TPI REMA1000 CUP 2015

KOM TIL ODENSE d. 17/18 plus 24/25. januar 2015.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

Vi har de sidste 2 år haft mere end 400 hold fra hele landet med
HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med DBU-FBU stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller   pr. hold

Der kan hentes en elektronisk indbydelse her:
tpi-odense.dk/fileadmin/fodbold/TPICup/Indbydelse.pdf

Overnatning og bespisning:
Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane iforbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Se mere info på : tpi-odense.dk/index.php
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP15@gmail.com

Prisen pr. hold er 300 kr.
Podecup 3 mands kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:3578-0016884251 (Giro 0016884251)
Mobilpay via 60672245  Mobilpay

HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst.

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE
SKAL BETALE SENEST 8/1-2015!!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U10 drenge Mixed 4 300 37 0
U14 drenge Mixed 4 300 31 0
U17 drenge Mixed 4 300 37 0
U19 drenge Mixed 4 300 28 0
U11 piger Mixed 4 300 16 0
U10 piger Mixed 4 300 12 0
U15 drenge Mixed 4 300 30 0
U15 piger Mixed 4 300 18 0
U13 piger Mixed 4 300 12 0
U11 drenge Mixed 4 300 44 1
U12 drenge Mixed 4 300 26 0
U13 drenge Mixed 4 300 27 0
U6 poder (3 mands) Mixed 3 200 22 0
U7 poder (3 mands) Mixed 3 200 38 2
U8 drenge (5 mands) Mixed 5 300 35 0
U9 drenge (5 mands) Mixed 5 300 29 0
U17 Piger Mixed 4 300 16 0
U12 piger Mixed 4 300 15 0
U9 piger (5 mands) Mixed 5 300 10 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U10 drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 3 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Gutterne B Skeby
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Morud A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager U10 B B Fjordager IF Logo Fjordager IF
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 4 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Fjordager 2 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
MIDDELFART 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
NÆSBY S B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Assens FC 2 Assens FC
Assens FC 1 Assens FC
TPI4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
No Name
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Rishøj BK 1 Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF

U14 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bubbibjørnene B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Mummitroldene B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Brians Drenge privat
Assens FC A Assens FC
Traepillerfyn.dk A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
FC Talentløs privat
Næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Skovby GF C Skovby GF
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Vamdrup if 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
KFUM 1 KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM 2 KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Electrolux B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Gunners NGIF
KERTEMINDE BK Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Næsby Drengene B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Vamdrup B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
VEJLE K 1 Vejle Kammeraterne
VEJLE K 2 Vejle Kammeraterne
Ejby/Gelsted C Ejby IK

U17 drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BBB2 A BBB
BBB1 A BBB
B1909 2 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 1 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
SVANEKØKKEN OB
Koerne FC A
Allesø GF Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Vies Heroes. privat
Messi fc A
Team Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Ntech A
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
fc sympati A
Herskerne A Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC NORDFYN 3 Fc nordfyn
CF NYF A
Tyrene C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
HPTI 1 A Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 A Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Mionetta A
FC. Nordfyn 1 A FC. Nordfyn
FC. Nordfyn 2 A FC. Nordfyn

U19 drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Poter´s 5 forces A
Fizzfyrene B
Deres 3 hold A
FC Odense privat
Beno fra OB -
FC Gutterne United B
Den Glade Viking A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Galácticos
Dalum Dyrehandel A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
B1913 A Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913
Arnes drenge A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
GÅD ++ C -
Ubberuds afkom A
Exhhausto A/S B1913
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U11 piger 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Morud Tøserne A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TPI RØD Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI HVID Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby Queens 04 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Søhus/Stige U11 C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Løjt IF B Løjt IF Logo Løjt IF
TPI GUL Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Skeby B Skeby gf
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
Årslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
OB Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Løjt IF 2 Løjt IF Logo Løjt IF
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

U10 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening
Compass Konference Center A Løjt IF Logo Løjt IF
K/E C Krarup/Espe
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
MG&BK 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U15 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby 5 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Steen Dahlstrøm A
Årslev BK 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev BK 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
HOLD 7 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby 6 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kbh Baal A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
VVS-FYN A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Brenderup A Brenderup IF Logo Brenderup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Hovedgård IF A Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
Mølholms drenge B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U15 piger 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ob de hvide A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalum Dalum IF Logo Dalum IF
THE FAB FIVE privat
Morud 1 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 2 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 3 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
NÆSBY FC A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ob de blå B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
NÆSBY UNITED A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
mg&bk A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
kb tøserne Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
B1913 Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Marienlyst Gunners A Marienlyst Logo Marienlyst
Marienlyst United A Marienlyst Logo Marienlyst

U13 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst A Marienlyst Logo Marienlyst
Næsby 3 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Nielsens piger A Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening
TPI 4 B TPI
TPI 3 B TPI
TPI 2 A TPI
TPI 1 A TPI
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Krogsbølle C KRFK
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
søhusstige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U11 drenge 40 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Søhus/Stige 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Helsinge Løver A Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Helsinge tigre A Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Hornbæk Sportsforening A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Helsinge Hyæner A Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold
Søhus/Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Lyseng orange A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HUI Blå A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Fjordager IF A Fjordager IF Logo Fjordager IF
AGF 2 A Århus GF Logo Århus GF
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Greve Barca A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Real A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Middelfart U11 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Hornbæk Sportsforening A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
TPI PARIS B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Vejle Boldklub (2) A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
TPI (Arsenal) B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Allesø GF B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
HFK 2 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Lyseng sort A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HUI Hvid A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI Rød A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub

U12 drenge 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
BM 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby - Blå A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby - Orange A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BM 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby - Surprise A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Aarup Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Kongerne C Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Odense KFUM B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Morud IF B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Kongerne 2 C Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
KR 70 - 1 B Boldklubben KR 70
KR 70 - 2 B Boldklubben KR 70
HPTI 1 A Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Hvepsene A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
tpi1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
tpi6 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
tpi2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
tpi3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Nyborg G&IF A Nyborg GIF Fodbold

U13 drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Årslev BK B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Drengene B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sport & Profil Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Team Sanderum A privat
SB A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Kroggård A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B1909 - 1 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 - 2 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
BOVI A -
Hvepsene A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
FA2000 3 A FA 2000 Logo FA 2000
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Vindinge Boldklub B Vindinge BK Logo Vindinge BK
FA2000 2 A FA 2000 Logo FA 2000
FA2000 1 A FA 2000 Logo FA 2000
Sanderum BK B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U6 poder (3 mands) 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager Fjordager IF Logo Fjordager IF
Søhus Stige Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Fraugde 1 Fraugde
Fraugde 2 Fraugde
Søhus/Stige 2 Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B 67 B.67 Logo B.67
Middelfart U6 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart U6 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Sanderum U6 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum U6 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum U6 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U7 poder (3 mands) 35 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum 3 A Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 4 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kerteminde Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalum 4 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 5 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager 1 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Ubberud IF 1 Ubberud IF Logo Ubberud IF
Ubberud IF 2 Ubberud IF Logo Ubberud IF
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Højby 1 B Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 B Højby S&G Logo Højby S&G
Dalum 5 A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Korup IF 2 B Korup IF Logo Korup IF
Korup IF 1 B Korup IF Logo Korup IF
Vindinge B Vindinge BK Logo Vindinge BK

U8 drenge (5 mands) 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BM A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Dalum 8 A Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
MG&BK2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BM 1 C Marienlyst Logo Marienlyst
Korup A Korup IF Logo Korup IF
Næsby - Team MH A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BM U8 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Sydfyns Helte A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
HPTI Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Vestfalens helte C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
THEM GF Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Rolfsted A Rolfsted
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
FIF Fjordager IF Logo Fjordager IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF

U9 drenge (5 mands) 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB2 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB3 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum Rød B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum hvid A Dalum IF Logo Dalum IF
GUTTERNE B Skeby
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
KFUM KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Ubberud if B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Ubberud if C Ubberud IF Logo Ubberud IF
De Grønne Sko B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Tommerup A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Allesø GF A Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Gauerslund IF A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Bredballe 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF

U17 Piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Nissebanden A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Tpi 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Langeskov Langeskov IF Logo Langeskov IF
Mg&bk Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
SUB'er girls B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Mini & Co. A
SUB Ullerslev B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
B1913 Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913
Dalum Dalum IF Logo Dalum IF

U12 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Årslev Tøzerne B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ubberud IF B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI A TPI
KRFK C KRFK
søhusstige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U9 piger (5 mands) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
MARIENLYST 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Ubberud IF Ubberud IF Logo Ubberud IF
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Turbo Tøzerne A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
løjt piger A Løjt IF Logo Løjt IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
TPI REMA1000 CUP 2015 map

Tournament overview