FC Horsens Pokal Cup

FC Horsens
indbyder til
PokalCup 2015
for U6 - U13 drenge den 29. og 30. august 2015
(Husk at drengene skifter årgang efter sommerferien, f.eks. bliver U9 til U10)


Sidste år et af Danmarks største endags drengestævner med 2200 deltagere, og igen i år er det Jyllands største og flotteste pokaler vi spiller om.
Der er personlige pokaler og præmier til alle !


U6-U7 (årg. 2010-2009):
3-mands, max. 5 spillere pr. hold. Ingen niveau-opdeling og ingen resultatformidling.
Holdgebyr kr. 400,-


U8-U9-U10 (årg. 2008-2007-2006):
5-mands, max. 7 spillere pr. hold. Niveau-opdeling A, B & C-rækker (16 hold/niveau).
Holdgebyr kr. 700,-


U11-U12-U13 (årg. 2005-2004-2003. - I U13 INGEN mesterrække hold):
8-mands, max. 10 spillere pr. hold. Niveau-opdeling A, B & C-rækker (16 hold/niveau).
Holdgebyr kr. 1000,-

 

 

Vi henstiller til Fairplay, og dermed at man tilmelder i den rigtige række/niveau !
U6, U8, U10 & U12 spilles lørdag den 29. august.
U7, U9, U11 & U13 spilles søndag den 30. august

 

 

Der spilles efter DBU Jyllands regler.
Hvert hold garanteres min. 4 kampe.
Program udsendes ca. 1 uge før stævnet.
Tilmelding senest den 1. august 2015 og efter først til mølle....
Vi forbeholder os retten til at slå niveauinddelte rækker sammen, ved for få tilmeldte.
Tilmeldingen er bindende og er først gældende efter indbetaling af startgebyret på
konto nr. 1685 - 3224751825 i Middelfart Sparekasse. Når man har modtaget bekræftelse på deltagelse, skal stævnegebyr være indbetalt seneste 7 dage efter, ellers ryger man på venteliste.
Ved indbetaling påskrives det 6-cifrede ID nummer man får tildelt ved tilmelding.

For yderligere info, se vores hjemmeside www.pokalcup.dk (denne er først aktiv ultimo april)

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 (2010) Mixed 5 400 11 0
U7 (2009) Mixed 5 400 34 2
U8 (2008) Mixed 7 700 31 0
U9 (2007) Mixed 7 700 66 6
U10 (2006) Mixed 7 700 61 3
U11 (2005) Mixed 10 1000 65 5
U12 (2004) Mixed 10 1000 54 1
U13 (2003) Mixed 10 1000 25 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 (2010) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TRIF C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening

U7 (2009) 32 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 5 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Vinding 1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Skødstrup SF 7 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
H/T 2 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
H/T 1 Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Egebjerg I.F. 1 B Egebjerg I.F.
Egebjerg I.F. 2 B Egebjerg I.F.
Bredballe IF U7 - (2) B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Bredballe IF U7 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
HOG 3 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
FC Horsens 3 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hornsyld IF Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Skødstrup SF 8 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
SGF A Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 6 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hørning IF 3 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning IF 1 Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
SIK Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK 2 Stensballe IK Logo Stensballe IK
Skødstrup SF 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 (2008) 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens 5 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 4 C FC Horsens Logo FC Horsens
Give Fremad B Give fremad
Hovedgård 2 C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
HSK(1) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK(2) B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
SIK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
GUI A Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Viborg Søndermarken 1 C Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken 2 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
HEI 2 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HIF2 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
ØBG Buskelund 2 B ØBG
ØBG Buskelund 1 A ØBG
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting - Torsted A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Hovedgård 1 C Hovedgård IF Logo Hovedgård IF

U9 (2007) 56 confirmend signups, 6 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum A Dalum IF Logo Dalum IF
Hog 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HFK Blå B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Ggif1 A Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
BIF 3 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
SUB A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB B B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
solbjerg 2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
B1908 A Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Sunds IF A Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Horsens KFUM 1 B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Horsens KFUM 3 C Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
Hornslet IF 1 A Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Skibet IF 1 C Skibet IF Logo Skibet IF
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF
Skibet IF 2 C Skibet IF Logo Skibet IF
BIF 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Hatting-Torsted 3 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
VSF 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 1 A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Stenderup 1 C Stenderup SK
VSF 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding SF 4 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
BIF 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Horsens FS B Horsens FS Logo Horsens FS
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Hedensted IF 3 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Skødstrup SF 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIK Viborg 2 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
SIK Viborg 3 B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
HEI A A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI B B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VRI A Vri
Vri B Vri
HFK Rød A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
SIK Viborg 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 (2006) 48 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jelling fs B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Løsning 1 B Løsning IF
Young Boys 1 A -
HEI 1 A HEI
HEI 2 B HEI
Hatting Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
IF Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 3 C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Svogerslev 1 A Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Team Goalshow B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Hedensted 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
SS Skjold B Sportssammenslutningen Skjold Logo Sportssammenslutningen Skjold
SS Skjold C Sportssammenslutningen Skjold Logo Sportssammenslutningen Skjold
HSF A Hornbæk
Hornsyld IF C Hornsyld IF Logo Hornsyld IF
Tjørring IF A Tjørring IF Logo Tjørring IF
Tjørring IF B Tjørring IF Logo Tjørring IF
BBB U10B B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10C C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB U10A A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Lystrup If 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup if 3 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
TRIF C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Starup UIF B Starup UIF Logo Starup UIF
AGF 1 A Århus GF Logo Århus GF
AGF 2 A Århus GF Logo Århus GF
Stensballe IK 1 A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 3 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Young Boys 2 A -
Skødstrup SF3 C Skødstrup SF
Skødstrup SF2 B Skødstrup SF
Skødstrup SF1 A Skødstrup SF
Fighterne B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Jelling fs C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
HEI 3 C HEI
brædstrup 1 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
brædstrup 2 B Brædstrup IF Logo Brædstrup IF
brædstrup 3 C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF

U11 (2005) 44 confirmend signups, 5 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HSK A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hatting Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
odder C C Odder IGF Logo Odder IGF
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Enrum UI A Engum
KLG 2 C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
hornslet if C Hornslet IF Logo Hornslet IF
KLG 1 A Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Juelsminde IF B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
Haderslev FK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Hedensted U10 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Søften GF 2 C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Søften GF 1 B Søften GF
Vejle Boldklub A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
VSF / GDIK A VSF / GDIK
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
EfB A Esbjerg Fb
Henriettes livretter C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
LB Consult A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Ravn Arkitektur (Bredballe U10) B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Viborg Søndermarken B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Viborg Søndermarken A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
GUI B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Candyfloss C Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
SIK A A Stensballe IK Logo Stensballe IK
SIK B B Stensballe IK Logo Stensballe IK
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Klitten B Boldklubben klitten
Solbjerg If B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Dybbøl A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
sfb 3 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SFB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
FC Horsens A A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens B B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens C C FC Horsens Logo FC Horsens

U12 (2004) 45 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HA85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
TMG 1 C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
BUF Horsens C Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Lyseng 4 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Brande if C Brande IF Logo Brande IF
Gødvad GIF B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Bredballe if A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Vejle Boldklub B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Lyseng A2 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
Hornslet IF A Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Vamdrup if B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Holstebro Boldklub A Holstebro Boldklub
Ikast FS B Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
De Gule Banditter B Horsens FS Logo Horsens FS
De Gule Rødder C Horsens FS Logo Horsens FS
VSF 1 B Vinding SF
De grønne stjerner A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
DB A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Lyseng 3 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TeamØstjylland2 C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
TeamØstjylland1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Hatting-Torsted 1 A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Lund IF C Lund IF
Holstebro 2 B Holstebro boldklub
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
TRIF C Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening
Vejle Boldklub (1) A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
VIK 2 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
VIK 1 A Vejlby IK Logo Vejlby IK
TRIF A Thorsager Rønde Idrætsforening Logo Thorsager Rønde Idrætsforening

U13 (2003) 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HEI C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Juelsminde IF B Juelsminde Idrætsforening Logo Juelsminde Idrætsforening
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
HEI A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hatting Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Grenaa IF A Grenaa IF
Middelfart G & BK 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart G & BK A
Sgi B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Gauerslund IF C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund IF C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund IF A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Taulov/Skærbæk IF B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
vik A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
IF. Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
ÅHF U13 B Åstrup / Hammelev Fodbold Logo Åstrup / Hammelev Fodbold
Hatting Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
FC Horsens
Place
JKE Arena - FC Horsens
Address
Ternevej 83
Postalcode
8700
City
Horsens
Sport
Soccer
Type
Unknown
FC Horsens Pokal Cup map

Tournament overview