McDonald´s RB 1906 julestævne 2014

Vi glæder os til at se jer i Roskilde Hallerne. Ses mellem Jul & Nytår - RB 1906
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U -9 Mixed 7 425 27.12.2014 16 0
U -10 Mixed 7 425 29.12.2014 15 0
U -12 Mixed 7 425 28.12.2014 24 0
U -14 Mixed 7 425 30.12.2014 28 0
U - 5 Mixed 6 325 29.12.2014 2 0
U -16 Mixed 7 475 29.12.2014 5 0
Kvinder Mixed 7 650 30.12.2014 4 0
U - 6 Mixed 6 325 29.12.2014 12 0
U -11 Mixed 7 425 28.12.2014 11 0
U -9 Mixed 7 325 27.12.2014 38 1
U - 11 Mixed 7 325 28.12.2014 27 0
U - 10 Mixed 7 425 29.12.2014 19 0
U -10 Mixed 7 325 29.12.2014 37 0
U -12 Mixed 7 425 28.12.2014 19 0
U - 12 Mixed 7 400 28.12.2014 27 0
U - 13 Mixed 7 425 30.12.2014 22 0
U - 13 Mixed 7 400 30.12.2014 13 0
U - 14 Mixed 7 475 27.12.2014 43 0
U - 15 Mixed 7 475 30.12.2014 20 1
U - 8 Mixed 7 425 27.12.2014 19 1
U -. 8 Mixed 7 325 27.12.2014 28 0
U - 9 Mixed 7 425 27.12.2014 20 0
U - 16 Mixed 7 525 28.12.2014 18 0
U - 17 Mixed 7 525 27.12.2014 10 0
U - 19 Mixed 7 525 28.12.2014 18 0
U - 7 Mixed 6 325 29.12.2014 40 1
Herresenior Mixed 7 800 29.12.2014 16 0

Signetud teams

U -9 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub's nye piger Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Fjorir Vikingur A
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
De 7 Små Dværge A Ringsted Pigefodbold Logo Ringsted Pigefodbold
Aik 65 Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
Brøndby Brøndby IF Logo Brøndby IF
koldblodige bodybuildere A Asnæs Boldklub Logo Asnæs Boldklub
Diva 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U -10 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub's nye piger Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Svogerslev hvid Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev rød Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hornbæk Supergirls B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hornbæk Dreamgirls B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
FV U10A A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Hvidovre I.F B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Fk05 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Pigerne C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FB tiger A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 C Solrød FC Logo Solrød FC
B 1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
FV U10B B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Diva 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U -12 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk 1 B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
Hvidovre 2003 B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
BSF Young Ones A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Damsø 2 B run@microknights.dk
Køge BK2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
FC Damsø B FC Damsø Logo FC Damsø
De Magiske Pebernødder B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
FA København A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Allerød FK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Hvidovre A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Næstved IF A Næstved IF Logo Næstved IF
JFC2 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Køge BK B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Havdrup - Pink B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup - gul B Havdrup GI Logo Havdrup GI
RB 06 U-12 piger B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
JFC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Taastrup tøserne B

U -14 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Jyllinge FC U-14 C Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
BSF Y A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF X A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
the High five Girls B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Roskilde Pigefodbold 2 C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Genså B Gevninge IF Logo Gevninge IF
Roskilde Pigefodbold C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Jens`s piger B Ringsted Pigefodbold Logo Ringsted Pigefodbold
FC Damsø A FC Damsø Logo FC Damsø
FHF1 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF2 C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Dream Team A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA København U13 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
CarRas piger B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
HTI 2 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 1 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
Sundby2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby 1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
the Crazy gang B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC
Rishøj Boldklub B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
LSF C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Slangerup B Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Roskilde Pigefodbold B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

U - 5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
xx rb1906
Svogerslev C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U -16 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
hg herlufsholm A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Allerød FK A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Fremadnord A Fremadnord Logo Fremadnord
De Lilla Elefanter A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

Kvinder 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Score Tøserne A
SC.Egedadal sc.egedal

U - 6 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
KB Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hold D1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Svogerslev 2 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Hg2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KloAgger A
Hg1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Darth Maul B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Obi Wan Kanobi B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Darth Wader B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Team J & L BYG A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta

U -11 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Skjold Birkerød A Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
Fremad Valby 1 A Fremad Valby Logo Fremad Valby
CLEAN UP 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
CLEAN UP 2 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Allerød 1 A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Brøndby 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Aquadall.dk A Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub

U -9 31 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Dragør B B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
FIX EAGLES B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
BIF GUL B Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
BIF BLÅ B Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
RB 1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Tune IF 1 B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 2 B Tune IF Logo Tune IF
Tune IF 3 C Tune IF Logo Tune IF
HVB Liverpool B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Tigerne2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB 1906, Krudtuglerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Haslev 1 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Sgif1 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Rishøj blå B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
VI39 Trup 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KBs Løver C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FHF 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 1 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
B.73 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
FK05 1 B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Nif drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Rishøj hvid B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub

U - 11 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Boosters B
Barcelona B kværkeby
Estate B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB U11, 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB U11, 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Fremad Valby 2 B Fremad Valby Logo Fremad Valby
CLEAN UP 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
FC Bayern Munchen C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
CLEAN UP 4 C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HTI B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 1 B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
Ugerløse IF C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
TBK 3 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Rosenhøj 2 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
TBK 2 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Allerød 2 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Faxe Ladeplads IF(2) B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads IF(1) Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Albertslund B2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Albertslund B1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF

U - 10 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Farum øst 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KFUM "stribede" KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Farum øst 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
BSV Pantere A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
HUI 1 B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Solrød 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
B 1903 A1 A B1903 Logo B1903
2005 Alliancen A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Gutterne
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Raklev A Raklev GI Logo Raklev GI
Sport Invaders A
Manchester United A
FHF 1 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt

U -10 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 Hold 4 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hold 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hold 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Fix 1 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Kvif Nord Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kvif Syd Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Nyråd Sort B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM HVID C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM BLÅ B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Rb 1906 Hold 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
BSV Pumaer B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
TFC 3 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Vallensbæk IF B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Raklev B Raklev GI Logo Raklev GI
KIF C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
FHF 2 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 3 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Tølløse Boldklub B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
AIK 65 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Langebæk Alliancen C Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
Nyråd Gul B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Skovserne B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Solrød 3 B Solrød FC Logo Solrød FC
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

U -12 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Lyngby BK U12A1 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
ØFC 1 A
Drengene fra Vestegnen A
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
BK Vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Farum T 3 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum T 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum T 2 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
julles tromler A Næstved IF Logo Næstved IF
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ølstykke 2 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Drengene fra Peter Bangsvej B A
Drengene fra Peter Bangsvej A A
Roskilde kfum A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
HTI A Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening

U - 12 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Myggene B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
ØFC 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Hvalsø drengene B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Team Gundsølille Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
RB 1906 Sort B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
AB Tårnby Birgitte B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Rosenhøj BK B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Tømrerfirma L østergaards drenge. B
Svogerslev II B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
KB B1-2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB B1-1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Roskilde Kfum - blå B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde Kfum - hvid B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
B.93 Mikkel B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Jakob B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
HTI B Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
B93 ØF B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
D&M Design B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Himmelev B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U - 13 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12.2014

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
No Name A
AS Roma A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Team High Tech A
Los Canalos A
Kastrup BK A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Fremad Valby A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Nif A Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Milan 2500 A
HB02 BLÅ A
HB02 GUL A
FCN Rød A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
FCN Blå A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Onlysport, Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
Rotterne A
FC Lejre FC Lejre Logo FC Lejre
FC Nisse FC Lejre Logo FC Lejre
FC Andersen A
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U - 13 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Viby IF B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Brede bøfferne B Brede IF Logo Brede IF
Viby IF 2 B Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
Team ES B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
KFUM A B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM B B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Ishøj bk B Ishøj Boldklub Logo Ishøj Boldklub
Taastrups Fighter B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrups Fighter 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
KFUM03 Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Bad Boys B Næstved IF Logo Næstved IF
Værløse Boldklub B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
RB 1906 3 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U - 14 42 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Herfølge BK01 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Kfum Roskilde 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Herfølge BKA C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Svogerslev United A
LB BOYZ A
Stillinge IF 1 B Stillinge IF Logo Stillinge IF
Olsen Banden A Vipperød BK Logo Vipperød BK
RB 1906 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Jyllands drenge
HTI A Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
JimJim A Skakklubben
FALOGA B
Boyz in purple A Solrød FC Logo Solrød FC
Winthers drenge A
HVB All Stars A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Stillinge IF 2 B Stillinge IF Logo Stillinge IF
Andersen Biler A
Lodbyg FC
Team South A Næstved IF Logo Næstved IF
Christianshavns Ejendomsservice A
række B B
FC International A
The Gunners A
Krea Companiget B
De blå A FC Lejre Logo FC Lejre
Tåstrup Fc Taastrup FC Logo Taastrup FC
Tåstrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Rema 1000 A
FHF Nisserne C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Nisserne 2 B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
PSG A
1893 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Op_GaMeRBoYs C
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Osted antik A FC Lejre Logo FC Lejre
Herfølge BK B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Mini Mix B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U - 15 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 30.12.2014

Teamname LVL Logo Club
CSC HAVE & ANLÆG A
#Holdet A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
DFR A
Tune IF - 2 C Tune IF Logo Tune IF
HVB U15 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SURI A
Gutterne B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Piverts Polterabend A
FC Dyssen A B1903 Logo B1903
Tune IF - 1 C Tune IF Logo Tune IF
Team JK A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Nord A
Vb1968 A Vb1968
Team Lysholm A FC Roskilde Logo FC Roskilde
Höjtryk A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U - 8 14 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Rishøj Boldklub 1 A Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
GVI Champions A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
B1903 A B1903 Logo B1903
Hekla A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Greve A A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
De gule djævle A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB 1906 Aberne A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Citykøreskolen Næstved A
Haslev 10 A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
DE SEJE DRENGE A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Ølstykke FC 1 A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Farmor & Farfar A
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub

U -. 8 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Rishøj Boldklub 2 B Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Leoparderne B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
"Banditterne" B IS Skævinge Logo IS Skævinge
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Hekla B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Greve A C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
køge bk B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
De utrolige C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
RB 1906 Bøllerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Bavianerne B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Haslev 11 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Ølstykke FC 3 C Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
FB-sort B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Albertslund IF B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Tigerne B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
VI39 Tigerne B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Svogerslev RH B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Hvid B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Greve E B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U - 9 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Tigerne1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
FiX HIPSTERS A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
KB BARCELONA A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vikingerne A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Nif drengene Næstved IF Logo Næstved IF
Holmegaard A Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Vb 1968 A Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
FFB A Frederikssund Forenede Boldklubber Logo Frederikssund Forenede Boldklubber
B1903 drengene A B1903 Logo B1903
B1903 A B1903 Logo B1903
Svogerslev Rød A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
RB 1906, Blå A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Køge Boldklub A Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
RB 1906, Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U - 16 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Zlatans drenge
Chefens Drenge B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Chef Chefens Drenge B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Ivory Toast B
3 Holdet A
Marius Mortensen FC B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
The Boys B
Black Penguins A
QPR A
Såby Fodbold B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
El Prebsi A
Ulle A
tøsedrengene B
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Roskilde Boldklub RB1906
The Beatles A
Whats nine + ten B Taastrup FC Logo Taastrup FC
DFR A

U - 17 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
FC Fargi A
Taastrup FC A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Black Penguins A
malerfirma nyberg A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Gunserne
De legendariske provinsdrenge C FC Lejre Logo FC Lejre
About a week ago Taastrup FC Logo Taastrup FC
Buisness Boys A Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U - 19 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
GP. Nordic
Holbæk Sportsakademi A
Bo`s drenge
BECO
Sportigan Vordingborg A
Hoftebanden A
Udskifterne A
Sportigan Vordingborg A
ReUnited III B
EG-drengene C
Soccershoppen.dk
Abu smedene Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
koldblodige bodybuildere A Asnæs Boldklub Logo Asnæs Boldklub
klausheidemand.dk

U - 7 36 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Brøndby If hold 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
e-takeaway.dk
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Gevninge B Gevninge IF Logo Gevninge IF
Svogerslev 3 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HVB Gorillaerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HTI C Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening
AIF HVID Albertslund IF Logo Albertslund IF
Brøndby If hold 3 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby If hold 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Holbæk 1 A scorpiopsv
Holbæk 2 A scorpiopsv
Ringsted IF Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
De Små Blå A
HG D Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
AIF RØD B Albertslund IF Logo Albertslund IF
TFC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Næstved Næstved IF Logo Næstved IF
De Små Blå A Raklev GI Logo Raklev GI
RB1906 -1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 3 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KFUM BLÅ
Farum 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Benløse Benløse IF Logo Benløse IF
HG Y Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG S Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre

Herresenior 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
De Blå Drenge B Raklev GI Logo Raklev GI
Steen's Tagdækning
Holbæk Sportsakademi A
IGM Revision A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Fc Zindabad B
Taberne C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Bispebjerg Playboys A Bispebjerg Boldklub Logo Bispebjerg Boldklub
Sport og Erhvervshuset A
Jungshoved if C Jungshoved IF Logo Jungshoved IF
Hannes-Herligheder A
FC Swing A
Unknown United
Holmberg Ejendomsservice A
Tømrermester Michael Sørensen A
Hulvejensminigraver ApS A

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 30 2014

Organisation
Roskilde BK af 1906
Place
Roskilde Hallerne
Address
Møllehusvej 15
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview