Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2015

DJURSLANDS BANK OG DAGLI`BRUGS CUP 2015 I ALLINGÅBROHALLEN Allingåbro IF og Djurslands Bank OG Dagli`brugsen i Allingåbro indbyder igen i år til indefodboldstævne d. 6-8/3-2015 d. 13-15/3-2015 ( se under rækker for hvilken dato de forskellige årgange spiller ). Stævnet som sidste år for trejde gang blev afviklet som afslutningsstævne for indefodboldsæsonen og havde deltagelse af over 185 hold, spilles igen i år sidst på sæsonen. Holdene vil blive inddelt i puljer med 4 el. 5 hold, så holdene er sikret 3 el. 4 kampe. Der bliver medaljer til alle deltagerne skænket af DJURSLANDS BANK og DAGLI`BRUGSEN, ALLINGÅBRO U5-6-7 og U8 piger spiller på tværs af håndboldbanen og der er 3 mand på banen, disse kampe ledes af førstnævnte hold. Der spilles desuden på stor bane, med 5 mand på banen i U7 rækken. U8 og 9 spilles med 5 spillere på banen, alle øvrige årgange 4 mand på banen, alle disse kampe ledes af personer fra Allingåbro IF. U12 og opefter spiller med en over stregen. Pigerækkerne spilles som 1 årgange. Ved tilmeldelse skal der oplyses om man ønsker at deltage i A-B el. C række,( husk lige børn leger bedst). Ved for få tilmeldelser i en række/årgang slås rækkerne sammen. Sidste år måtte vi sige nej til nogle tilmeldte hold, da stævnet blev overtegnet. Stævnestart fredag er kl. 17.00 og der sluttes fredag ca. kl. 21.30, lørdag og søndag startes der kl. 9.00, lørdag sluttes ca. kl. 20.00 og søndag sluttes der ca. kl. 18.00, det er selvfølgelig de største årgange der slutter. Hvis der er flere puljer i en årgang spilles der ikke slutspil, derfor ønskes der styrke på tilmeldelse. Spilletiden er mellem 7 og 10 min. pr. kamp. Der spilles både efter DGI /JBU regler. D.v.s. at man kan have klassedispensation eller være født i sidste kvartal. Pris pr. hold: 3 mands kr. 200,-, øvrige hold kr. 300,- Betaling skal ske på kontonr. 7261-1270082 og holdet er ikke tilmeldt før betaling er registreret. Sidste tilmeldelse for stævnet d. 7-9/3 er 26/2 og stævnet den 14-16/3 er 3/3 på allingaabrohallen@gmail.com, hvor der oplyses holdnavn, årgang ( U7 3 el.5 mands ) niveau, kontaktperson med adresse og tlf.nr. Har du/I spørgsmål kan disse rettes til Lars Pedersen på 23712202.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 5 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 0 0
U 6 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 2 0
U 6 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14-3 10 0
U 7 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 10 0
U 7 3 mands Mixed 5 200 Lørdag formiddag 14/3 8 0
U 7 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14-3 1 0
U 7 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14-3 0 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 7 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 20 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 14/3 13 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 8 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 15 0
U 9 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 11 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 4 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 14 0
U 10 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 17 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 3 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 16 0
U 11 4 mands Mixed 7 300 Søndag 8/3 15 0
U 12 4 mands Mixed 7 300 Fredag 13/3 3 0
U 12 4 mands Mixed 7 300 Fredag 13/3 15 0
U 13 4 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 7 0
U 13 4 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 4 0
U 8 piger 3 mands Mixed 5 200 Lørdag fomiddag 14/3 6 0
U 9 piger 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 0 0
U 9 piger 5 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 10 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 5 0
U 10 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 11 piger 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 2 0
U 11 piger 4 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 4 0
U 12 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 0 0
U 12 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 11 0
U 13 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 3 0
U 13 piger 4 mands Mixed 7 300 Søndag 15/3 1 1
U 8 5 mands Mixed 7 300 Fredag 6/3 mellem 17-19 0 0
U 8 5 mands Mixed 7 300 Lørdag 7/3 mellem 9-12 0 0

Signetud teams

U 5 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club

U 6 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Kristrup1 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup2 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

U 6 3 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club
DB C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Hadsten B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Kristrup 3 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
PFU 05 1 B PFU 05
PFU 05 2 B PFU 05
IF Jarl Arden IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
SMIFF09 U6 Hold1 B SMIFF Logo SMIFF
SMIFF09 U6 Hold2 B SMIFF Logo SMIFF

U 7 3 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
HSF 1 A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
TST 2 B tst/Sabro Logo tst/Sabro
Gudumholm B Gudumholm IF Logo Gudumholm IF
Hornslet IF 1 A Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
TST1 og TST2 B Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 7 3 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 4 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
HSF 3 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HSF 2 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Mørke IF C Mørke IF Logo Mørke IF
Hornslet IF 3 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 7 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club
Rougsø ff A Rougsø FF Logo Rougsø FF

U 7 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14-3

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Ikast FS 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
TRIF-1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Kristrup1 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
IF Lyseng A1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng A2 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HSK A A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U 8 5 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Kristrup2 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Voel B Voel Gfg
SMIFF09 1 B SMIFF Logo SMIFF
PFU u-8 drenge B PFU 05
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Nørager BK 1 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
TRIF-2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Ommersyssel IF 1 B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
IF Lyseng B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
HSK C C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK B B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Hornslet IF 3 C Hornslet IF Logo Hornslet IF

U 8 5 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
Allingåbro IF 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HØST IF 1 C Høst IF Logo Høst IF
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
HØST IF 2 C Høst IF Logo Høst IF
Nørager BK 2 C Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Bjerregrav Boldklub C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub
Ommersyssel IF 2 C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
KHIF 1 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening

U 9 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
afs A IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Sif 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
HEI A1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI A2 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Kolind/Perstrup IF A Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening

U 9 5 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Spentrup IF 1 B Spentrup IF Logo Spentrup IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
ronaldo team B SMIFF Logo SMIFF
Sif2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Sabro IF B Sabro IF Logo Sabro IF
HEI B B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Raketterne B Virup IF Logo Virup IF
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Nørager BK B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
IF Mols B IF Mols Logo IF Mols
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 9 5 mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Spentrup IF 2 C Spentrup IF Logo Spentrup IF
messi C SMIFF Logo SMIFF
Sif 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF
HEI C C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lisbjerg FC C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
HØST IF C Høst IF Logo Høst IF
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Mørke IF C Mørke IF Logo Mørke IF
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U 10 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Team Hørning 1 A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Team Hørning 2 A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening

U 10 4 mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Manhattan B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Sif u9 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
BMI B BMI
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
Rønde IT B AC Norddjur
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Nørager BK 1 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
ØBG B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Kristrup Boldklub B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 10 4 mands 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
Rønde IT C AC Norddjur
Aarhus Fremad 2 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 3 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 4 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Harlev IK 2 C Harlev IK Logo Harlev IK
Lisbjerg FC 1 C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
Lisbjerg FC 2 C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
SIF Assentoft 4 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Nørager BK 2 C Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Bjerregrav Boldklub C Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub
DB C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Aarhus Fremad 1 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Kristrup Boldklub 1 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Harlev IK C Harlev IK Logo Harlev IK

U 11 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
HEI1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF A Hornslet IF Logo Hornslet IF
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF

U 11 4 mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
Ebeltoft U-11 drenge B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Århus Fremad 1 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Århus Fremad 2 B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
ASA 1 B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Åbyhøj-drengene B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
TST B tst/Sabro Logo tst/Sabro
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 11 4 mands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 8/3

Teamname LVL Logo Club
HEI4 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornbæk Sportsforening C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
PFU05 C PFU05 Logo PFU05
Århus Fremad 3 C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
HEI3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Kolt/Hasselager IF 2 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lisbjerg FC C Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC
ASA 2 C ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
HLIF 1 C Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF 2 C Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF
Åby fodbold C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF 1 C Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 12 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 13/3

Teamname LVL Logo Club
Grenaa IF 1 A
Sif 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 12 4 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 13/3

Teamname LVL Logo Club
Grenaa IF 1 B
Grenaa IF 2 B
RK 03 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Brædstrup if 2 C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
Brædstrup if B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
IF Mols C
Hatting Torsted fodbold 3 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Virup If C Virup IF Logo Virup IF
Sif 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Mariager IK B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Virup IF 2 C Virup IF Logo Virup IF
allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Vorup FB C C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB B B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub

U 13 4 mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3

Teamname LVL Logo Club
Gun City 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Auning IF 2 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Auning IF 3 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Ommersyssel IF B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Auning IF 1 A Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Allingåbro IF A Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U 13 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Gun City 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
TMIF C Todbjerg Mejlby If

U 8 piger 3 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fomiddag 14/3

Teamname LVL Logo Club
IFA1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Lyseng 3 IF Lyseng Logo IF Lyseng
HØST IF B Høst IF Logo Høst IF
Lyseng 1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lystrup if A Lystrup IF Logo Lystrup IF

U 9 piger 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 9 piger 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Sejs Pigerne B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U 10 piger 4 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
De seje fodboldtøser A Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Jelling FS A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U 10 piger 4 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening

U 11 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 11 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3

Teamname LVL Logo Club
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
HEI 2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U 12 piger 4 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 12 piger 4 mands 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
Fortuna 1 B Fortuna Randers
Fortuna 2 B Fortuna Randers
Kolind/Midtdjurs C Kolind/midtdjurs
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Pigerne fra Tovshøj C
Rougsø FF B Rougsø FF Logo Rougsø FF
Ry Fodbold B Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Grenaa IF 1 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Grenaa IF 2 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Tøserne C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
FC Horsens U11 C FC Horsens Logo FC Horsens

U 13 piger 4 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club
BSP. A
Piwerne B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U 13 piger 4 mands 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15/3

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 6/3 mellem 17-19

Teamname LVL Logo Club

U 8 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 7/3 mellem 9-12

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
6. - March 15 2015

Organisation
Allingåbro IF
Place
Allingåbro Idrætshal
Address
Halvej 4
Postalcode
8961
City
Allingåbro
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview