Vestjysk bank cup Harboøre 2014

 Der spilles i A,B og C rækker ved minimum 8 hold i hver række

ved mindre køres der slutspil , så alle hold går videre

u16 og U 17 spilles der med 2 slutspil så alle hold går videre

i pigerækkerne går alle hold også videre til slutspil

der er præmier til max 6 spillere pr hold

tilmeldning er først godkendt når betalingen er gennemført , senest 10 dage før stævnet

på konto 7737-1082601

spørgsmål baldi2811@gmail.com eller 24821845

program på www.harboøreif.dk senest 6 dage før stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 13 drenge Mixed 4 375 lørdag 2 0
U 13 drenge Mixed 4 375 lørdag 3 0
U13 drenge Mixed 4 375 lørdag 3 0
U 14 drenge Mixed 4 375 lørdag 4 0
U14 drenge Mixed 4 375 lørdag 4 0
U14 drenge Mixed 4 375 lørdag 4 0
U 15 drenge Mixed 4 375 søndag 6 0
U15 drenge Mixed 4 375 søndag 2 0
U 15 drenge Mixed 4 375 søndag 5 0
U 14 piger Mixed 4 375 søndag 8 0
U 15 piger Mixed 4 375 søndag 2 0
U 16 drenge Mixed 4 375 fredag aften 9 0
U 17 drenge Mixed 4 375 fredag aften 1 0
U 17 Piger Mixed 4 375 lørdag 2 0

Signetud teams

U 13 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Thy A

U 13 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Klinkby B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
BK Klitten U13 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Hvide sande B Hvide sande

U13 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
tif/hif 1 B
Tif/HIF 3 C
Tif/HIF 2 C

U 14 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Minimum A Ikast FS Logo Ikast FS
Skjern bank A
Team Johnny A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U14 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
HB 10 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U14 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U 15 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Barcalona A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
HIF/TIF 2 B
HIF/TIF 1 B
Klinkby A Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Ole Kjeldsen VVS B Mejrup GU Logo Mejrup GU
FC Katastrofe A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U15 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
De små lam B De små lam
Lemvig GF 01 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 15 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF C C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
SHN Ulfborg C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Fars glade grise C
SB 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
SB 1 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U 14 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
ramme B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Bording 2 Bording IF Logo Bording IF
Bording 1 Bording IF Logo Bording IF
HIF/tif 2
HIF/tif 1
Tim C TIM GIF Logo TIM GIF
Struer A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U 15 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
KHIF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Karls piger B

U 16 drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
HIF/TIF 3 B
HIF/TIF 2 B
HIF/TIF 1 B
Sallingsund B Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
Ejstrupholm IF B Ejstrupholm IF Logo Ejstrupholm IF
Klinkby 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U 17 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Guds Gaver A

U 17 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag

Teamname LVL Logo Club
HIF/Tif2 B
HIF/Tif 1 B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
28. - November 30 2014

Organisation
Harboøre IF
Place
Harboøre centeret og klinkby hallen
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
Harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview