TUSE CUP UNGDOM

Oplysninger vedrørende TUSE CUP 2014 findes på www.tusefodbold.dk TUSE CUP UNGDOM U7 Drenge Lørdag den 13. december U8 Drenge Lørdag den 20. december U9 Drenge Søndag den 21. december U10 Drenge Lørdag den 20. december U11 Drenge Søndag den 21. december U12 Piger Lørdag den 13. december U13 Piger Lørdag den 13. december U14 Piger Lørdag den 20. december DELTAGERGEBYR 300,- kr Kontonummer 4398 - 3562891153 U12 Drenge Søndag den 21. december U13 Drenge Lørdag den 20. december U14 Drenge Søndag den 14. december U15 Drenge Fredag den 19. december U16 Drenge Søndag den 21. december U17 Drenge Fredag den 12. december U19 Drenge Lørdag den 13. december U15 Piger Søndag den 14. december U17 Piger Søndag den 14. december DELTAGERGEBYR 450,- kr. Kontonummer 4398 - 3562891153 SE MERE OM STÆVNET PÅ www.tusefodbold.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Drenge Mixed 7 300,- Lørdag den 13.12 8 0
U8 Drenge Mixed 7 300,- Lørdag den 20.12 4 0
U9 Drenge Mixed 7 300,- Søndag den 21.12 6 0
U10 Drenge Mixed 7 300,- Lørdag 20.12 19 0
U11 Drenge Mixed 7 300,- Søndag den 21.12 21 0
U12 Drenge Mixed 7 450,- Søndag den 21.12 16 0
U13 Drenge Mixed 7 450,- Lørdag den 20.12 16 0
U15 Drenge Mixed 7 450,- Fredag den 19.12 18 0
U16 Drenge Mixed 7 450,- Søndag den 21.12 25 0
U17 Drenge Mixed 7 450,- Fredag den 12.12 23 0
U19 Drenge Mixed 7 450,- Lørdag den 13.12 18 0
U12 Piger Mixed 7 300,- Lørdag den 13.12 2 0
U13 Piger Mixed 7 450,- Lørdag den 13.12 0 0
U14 Piger Mixed 7 300,- Lørdag den 20.12 6 0
U15 Piger Mixed 7 450,- Søndag den 14.12 3 0
U17 Piger Mixed 7 450,- Søndag den 14.12 10 0
U14 Drenge Mixed 7 450,- Søndag den 14.12 24 0

Signetud teams

U7 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 13.12

Teamname LVL Logo Club
De Små Blå A Raklev GI Logo Raklev GI
Jernløse C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
husum C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
KloAgger
Tuse Fodbold B Tuse IF Logo Tuse IF
Rørvig IF 1 C Rørvig IF Logo Rørvig IF
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U8 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 20.12

Teamname LVL Logo Club
Tuse Fodbold B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
NIF 1 B Næstved IF Logo Næstved IF
NIF 2 B Næstved IF Logo Næstved IF

U9 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 21.12

Teamname LVL Logo Club
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Team Netto 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Team Netto C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Vb1968 Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
HIK - Blue Team B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U10 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 20.12

Teamname LVL Logo Club
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Goal
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gislinge A Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
FHF 1 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 2 Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Holbæk 2 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
KFUM HVID B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM stribede A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
luksusdrengene B -øif
Vb1968 Værebro Boldklub Logo Værebro Boldklub
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
B 1903 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
KFUM BLÅ KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U11 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 21.12

Teamname LVL Logo Club
Fårevejle B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
JBK B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Tuse Fodbold B Tuse IF Logo Tuse IF
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF
Greve blå Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Ejby IF 2 B Ejby IF Logo Ejby IF
Individualisterne C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Eriksen Vinhandel
Jyderup BK B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Vb1968 Vb1968
Ejby IF 1 B Ejby IF Logo Ejby IF
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Gislinge Hvid A Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
Greve hvid Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hvid A
Rød A

U12 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 21.12

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev II B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Roskilde kfum03 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Tuse Fodbold 2 Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 1 Tuse IF Logo Tuse IF
Svogerslev III B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Lyngby BK A1 A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
go2fitness 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
go2fitness 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
skævinge A IS Skævinge Logo IS Skævinge
Raklev drengene A Raklev GI Logo Raklev GI
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
FC Enemærke & Petersen B Ringsted IF Logo Ringsted IF
FHF hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF grøn A Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Himmelev B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U13 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 20.12

Teamname LVL Logo Club
AS Roma A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Nykøbing if A Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Ronaldos drenge A
Milan 2500 A
Rotterne A
FC Andersen A
orange rødderne B
sbi B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U15 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag den 19.12

Teamname LVL Logo Club
#Holdet A
TTF A
AC Milan A
Lodbyg FC
DFR A
Team JK A
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Det Andet Hold B
TEAM CSC B
GVI 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Team Lysholm A
Teenage Mutant Ninja Turtles B Taastrup FC Logo Taastrup FC
My little Ponyz B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Rema 1000 A

U16 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 21.12

Teamname LVL Logo Club
Gutterne
#Holdet B
QPR A
DFR A
FC Congo A
Isefjord FC A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Humlebierne BK B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
tøsedrengene B
The Boys B FB Boldklub
#Lord Bendtner Taastrup FC Logo Taastrup FC
Duncans Disciple A
Whats nine + ten Taastrup FC Logo Taastrup FC

U17 Drenge 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag den 12.12

Teamname LVL Logo Club
SES - Sportsefterskolen Sjælsølund
Budde Schou A
The eagles
Zlatans drenge
Team Jojo A
Duncans Disciple
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Klintsøgaard Idrætsefterskole 3 A
J. Villadsen Aps A
FC Congo B
Klintsøgaard Idrætsefterskole 2 C
Klintsøgaard Idrætsefterskole 1 A
malerfirma nyberg A Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Super rødderne
Rødderne B
Backstreet Boys Taastrup FC Logo Taastrup FC
About A week ago Taastrup FC Logo Taastrup FC
#Lord Bendtner Taastrup FC Logo Taastrup FC
Kranboyz A

U19 Drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 13.12

Teamname LVL Logo Club
Hoftebanden A
Gislinge Drengene A Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
Regstrup Drengene A Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Soccershoppen.dk
Stodderne A
Holbæk Sportsakademi A
Studenterne A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Team Finn's Auto A
Sportigan Vordingborg A
GP Nordic
Bo`s drenge
Klaus heidemand.dk A
Benløse drengene B Benløse IF Logo Benløse IF

U12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 13.12

Teamname LVL Logo Club
Tutti-Frutti B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
Pebernødderne B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 13.12

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag den 20.12

Teamname LVL Logo Club
HSV (Hillerød Syd-Vest) C Brødeskov IF Logo Brødeskov IF
the High five Girls B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Svogerslev Boldklub B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Tuse Fodbold 1 A Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 2 A Tuse IF Logo Tuse IF
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC

U15 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 14.12

Teamname LVL Logo Club
De stribede bolsjer A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Svogerslev Boldklub B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
De Lilla Elefanter A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

U17 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 14.12

Teamname LVL Logo Club
Driblekongerne A
Klintsøgaard Idrætsefterskole 2 A
Klintsøgaard Idrætsefterskole 1 A
Holbæk-Tuse 1 Tuse IF Logo Tuse IF
Holbæk-Tuse 2 Tuse IF Logo Tuse IF
det røde parkhus A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Østmøn C Østmøn Fodboldklub Logo Østmøn Fodboldklub

U14 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag den 14.12

Teamname LVL Logo Club
Kfum Roskilde 3 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 2 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
indoor All Stars B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Olsen Banden A Vipperød BK Logo Vipperød BK
A/S Bent Rasmussen B Vipperød BK Logo Vipperød BK
Andersens Isolering A
Tuse Fodbold 2 A Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
1893 (2) A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Lodbyg FC
Christianshavns Ejendomsservice A
Boyz in purple A Solrød FC Logo Solrød FC
PSG
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Kfum Roskilde 1 B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
1893 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
12. - December 21 2014

Organisation
Tuse IF
Place
Tuse Hallen
Address
Tuse Byvej 8
Postalcode
4300
City
Holbæk
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview