 88 SUB 88 Logo SUB 88

U8 Drenge (07) 18 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lauras drenge
Vildbjerg SF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Super HB C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
SHN/Ulfborg 1 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Tjørring IF Tjørring IF Logo Tjørring IF
KLG 2 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
RHIF 3 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
RHIF 2 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
RHIF 1 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS 3 B Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS 2 A Ikast FS Logo Ikast FS
Vildbjerg SF 4 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Videbæk 1 B Videbæk Idrætsforening Logo Videbæk Idrætsforening
Lemvig GF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U9 Piger (06) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Give Frem B Give Fremad Logo Give Fremad
Åkjær C Skive IK Logo Skive IK
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
Mejrup GU A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U9 Drenge A (06) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De røde lyn A Hedensted IF Logo Hedensted IF
SIK Resen 3 A Skive IK Logo Skive IK
Super Stars A Tjørring IF Logo Tjørring IF
TEAM LMT/UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hurup IF A Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Ringkøbing IF A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Sevel IF A Sevel-Mogenstrup Idrætsforening Logo Sevel-Mogenstrup Idrætsforening
Måbjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
Midtjyllands Knægte 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U9 Drenge B (06) 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Give 1 B Give Fremad Logo Give Fremad
Give 2 B Give Fremad Logo Give Fremad
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Mejdal GIK B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SIK Resen 2 B Skive IK Logo Skive IK
Young Stars B Tjørring IF Logo Tjørring IF
Mejrup 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skive IK - 1 B Skive IK Logo Skive IK
Struer Boldklub 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SIF B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Ringkøbing IF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Mejdal GIK B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Måbjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg IF 3 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Stoholm IF B Stoholm Idrætsforening Logo Stoholm Idrætsforening

U9 Drenge C (06) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Åkjær 1 C Skive IK Logo Skive IK
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
SIK Resen 1 C Skive IK Logo Skive IK
Åkjær 2 C Skive IK Logo Skive IK
Ramme-Lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Ramme-lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Måbjerg IF 4 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
IFS - Midtjyllands knægte II C Ikast FS Logo Ikast FS

U10 Piger A (05) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger B/C (05) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
Give Frem B Give Fremad Logo Give Fremad
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Brande IF B Brande IF Logo Brande IF
Struer B B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mejrup GU 2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U10 Drenge A (05) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AGF 2 A Århus GF Logo Århus GF
Oksbøl A Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten
Hammerum IF 1 A Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
AGF 1 A Århus GF Logo Århus GF
Viborg Søndermarken 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U10 Drenge B (05) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Aulum if B Aulum IF Logo Aulum IF
Tjørring Superkids B Tjørring IF Logo Tjørring IF
Holstebro 1 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Holstebro 2 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Hammerum IF 2 B Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
FC Barcelona B Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
Brande if B Brande IF Logo Brande IF
Herning Fremad 2 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Herning Fremad 1 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Viborg Søndermarken 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U10 Drenge C (05) 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Brande if 2 C Brande IF Logo Brande IF
Tjørring WildBoys C Tjørring IF Logo Tjørring IF
Klitten C Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Herning Fremad 3 C Herning Fremad Logo Herning Fremad

U11 Piger A (04) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ATI Fodbold Piger A Aalbæk Stations IF
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
DREAM TEAM A Tistrup BK Logo Tistrup BK

U11 Piger B/C (04) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ikast Kfum 1 B Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
Ikast Kfum 2 B Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U11 Drenge A (04) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
Hornbæk sf A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Vinderup IK A Vinderup IK Logo Vinderup IK
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Jahn's Drenge A
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team Lysagervænget A
MK Huse A Overlund GF Logo Overlund GF
olehansen.dk A TIM GIF Logo TIM GIF
Team Invita-Sportmaster A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Byens Bedste Hold A Foulum
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U11 Drenge B (04) 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RIF Drengene B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Hornbæk sf B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Lauridsens drenge B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ramme-Lomborg B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Vinderup IK B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Billund IF B Billund IF Logo Billund IF
MGU1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
TPI PSG B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
DB B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Bramdrupdam B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Ikast FS 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Ikast FS 1 B Ikast FS Logo Ikast FS
Måbjerg IF B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Ringkøbing IF 1 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U11 Drenge C (04) 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbings Drenge C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
Bording IF 2 C Bording IF Logo Bording IF
Bording IF 1 C Bording IF Logo Bording IF
Vildbjerg SF 1 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U12 Piger A (03) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
ATI Fodbold piger A Aalbæk Stations IF
Næsbjerg A Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U12 Piger B (03) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Team Viborg B Team Viborg Logo Team Viborg
Sunds IF B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U12 Piger C (03) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KLG C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold

U12 Drenge A (03) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
heldumvejs kiosk A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Tarm IF A Tarm IF Logo Tarm IF
Vinding A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
RIF A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Team EV Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Team Nordvestjysk Elservice A
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Team Plus El A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
FC Kammeraterne A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U12 Drenge B (03) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brande IF 2 B Brande IF Logo Brande IF
Sgi B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
FCB B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
TVS 1 B TVS
Tjørring 3 B Tjørring IF Logo Tjørring IF
Tjørring 2 B Tjørring IF Logo Tjørring IF
Tjørring 1 B Tjørring IF Logo Tjørring IF
Grindsted GIF B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ringkøbing B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U12 Drenge C (03) 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GNIF C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Ramme-Lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Tjørring stars C Tjørring IF Logo Tjørring IF
TVS 2 C TVS
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF

U13 Piger A (02) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Spjald IF A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
De seje piger A Billund IF Logo Billund IF
IF Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Team 10 A Team 10 Logo Team 10
Sportliga.dk A Hedensted IF Logo Hedensted IF

U13 Piger B (02) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Sportliga.dk 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Sabro IF B Sabro IF Logo Sabro IF
Team 10 2 B Team 10 Logo Team 10
IF Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Ravnsbjerg IF B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
ATI U12 B
Næsbjerg Tøserne B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U13 Piger C (02) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Sabro IF Sabro IF Logo Sabro IF
SHN/Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Sunds if C Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening

U13 Drenge A (02) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EFB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Drys Viborg A
CASA Horsens A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Team Thy A Privat
JDL (2002) A
Sportigan Hadsund A
Viborg FF 1 A Viborg FF Logo Viborg FF
Ærterne A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
FC Vest A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Henning Lund A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U13 Drenge B (02) 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
EFB B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Bad BoyZ B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Brande IF 2 B Brande IF Logo Brande IF
BechGranit.dk B FC Horsens Logo FC Horsens
Skive IK B Skive IK Logo Skive IK
Viborg FF 2 B Viborg FF Logo Viborg FF
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Ølgod 2 B Ølgod Idrætsforening Logo Ølgod Idrætsforening
Ølgod 1 B Ølgod Idrætsforening Logo Ølgod Idrætsforening

U13 Drenge C (02) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brande IF 3 C Brande IF Logo Brande IF
Jerne IF C Jerne IF Logo Jerne IF
Viborg FF 3 C Viborg FF Logo Viborg FF
TIF/ØB Drengene C Tørring IF Logo Tørring IF
SHN/Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Vildbjerg SF 1 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Ølgod 3 C Ølgod Idrætsforening Logo Ølgod Idrætsforening

U14 Piger A (01) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Teenz A Privat
Sunds if 13a A Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
TEAM 10 A Team 10 Logo Team 10
Struer A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Aab A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Efb 3 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Moses Piger A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
AU Aarhus A AU Aarhus
Team Sønderager A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U14 Piger B (01) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TEAM 10 B Team 10 Logo Team 10
Ramme-Lomborg Super Girls B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Louise's lyn B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 3 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lem Boldklub B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Give Fremad B Give Fremad Logo Give Fremad

U14 Piger C (01) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge A (01) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Faxe Kondi A Aulum IF Logo Aulum IF
Rindum A Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
EMR A
Pacers A Pacers
Team Minimum A Ikast FS Logo Ikast FS
Skjern bank A
Dream Team A Herning Fremad Logo Herning Fremad
All Stars A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Kølvrå Friluftsbad A Ikast FS Logo Ikast FS
Give El A Give Fremad Logo Give Fremad
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Team Johnny A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U14 Drenge B (01) 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Thyregod 1 B FREM Thyregod Logo FREM Thyregod
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
HB 10 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Fremad 1 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
frem thyregod 2 B FREM Thyregod Logo FREM Thyregod
Fremad 2 B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Faxe kondi drengene B
Brande IF 4 B Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 3 B Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 2 B Brande IF Logo Brande IF
Electrolux B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Aulum IF B Aulum IF Logo Aulum IF

U14 Drenge C (01) 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 1 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Team Cool C
KFUM Odense C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Thyregod 3 C FREM Thyregod Logo FREM Thyregod
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lemvig GF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 Piger A (00) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Middelfart G & BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Ole Kjeldsen VVS A Mejrup GU Logo Mejrup GU
AU Aarhus A AU Aarhus
Team Vejle A ingen
Team Sønderager A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U15 Piger B (00) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Alheden IF B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Sportigan Holstebro B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U15 Piger C (00) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge A (00) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hobbitterne Stensballe IK Logo Stensballe IK
Sparekassen Kronjylland Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
Nørager Vandrehjem A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Klinkby Drenge. A Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
HHs Drenge A
RIF A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
No Mercy A Privat
GF Forsikring Trekantområdet A Skibet IF Logo Skibet IF
FC Barcelona A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Aalborg A
4 Jyder og 1 Sjællænder A
Mitech A
Junge byg A Filskov IF Logo Filskov IF
VVS-FYN A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Toftum Muerfirma A Stoholm Idrætsforening Logo Stoholm Idrætsforening
Sallingsund A Sallingsund FC Logo Sallingsund FC

U15 Drenge B (00) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LGF B B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FC Grosse Bier B Viborg FF Logo Viborg FF
De små lam B De små lam
Ravnsbjerg IF 2 B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Ravnsbjerg IF 1 B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Vildbjerg SF 3 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Næsby 6 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Snejbjerg SG&I B Snejbjeg SG&I

U15 Drenge C (00) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mølholm C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Team lord C

U17 Piger A (98-99) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Efb 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Lyngs Idrætsefterskole A
Die Lange A IK Skovbakken Logo IK Skovbakken
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Møldams Elektro A Hedensted IF Logo Hedensted IF
De gule lyn A
Team Klædeskabet A -privat

U17 Piger B (98-99) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sunds IF B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
KHIF 2 B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Tim Gif B TIM GIF Logo TIM GIF
Rårup B Rårup GIF Logo Rårup GIF

U6 Mix (09) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
struer 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
RHIF B Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Vildbjerg SF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Ringkøbing IF Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mikro Herning KFUM Logo Herning KFUM
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U7 Piger (08) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
13. - December 14 2014

Organisation
Vildbjerg SF
Place
Haller i Vildbjerg
Postalcode
7480
City
Vildbjerg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Vildbjerg Cup Indoor 2014 map

Tournament overview