LGF Cup 2015

Lemvig GF er stolt af igen at byde velkommen til LGF Cup i Lemvig i dagene



23. - 25. januar 2015
 
 

LGF Cup er et større stævne, som har eksisteret i mange år. Vi lægger vægt på at deltagende hold skal matches bedst muligt og i flest mulige kampe. Sidste år deltog ca. 220 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer.


DER ER GARANTI FOR MINIMUM 4 KAMPE UNDER STÆVNET!


Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Drenge: U5 - U17 (U5, U6 og U7 spiller 3 mod 3)

Max 5 spillere pr. hold i U5 til U7 i drenge og i U7 til U8 i piger

Max 6 spillere pr. hold i U8 til U17 i drenge og i U9 til U18 i piger



Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid.



Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U5 til U8.



Der er personlige præmier til de bedste hold i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.



Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.



Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (200 kr. pr. hold for U5, U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 2. januar 2015 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.



Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@lemviggf.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 - drenge (2010) Mixed 3 200 Søndag 2 0
U5-6 - drenge(09-10) Mixed 3 200 Søndag 12 0
U7 - drenge (2008) Mixed 3 200 Søndag 17 0
U8 - drenge (2007) Mixed 4 200 Søndag 9 0
U9 - drenge A (2006) Mixed 4 400 Søndag 2 0
U9 - drenge B (2006) Mixed 4 400 Søndag 16 0
U9 - drenge C (2006) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U10 - drenge A(2005) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 3 0
U10 - drenge B(2005) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 15 0
U10 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 1 0
U11 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Søndag aften 1 0
U11 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Søndag aften 3 0
U11 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Søndag aften 5 0
U12 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U12 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Søndag 6 0
U12 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Søndag 12 0
U13 - drenge A(2002) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U13 - drenge B(2002) Mixed 4 400 Lørdag 11 0
U13 - drenge C(2002) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U14 - drenge A(2001) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U14 - drenge B(2001) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U13 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U15 - drenge A(2000) Mixed 4 400 Lørdag 11 0
U15 - drenge B(2000) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U15 - drenge C(2000) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U14 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag 8 0
U17 - drenge (98-99) Mixed 4 400 Fredag 23 0
U7 - piger (2008) Mixed 3 200 0 0
U8 - piger (2007) Mixed 3 200 Søndag 4 0
U9 - piger (2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 4 0
U10 - piger (2005) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U11 - piger A (2004) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U11 - piger B (2004) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U11 - piger C (2004) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U12 - piger A (2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U12 - piger B (2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U12 - piger C (2003) Mixed 4 400 Søndag 2 0
U13 - piger A (2002) Mixed 4 400 Lørdag 2 0
U13 - piger B (2002) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U13 - piger C (2002) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U15 - piger A (2000) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U15 - piger B (2000) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U15 - piger C (2000) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U18 - piger (97-99) Mixed 4 400 Fredag 10 0
U14 - piger A (2001) Mixed 4 400 Lørdag 2 0
U14 - piger B (2001) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - piger C (2001) Mixed 4 400 Lørdag 3 0

Signetud teams

U5 - drenge (2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U5-6 - drenge(09-10) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Bremdal 1 C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Superdrengene C Aulum IF Logo Aulum IF
Mejdal U5
Lemvig gf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig gf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer BK B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Super HB C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Lemvig gf 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bremdal 2 C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U7 - drenge (2008) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
VSF Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Bremdal Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
SB's drenge B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Thisted FC Thisted FC Logo Thisted FC
De seje drenge C Aulum IF Logo Aulum IF
Lemvig gf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig gf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig gf 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig gf 4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team S,V,E...
Bording 1 B Bording IF Logo Bording IF
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Bording 2 B Bording IF Logo Bording IF
Mejdal GIK A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal GIK B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK

U8 - drenge (2007) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig GF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer B 1
Struer B 2
Videbæk IF B Videbæk Idrætsforening Logo Videbæk Idrætsforening
Super Heros B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U9 - drenge A (2006) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hurup A Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Maabjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U9 - drenge B (2006) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbing IF 1 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Ringkøbing IF 2 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Top Gun B FLUIF Logo FLUIF
Struer BoldKlub 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer BoldKlub 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF 8 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Maabjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Team Tiger B

U9 - drenge C (2006) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Borbjerg C Borbjerg gymnastik og ungdomsforening Logo Borbjerg gymnastik og ungdomsforening
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Maabjerg IF 3 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Resen-Humlum IF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF

U10 - drenge A(2005) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast drengene Ikast FS Logo Ikast FS
De små blå A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U10 - drenge B(2005) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Klinkby 1 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Sammenholdet B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast drengene 3 B Ikast FS Logo Ikast FS
Cool kids B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Ikast drengene 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Toudals drenge B
BIK 1 B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
BIK 2 B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U10 - drenge C(2005) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
De 6 små grise C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

U11 - drenge A(2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag aften

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 - drenge B(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag aften

Teamname LVL Logo Club
De Grønne B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Lemvig GF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
"Struers seje drenge" B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U11 - drenge C(2004) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag aften

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby1 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
ramme/lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U12 - drenge A(2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 1 A
FC. Kammeraterne A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Team Plus El A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U12 - drenge B(2003) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbing B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Team Nordvestjysk Elservice B
Lemvig gf 2 B
Lemvig Gf 3 B
BIK B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening

U12 - drenge C(2003) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 4 C
Lemvig GF 6 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Linde B 1 Linde Boldklub
Lemvig GF 5 C
ramme/lomborg C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Tim Hallen C TIM GIF Logo TIM GIF
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Resen-Humlum IF 1 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Resen-Humlum IF 2 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF

U13 - drenge A(2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF A Harboøre IF Logo Harboøre IF

U13 - drenge B(2002) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
SHN/Ulfborg B
LGF 2 B
Merjup drengene 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup drengene 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup drengene 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skive IK 1 A Skive IK Logo Skive IK
Skive IK 2 A Skive IK Logo Skive IK
LGF 1 B
LGF 3 B
Klinkby Boldklub B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U13 - drenge C(2002) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre if C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig GF 1 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Tim Gif C TIM GIF Logo TIM GIF
Klinkby Boldklub 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U14 - drenge A(2001) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Johnny A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U14 - drenge B(2001) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Freeskillerz B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
HBV Sydthy 1 B Sydthy Håndbold
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U13 - drenge C(2001) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U15 - drenge A(2000) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC Frikadelle A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Nørager Vandrehjem A
Junge Byg A
FC Katastrofe A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
4 Jyder og 1 Sjællænder A
FC Barcelona A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
MAGIC MEJDAL A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
RIF 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Klinkby A Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
HHs drenge A

U15 - drenge B(2000) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Små Lam B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Østbyens disciple B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Junge byg 2 B
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
SB B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Fars Glade Grise B
FC Grosse Bier B Viborg FF Logo Viborg FF

U15 - drenge C(2000) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 - drenge C(2001) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Linde B C Linde Boldklub
Lemvig GF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Klinkby Boldklub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U17 - drenge (98-99) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre 1 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig GF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
De andre B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Dinglebrødrene over uret B
Indendørs fodsnoop A
BCV C
Aaltje Postma A
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 3 C Roslev IK Logo Roslev IK
Spaabæk RealEstate A
2. Holdet A
Roslev IK 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
FC LOKOMOTIV C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Vinderup IK B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Harboøre IF 2 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Skoledrengene B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
FHIF C Feldborg Haderup IF Logo Feldborg Haderup IF
Køleskabsbomberne A
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Two girls One cup B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U7 - piger (2008) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 - piger (2007) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skjern GF C Skjern GF Logo Skjern GF
Vildbjerg SF 2 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 1 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U9 - piger (2006) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
Thisted FC Thisted FC Logo Thisted FC
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U10 - piger (2005) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
ATI Fodbold piger A Aalbæk Stations IF

U11 - piger A (2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
ATI Fodbold Piger A Aalbæk Stations IF
ATI Fodbold Piger 2 A Aalbæk Stations IF

U11 - piger B (2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 - piger C (2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
Harboøre if C Harboøre IF Logo Harboøre IF
VSF C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U12 - piger A (2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
ATI Fodbold piger A Aalbæk Stations IF
Vildbjerg SF. Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
ATI Fodbold Piger 2 A Aalbæk Stations IF

U12 - piger B (2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U12 - piger C (2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Resen-Humlum IF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF

U13 - piger A (2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Blåbjerg Blåbjerg Fodbold Logo Blåbjerg Fodbold

U13 - piger B (2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre if B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Mejrup 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Koldby-Hørdum IF B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF

U13 - piger C (2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF 2 C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U15 - piger A (2000) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
fc pigerne A
Ole Kjeldsen VVS A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Team Sønderager A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Koldby-Hørdum IF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF

U15 - piger B (2000) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sportigan Holstebro B Mejrup Fodbold
FC vestjylland B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
AIF Frederiks B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U15 - piger C (2000) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
AIF Frederiks C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening

U18 - piger (97-99) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre/Thyborøn B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lyngs Idrætsefterskole A
ukendt B Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Team Klædeskabet A
Klinkby boldklub B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Harboøre/Thyborøn C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lyngs Reunion A
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF

U14 - piger A (2001) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U14 - piger B (2001) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre if B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Ramme-Lomborg B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
LGF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup GU 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U14 - piger C (2001) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
AIF Frederiks C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
23. - January 25 2015

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Address
Christinelystvej 8
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview