Faxe Kondi/Elmely Kro Cup 2014

 U7 og U8 spiller lørdag den 6.12. 3. mands på halv bane. Præmier til alle. 

U10, U11 og U12 spiller søndag den 7.12. U10 5 mands og u11 og 12 4 mands. 

Præmier til 1. og 2. Pladsen.

Scoringspræmier, præmie til bedste spiller samt FairPlay præmie i alle rækker.

Bekræftelse på tilmelding modtages på mail efter tilmelding. 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 3 300 Lørdag 14 0
U8 Mixed 3 300 Lørdag 11 0
U11 Mixed 4 300 Søndag 8 0
U10 Mixed 4 300 Søndag 6 0
U12 Mixed 4 300 Søndag 14 0
U9 Mixed 5 300 Lørdag 5 0

Signetud teams

U7 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
e-takeaway.dk
Gevninge B Gevninge IF Logo Gevninge IF
Gevninge C Gevninge IF Logo Gevninge IF
HOLBÆK 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
holbæk 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 3 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Gorillaerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Rørvig IF 1 C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Rørvig IF 2 C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Benløse Benløse IF Logo Benløse IF
Rødvig G&I C Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
e-takeaway.dk
Holbæk 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 3 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KBs sejeste drenge A
KBs smukkeste drenge
Stenlille C Stenlille IF Logo Stenlille IF

U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
St. merløse st. merløse
Tuse B Tuse IF Logo Tuse IF
Suså 1 B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså 2 B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gutterne
HOLBÆK 1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Danske Fragtmænd A
Sorø Freja A Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja
Flamengo B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

U12 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Roskilde Kfum KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HOLBÆK 1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Dianalund 1 Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalund 2 Dianalund IF Logo Dianalund IF
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
TFC 1 B Trundholm FC Logo Trundholm FC
Bayern Munchen B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Barcelona C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
FHF grøn A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Julles Tromler A Næstved IF Logo Næstved IF

U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Stenlille C Stenlille IF Logo Stenlille IF
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
6. - December 7 2014

Organisation
Holbæk B&IF
Place
Stestrup Fritidsgård
Address
Stestrupvej 41
Postalcode
4360
City
Kirke Eskilstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview