BSI/VIF CUP

BSI/VIF CUP

d.26-27 Sept

 

BSI arrangerer i samarbejde VIF, BSI/VIF CUP for U6 til U10, på BSI´s hyggelige anlæg i Brøndby Strand.


Der bliver stillet dommer til alle kampene. Der er præmier til nr. 1, 2 og 3.pladserne.


Bemærk – nye rækkebetegnelser efter sommerferien -
Tilmeldingsrækker 2015-2016. Ved for få tilmeldinger, vil rækkerne blive slået sammen.


3-mands - 1 x 10 min. - max. 5 spillere pr. hold – tilmeldingsgebyr 250,-
5-mands - 1 x 15 min. - max. 7 spillere pr. hold – tilmeldingsgebyr 350,-

Spilletidspunkt:

Lørdag:
U9 og U10.

Søndag:
U6, U7 og U8.

Deltagergebyr indbetales til Arbejdernes Landsbank på Regnr: 5361 kontonr 0000542280.

Sidste tilmeldingsfrist er den 18. september.

Program sendes ud senest 5 dage før stævnet.

Spørgsmål og yderligere oplysninger kan fåes ved at skrive til e-mail: amf.vif@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 - 3 mands Mixed 5 250 21 0
U7 - 3 mands Mixed 5 250 21 0
U8A - 5 mands Mixed 7 350 5 0
U8B - 5 mands Mixed 7 350 17 0
U8C - 5 mands Mixed 7 350 1 0
U9A - 5 mands Mixed 7 350 12 0
U9B - 5 mands Mixed 7 350 15 0
U9C - 5 mands Mixed 7 350 8 0
U10A - 5 mands Mixed 7 350 3 0
U10B - 5 mands Mixed 7 350 13 0
U10C - 5 mands Mixed 7 350 10 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 - 3 mands 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jægersborg C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
HUI grøn C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI gul C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI rød C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
CIK U6 C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
BSI Brøndby Strand Idrætsklub
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Tigerne Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
fremad amager Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Krokodillerne Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Løverne B1903 Logo B1903
Geparderne B1903 Logo B1903

U7 - 3 mands 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aberne B Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Kastrup Boldklub 3 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
JB1 Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
JB2 Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Såby Såby Fodbold
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Såby 2 Såby Fodbold
Rævene C Gladsaxe-Hero Boldklub Logo Gladsaxe-Hero Boldklub
Glostrup FK Glostrup FK Logo Glostrup FK
AB Tårnby Øst 1 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Øst 2 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
FA2000(2) B FA 2000 Logo FA 2000
FA2000(3) B FA 2000 Logo FA 2000
fremad amager Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
fremad amager hvid Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
FA2000(1) B FA 2000 Logo FA 2000
Kastrup Boldklub 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Hekla 1 Hekla

U8A - 5 mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AB Tårnby A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
B1903 - Sort A B1903 Logo B1903
HI - U8-1 A Herlev IF Logo Herlev IF
Rosenhøj A A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
A.G.F. Blå A Aakanden GF Logo Aakanden GF

U8B - 5 mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB (2) B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Glostrup FK B Glostrup FK Logo Glostrup FK
KVIF B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kloagger
Rosenhøj B B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
TIIF C Torslunde Ishøj Idrætsforening
Brøndby if hold 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Såby Såby Fodbold
Lundegården A Lundegården
Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
B1903 Løverne B B1903 Logo B1903
B1903 Tigerne C B1903 Logo B1903
VIF B vanløse
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Sengeløse U8 B Sengeløse SGIF

U8C - 5 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9A - 5 mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Haslev A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
NFC A NFC
Fremad Valby A A Fremad Valby Logo Fremad Valby
Husum A A Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB A Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
KB U9A1 - Hvid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U9A1 - Sort A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U9B - 5 mands 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Østerbros Ørne 1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Østerbros Ørne 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
AB I B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Vanløse grøn B Vanløse IF Logo Vanløse IF
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Vanløse Hvid B Vanløse IF Logo Vanløse IF
BIFU9 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
KB Stjerne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Husum B B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Kastrup1 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U9C - 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Slagelse 2 C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
AB II C Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
BK Vest C Boldklubben Vest Rødovre Logo Boldklubben Vest Rødovre
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Husum C C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
VSB C Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Kastrup2 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U10A - 5 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VIF Værebro A V-i-f
Fremad Amager A Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U10B - 5 mands 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FKS 2 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Gørlev if B Gørlev Idrætsforening
FKS 1 FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Nykøbing FC "BEARS" B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Gadstrup B Gadstrup Fodbold
TPS 1 B TPS
Svogerslev BK B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
HIK06-2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
B 1908 B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
B1908 hvid B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
CIK B Christianshavns IK Logo Christianshavns IK

U10C - 5 mands 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
sengeløse C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vi39 sort Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
BSI Brøndby Strand Idrætsklub
Nykøbing FC 2 C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B1903 Sort C B1903 Logo B1903
TPS 2 C TPS
Tuse C Tuse IF Logo Tuse IF
VI39 Gul C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Brøndby Strand Idrætsklub (Fodbold)
Place
BSI
Address
Tybjergparken 12,
Postalcode
2660
City
Brøndby Strand
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview