McDonald´s RB 1906 julestævne 2014

Vi glæder os til at se jer i Roskilde Hallerne. Ses mellem Jul & Nytår - RB 1906
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U -9 Mixed 7 425 16 0
U -10 Mixed 7 425 15 0
U -12 Mixed 7 425 24 0
U -14 Mixed 7 425 28 0
U - 5 Mixed 6 325 2 0
U -16 Mixed 7 475 5 0
Kvinder Mixed 7 650 4 0
U - 6 Mixed 6 325 12 0
U -11 Mixed 7 425 11 0
U -9 Mixed 7 325 38 1
U - 11 Mixed 7 325 27 0
U - 10 Mixed 7 425 19 0
U -10 Mixed 7 325 37 0
U -12 Mixed 7 425 19 0
U - 12 Mixed 7 400 27 0
U - 13 Mixed 7 425 22 0
U - 13 Mixed 7 400 13 0
U - 14 Mixed 7 475 43 0
U - 15 Mixed 7 475 20 1
U - 8 Mixed 7 425 19 1
U -. 8 Mixed 7 325 28 0
U - 9 Mixed 7 425 20 0
U - 16 Mixed 7 525 18 0
U - 17 Mixed 7 525 10 0
U - 19 Mixed 7 525 18 0
U - 7 Mixed 6 325 40 1
Herresenior Mixed 7 800 16 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U -9 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub's nye piger Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Fjorir Vikingur A
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
De 7 Små Dværge A Ringsted Damefodbold
Aik 65 Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
Brøndby Brøndby IF Logo Brøndby IF
koldblodige bodybuildere A Asnæs Boldklub
Diva 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U -10 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub's nye piger Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Svogerslev hvid Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hornbæk Supergirls B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hornbæk Dreamgirls B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
FV U10A A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Hvidovre I.F B Hvidovre I.F
Fk05 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Pigerne C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FB tiger A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 C Solrød FC Logo Solrød FC
B 1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
FV U10B B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Diva 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U -12 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk 1 B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hvidovre 2003 B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
BSF Young Ones A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Damsø 2 B run@microknights.dk
Køge BK2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
FC Damsø B FC Damsø Logo FC Damsø
De Magiske Pebernødder B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
FA København A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Allerød FK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Hvidovre A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
JFC2 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Køge BK B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Havdrup - Pink B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup - gul B Havdrup GI Logo Havdrup GI
RB 06 U-12 piger B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
JFC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Taastrup tøserne B

U -14 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jyllinge FC U-14 C Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
BSF Y A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF X A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
the High five Girls B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold 2 C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Genså B Gevninge IF
Roskilde Pigefodbold C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Jens`s piger B Ringsted Damefodbold
FC Damsø A FC Damsø Logo FC Damsø
FHF1 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF2 C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Dream Team A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA København U13 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
CarRas piger B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HTI 2 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 1 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
Sundby2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
the Crazy gang B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC
Rishøj Boldklub B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
LSF C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Slangerup B Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Roskilde Pigefodbold B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

U - 5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
xx rb1906
Svogerslev C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U -16 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
hg herlufsholm A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Fremadnord A Fremadnord
De Lilla Elefanter A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

Kvinder 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Score Tøserne A -
SC.Egedadal sc.egedal

U - 6 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hold D1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hg2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KloAgger A
Hg1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Darth Maul B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Obi Wan Kanobi B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Darth Wader B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Team J & L BYG A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta

U -11 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Skjold Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Fremad Valby 1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
CLEAN UP 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
CLEAN UP 2 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Allerød 1 A Allerød
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Brøndby 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Aquadall.dk A Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub

U -9 31 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dragør B B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
FIX EAGLES B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
BIF GUL B Brøndbyernes IF
BIF BLÅ B Brøndbyernes IF
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
RB 1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Tune IF 1 B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 2 B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 3 C Tune IF Logo Tune IF
HVB Liverpool B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Tigerne2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB 1906, Krudtuglerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Haslev 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Sgif1 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Rishøj blå B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
VI39 Trup 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KBs Løver C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FHF 2 B Fløng Hedehusene Idræt
FHF 1 B Fløng Hedehusene Idræt
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
B.73 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
FK05 1 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Nif drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Rishøj hvid B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub

U - 11 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Boosters B -
Barcelona B kværkeby
Estate B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB U11, 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB U11, 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Fremad Valby 2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
CLEAN UP 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FC Bayern Munchen C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
CLEAN UP 4 C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HTI B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 1 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
Ugerløse IF C Ugerløse IF
TBK 3 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Rosenhøj 2 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
TBK 2 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Allerød 2 B Allerød
Faxe Ladeplads IF(2) B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads IF(1) Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Albertslund B2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Albertslund B1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF

U - 10 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Farum øst 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KFUM "stribede" KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Farum øst 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
BSV Pantere A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Solrød 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
B 1903 A1 A B1903 Logo B1903
2005 Alliancen A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Gutterne
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Raklev A Raklev GI Logo Raklev GI
Sport Invaders A
Manchester United A
FHF 1 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt

U -10 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 Hold 4 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hold 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hold 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Fix 1 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Kvif Nord Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kvif Syd Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Nyråd Sort B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM HVID C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM BLÅ B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Rb 1906 Hold 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
BSV Pumaer B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
TFC 3 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Rosenhøj B rosenhøj
Vallensbæk IF B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Raklev B Raklev GI Logo Raklev GI
KIF C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
FHF 2 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 3 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Tølløse Boldklub B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
AIK 65 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Langebæk Alliancen C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Nyråd Gul B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Skovserne B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Solrød 3 B Solrød FC Logo Solrød FC
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U -12 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Lyngby BK U12A1 A
ØFC 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Drengene fra Vestegnen A -
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
BK Vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Farum T 3 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum T 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum T 2 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
julles tromler A Næstved IF Logo Næstved IF
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ølstykke 2 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Drengene fra Peter Bangsvej B A -
Drengene fra Peter Bangsvej A A -
Roskilde kfum A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HTI A Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening

U - 12 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Myggene B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
ØFC 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Hvalsø drengene B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Team Gundsølille Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB 1906 Sort B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
AB Tårnby Birgitte B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Rosenhøj BK B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Tømrerfirma L østergaards drenge. B -
Svogerslev II B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
KB B1-2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB B1-1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde Kfum - blå B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum - hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
B.93 Mikkel B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Jakob B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HTI B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
B93 ØF B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
D&M Design B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Himmelev B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U - 13 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
No Name A
AS Roma A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Team High Tech A
Los Canalos A
Kastrup BK A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Nif A Nykøbing IF
Milan 2500 A
HB02 BLÅ A -
HB02 GUL A -
FCN Rød A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
FCN Blå A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Onlysport, Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
Rotterne A
FC Lejre FC Lejre Logo FC Lejre
FC Nisse FC Lejre Logo FC Lejre
FC Andersen A -
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U - 13 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Viby IF B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Brede bøfferne B Brede IF
Viby IF 2 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Team ES B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KFUM A B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM B B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Ishøj bk B Ishøj Boldklub
Taastrups Fighter B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrups Fighter 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
KFUM03 Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Bad Boys B Næstved IF Logo Næstved IF
Værløse Boldklub B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
RB 1906 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U - 14 42 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Herfølge BK01 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Kfum Roskilde 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Herfølge BKA C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Svogerslev United A
LB BOYZ A
Stillinge IF 1 B Stillinge IF
Olsen Banden A Vipperød BK
RB 1906 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Jyllands drenge
HTI A Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
JimJim A Skakklubben
FALOGA B
Boyz in purple A Solrød FC Logo Solrød FC
Winthers drenge A -
HVB All Stars A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Stillinge IF 2 B Stillinge IF
Andersen Biler A
Lodbyg FC
Team South A Næstved IF Logo Næstved IF
Christianshavns Ejendomsservice A
række B B -
FC International A
The Gunners A
Krea Companiget B
De blå A FC Lejre Logo FC Lejre
Tåstrup Fc Taastrup FC Logo Taastrup FC
Tåstrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Rema 1000 A
FHF Nisserne C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Nisserne 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
PSG A
1893 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Op_GaMeRBoYs C -
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Osted antik A FC Lejre Logo FC Lejre
Herfølge BK B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Mini Mix B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U - 15 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
CSC HAVE & ANLÆG A
#Holdet A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
DFR A -
Tune IF - 2 C Tune IF Logo Tune IF
HVB U15 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SURI A
Gutterne B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Piverts Polterabend A
FC Dyssen A B1903 Logo B1903
Tune IF - 1 C Tune IF Logo Tune IF
Team JK A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Nord A
Vb1968 A Vb1968
Team Lysholm A FC Roskilde
Höjtryk A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U - 8 14 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rishøj Boldklub 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
GVI Champions A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B1903 A B1903 Logo B1903
Hekla A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Greve A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
De gule djævle A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB 1906 Aberne A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Citykøreskolen Næstved A
Haslev 10 A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
DE SEJE DRENGE A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Ølstykke FC 1 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Farmor & Farfar A
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub

U -. 8 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rishøj Boldklub 2 B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Leoparderne B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
"Banditterne" B IS Skævinge Logo IS Skævinge
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Hekla B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Greve A C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
køge bk B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
De utrolige C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB 1906 Bøllerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Bavianerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Haslev 11 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Ølstykke FC 3 C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
FB-sort B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Albertslund IF B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Tigerne B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
VI39 Tigerne B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Svogerslev RH B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Greve E B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U - 9 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tigerne1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
FiX HIPSTERS A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
KB BARCELONA A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vikingerne A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Nif drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Holmegaard A Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
FFB A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
B1903 drengene A B1903 Logo B1903
B1903 A B1903 Logo B1903
Svogerslev Rød A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
RB 1906, Blå A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Køge Boldklub A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
RB 1906, Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U - 16 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Zlatans drenge
Chefens Drenge B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Chef Chefens Drenge B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Ivory Toast B -
3 Holdet A
Marius Mortensen FC B Nykøbing Falster Alliancen Logo Nykøbing Falster Alliancen
The Boys B -
Black Penguins A
QPR A
Såby Fodbold B Såby Fodbold
El Prebsi A
Ulle A
tøsedrengene B
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Roskilde Boldklub RB1906
The Beatles A
Whats nine + ten B Taastrup FC Logo Taastrup FC
DFR A -

U - 17 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Fargi A
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Black Penguins A
malerfirma nyberg A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Gunserne
De legendariske provinsdrenge C FC Lejre Logo FC Lejre
About a week ago Taastrup FC Logo Taastrup FC
Buisness Boys A Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U - 19 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
GP. Nordic
Holbæk Sportsakademi A
Bo`s drenge
BECO
Sportigan Vordingborg A
Hoftebanden A
Udskifterne A
Sportigan Vordingborg A
ReUnited III B
EG-drengene C
Soccershoppen.dk
Abu smedene Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
koldblodige bodybuildere A Asnæs Boldklub
klausheidemand.dk

U - 7 36 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brøndby If hold 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
e-takeaway.dk -
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Gevninge B Gevninge IF
Svogerslev 3 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HVB Gorillaerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HTI C Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
AIF HVID Albertslund IF Logo Albertslund IF
Brøndby If hold 3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby If hold 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Holbæk 1 A scorpiopsv
Holbæk 2 A scorpiopsv
Ringsted IF Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
De Små Blå A
HG D Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
AIF RØD B Albertslund IF Logo Albertslund IF
TFC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Næstved NIF Næstved
De Små Blå A Raklev GI Logo Raklev GI
RB1906 -1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 3 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KFUM BLÅ
Farum 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Benløse Benløse IF Logo Benløse IF
HG Y Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG S Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre

Herresenior 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De Blå Drenge B Raklev GI Logo Raklev GI
Steen's Tagdækning
Holbæk Sportsakademi A
IGM Revision A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Fc Zindabad B
Taberne C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Bispebjerg Playboys A Bispebjerg Boldklub
Sport og Erhvervshuset A
Jungshoved if C Jungshoved if
Hannes-Herligheder A
FC Swing A
Unknown United
Holmberg Ejendomsservice A
Tømrermester Michael Sørensen A
Hulvejensminigraver ApS A

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Roskilde BK af 1906
Place
Roskilde Hallerne
Address
Møllehusvej 15
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview