DagliBrugsen cup Harboøre 2014

DAGLIBRUGSEN CUP HARBOØRE 2014 STORT INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR U6-U 12 DRENGE SAMT U 10 - U 13 PIGER 14 - 16 NOVEMBER 2014 SPILLERÆKKER DRENGE: U6 ( MIX) 3:3 PÅ TVÆRS U7 3:3 PÅ TVÆRS U8 3:3 PÅ TVÆRS U9 4:4 U10 4:4 U11 4:4 U12 4:4 PIGER: U10 4:4 U11 4:4 U12 4:4 U13 4:4 SPILLERÆKKERNE OPDELES I A,B OG C VED MINIMUM 8 HOLD I HVER RÆKKE, VED MINDRE KØRES DER 2 SLUTSPIL PRÆMIER I U6 OG U7 DR ER DER MEDALJER TIL ALLE SPILLERE + 1 POSE HYGGE TIL HVERT HOLD I U8 TIL U13 ER DER MEDALJER OG PERSONLIGE PRÆMIER TIL NR 1,2 OG 3 I ALLE RÆKKER DER ER MAX PRÆMIER TIL 6 SPILLERE PR. HOLD TILMELDING TILMELDING FOREGÅR PÅ STÆVNER.DK ALTERNATIVT KAN DU SENDE EN E-MAIL TIL baldi2811@gmail.com ANGIV VENLIGST HOLDETS NIVEAU VED TILMELDING HOLDGEBYR U 6-8 200 KR PR HOLD U 9 -U13 375 KR PR HOLD HOLDGEBYRET OVERFØRES TIL KONTO 7737 1082601 EVT SPØRGSMÅL MOGENS 24821845

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge (09) Mixed 3 200 lørdag formiddag 1 0
U7 drenge (08) Mixed 3 200 lørdag formiddag 9 0
U8 drenge (07) Mixed 3 200 lørdag middag 14 0
U9 drenge (06) Mixed 4 375 søndag 24 0
U10 drenge (05) Mixed 4 375 lørdag 15 0
U 11 drenge (04) Mixed 4 375 lørdag 9 0
U12 drenge (03) Mixed 4 375 lørdag 15 0
u10 piger (05) Mixed 4 375 søndag 5 0
u11 piger (04) Mixed 4 375 søndag 0 0
u 12 piger (03) Mixed 4 375 søndag 0 0
u 13 piger (02) Mixed 4 375 fredag 18.30 -21.00 9 0

Signetud teams

U6 drenge (09) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge (08) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Team S,V,E... A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
SB's drenge Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hif 1 Harboøre IF Logo Harboøre IF
hif 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF
lgf 4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 5 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U8 drenge (07) 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Super Holstebro B
Struer 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 3 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Harboøre 1 Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF
NIF 1 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
NIF 2 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
NIF 3 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U9 drenge (06) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
borbjerg A Borbjerg gymnastik og ungdomsforening Logo Borbjerg gymnastik og ungdomsforening
Bagges boys
VSF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
VSF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Thisted FC Thisted FC Logo Thisted FC
Struer Boldklub 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Maabjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Maabjerg IF 2 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Maabjerg IF 3 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Maabjerg IF 4 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Ramme-Lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Struer Boldklub 3 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lgf 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast kfum 1 B Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
Ikast kfum 2 C Ikast KFUM Fodbold Logo Ikast KFUM Fodbold
SIF. B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U10 drenge (05) 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holstebro 1 Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Ramme-Lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Lgf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Klinkby 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
tif C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
tfc1 B Thisted FC Logo Thisted FC
tfc 2 B Thisted FC Logo Thisted FC
tfc 3 B Thisted FC Logo Thisted FC
BK Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

U 11 drenge (04) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Grønne B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Måbjerg IF B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Ringkøbing if 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Harboøre B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lgf1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
rlif B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Vildbjerg B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Klitten Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Byens bedste hold A Foulum IF

U12 drenge (03) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub C C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Team Plus El A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Lgf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 4 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 5 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 6 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Tim TIM GIF Logo TIM GIF
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Rolig C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
HIF Harboøre IF Logo Harboøre IF
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten

u10 piger (05) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hif 1 Harboøre IF Logo Harboøre IF
hif 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF

u11 piger (04) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club

u 12 piger (03) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club

u 13 piger (02) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag 18.30 -21.00

Teamname LVL Logo Club
Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
HIF/tif1
HIF/tif 2
HIF/tif 3
Vildbjerg U12 Piger B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
de mindre gode 1 B Brande IF Logo Brande IF
de mindre gode 2 C Brande IF Logo Brande IF
klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
14. - November 16 2014

Organisation
Harboøre IF
Place
harboøre centeret
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview