NRUI Julestævne 2015

TILMELDING
Al tilmelding forgår over www.staevner.dk - Et hold bliver først registret når
holdgebyret er betalt (i vil modtage en mail med den endelige tilmelding)

Betaling på reg.nr.: 7729 konto nr.: 1116257

OBS!! SE HER UNDER!!
vi mangler!!
Søndag d. 27/12-15
U8 mangler 1 hold
 
Tirsdag d. 29/12-15
U11 drenge mangler....1 B/C hold
 
Onsdag d. 30/12-15
U12 piger mangler.... 1 hold
 
OBS! Ny opdateret kampprogram, da de sidste pladser er blevet taget og deres holdnavn er blevet ændret.

*Bemærk! i U7 og U14 Piger B/C er der lavet nyt program, det er markeret med lyseblåt i kampprogrammet..

 

 

 

Hvis I har problemer med tilmelding på stævner.dk, kan der tilmeldes på vores mail
nruijulestaevne@gmail.com – HUSK at skrive ved tilmelding jeres klubnavn, kontaktperson, årgang
og mail. I vil få en bekræftelse når tilmeldingsgebyret er betalt.

*Dame senior/U18 og Herre senior/U19..........450 kr.
*Alle drenge A-rækker U13, U14, U15, U17.....450 kr.
Drenge B/C-rækker U13, U14, U15, U17.........350 kr.
Drenge A/B/C-rækker U9, U10, U11, U12.........350 kr.
Piger A/B/C-rækker U10, U12, U14, U16..........350 kr.
Micro hold (U6, U7, U8)........................................200 kr.

 

VIGTIGT
Angiv holdets styrke som A, B eller C niveau
Dette er gældende for ALLE rækker fra U9 til Dame senior/U18 og Herre senior/U19
Der kræves 8 hold i en række/niveau før det kan opdeles i A, B eller C niveau

 

PRÆMIER
*Pengepræmier – bestem selv hvor meget i vinder i A-rækkerne?
Præmierne beregnes efter følgende koncept:
? 300 kr. for sejr
? 100 kr. for uafgjort
(Resultat i ordinær spilletid er gældende)

Finale holdene kan fx vinde præmier på følgende beløb:
Et vinderhold der fx har vundet 7 kampe, får udbetalt 2100 kr. Det tabende finalehold får udbetalt halvdelen af det optjente beløb, fx 6 sejre + 1 nederlag, giver en udbetaling på halvdelen af 1800 kr. i alt 900 kr. I finalerunder med 3 hold får 3. pladsen udbetalt 1/3 af det optjente beløb.

Præmier øvrige rækker
I micro rækkerne er der medaljer til alle deltager. I alle øvrige rækker spilles der om personlige præmier til finaledeltagerne i form af statuetter og pokaler, samt andre gode præmier.

Der vil blive uddelt masser af spurtpræmier i de små rækker.


TILMELD ALLEREDE NU!
Tilmeldingsfristen er den 6. december 2015
Jo før, jo bedre planlægning”
 

VIGTIGE HOVEDPUNKTER FOR NRUI JULESTÆVNE
? Angiv holdets niveau som A, B eller C
Er der for få hold i et niveau, forbeholder vi os ret til at lægge to niveauer sammen - enten som A/B eller B/C
? Antal hold i de forskellige rækker: En række/niveau skal minimum bestå af 8 hold (der skal minimum være 16 hold for at ombryde i to slutspil)
Stævneledelsen forbeholder sig ret til at lukke for tilmeldinger i en række/niveau, også før tilmeldingsfristens udløb.
? Tid/kampe: Alle hold minimum 4 kampe á 8 min. Micro holdene dog 4 kampe á 6 min.
? Micro hold: Et micro hold består af 1 målmand + 3 markspillere og max 2 udskiftere (der spilles på micro mål 1,5 m x 2 m)
? Regler: I alle øvrige rækker spilles efter DBU Jyllands love og regler, dog er Senior Herre/U19 en række og ligeledes er Dame senior/U18 en række.
OBS!! Alle ungdomsspillere, skal hvis stævneledelsen mener det nødvendigt kunne fremvise gyldigt sygesikringsbevis eller andet dokumentation for overholdes af aldersgrænserne.
Overholdes disse regler ikke, er det lig med taber dømt kamp eller udelukkelse.
? Til hold der kommer langvejs fra og mangler en overnatning: (sjælland, fyn mm)
Ring til stævneledere, Kjeld eller Jens Chr. og så kan vi finde en pakkeløsning sammen med Helle Hallen.
? Programmet: Stævneprogrammet vil blive uploadet på stævner.dk i ca. midten af december måned (hvis i ønsker at få den tilsendt på mail, giv et kald)
? Sted: Helle Hallerne, Vrenderupvej 40C – 6818 Årre
? Stævneledere/kontakt:

Kjeld Kristensen - 29 40 63 90
Jens Chr. Schultz - 40 25 43 81 | Helle Schultz - 21 75 71 73
eller skriv til vores mail, nruijulestaevne@gmail.com
 

VIGTIGT
Angiv holdets styrke som A, B eller C niveau
Dette er gældende for ALLE rækker fra U9 til Dame senior/U18 og Herre senior/U19
Der kræves 8 hold i en række/niveau før det kan opdeles i A, B eller C niveau


TILMELD ALLEREDE NU!
Tilmeldingsfristen er den 6. december 2015
”Jo før, jo bedre planlægning”

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U6 årg. 10 Mixed 6 200 6 0
U7 årg. 09 Mixed 6 200 14 0
U8 årg. 08 Mixed 6 200 10 0
U9 drenge årg.07 Mixed 6 350 24 0
Herre senior/U19 Mixed 6 450 45 0
Dame senior/U18 Mixed 6 450 28 0
U10 piger årg.06/07 Mixed 6 350 4 0
U10 drenge årg.06 Mixed 6 350 27 0
U13 drenge årg.03 Mixed 6 29 0
U17 drenge årg.00/99 Mixed 6 44 1
U11 drenge årg.05 Mixed 6 350 39 0
U14 piger årg.02/03 Mixed 6 350 16 0
U14 drenge årg.02 Mixed 6 39 0
U12 piger årg.04/05 Mixed 6 350 22 0
U12 drenge årg.04 Mixed 6 350 34 1
U16 piger årg.01/00 Mixed 6 350 25 0
U15 drenge årg.01 Mixed 6 28 1

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 årg. 10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSK Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Seje drenge Varde IF
Varde IF Varde IF
Avengers B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U7 årg. 09 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Grindsted 1 B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Grindsted 2 C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Øsvn B Øster Starup - Vester Nebel
Tarp B Tarp Boldklub
Den lille Maler
Årre Boldklub B Årre Boldklub
EFB 1 Esbjerg Fb
EFB 2 Esbjerg Fb
Hjerting IF 2 Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 1 Hjerting IF Logo Hjerting IF
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Alslevs drenge Alslev Sport & Kultur
Varde 2 Varde IF
Varde 1 Varde IF

U8 årg. 08 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Billund IF - 2 B Billund IF
Julestjernerne C Skovlund/Ansager IF
Tøserne B Tistrup BK Logo Tistrup BK
JBS C JBS
Billund IF - 1 B Billund IF
Årre Boldklub B Årre Boldklub
Langes ulve unger Filskov If
Esbjerg 1 A Esbjerg Fb
Esbjerg 2 A Esbjerg Fb

U9 drenge årg.07 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSK3 C Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK1 A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Julelysene C skovlund/ ansager
Toftum FC A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Varde 3 B Varde IF
Varde 1 A Varde IF
Varde 2 A Varde IF
Nr. Nebel IF B Nørre Nebel Idrætsforening
Thomas' drenge A Starup IF
Ådums drenge B Aadum Idræts- og Ungdomsforening
GGIF 2 B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Årre Boldklub B Årre Boldklub
Acqua Blu B -
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
HTS United C
Øsvn 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Spangsbjerg IF A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
NRUI 2 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Øsvn 1 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Herre senior/U19 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Alkoholdet B
EnergiMetropol Esbjerg A Darum IF
Nielsen's Malerfirma A
Tipsklubben A
EFB A Esbjerg Fb
Øgendahls diciple B
Sportigan Give B Team Midtjylland
Løgposerne A
Varde IF A Varde IF
kliphuset A agerbæk sf
Noget Svensk B
Havnegrillen B
De Hjemvendte B
team venner A Esbjerg Fb
6 triple O A
Morten Larsen Transport A Tørring IF Logo Tørring IF
Bel air A Esbjerg Fb
Morten Søvig B
Gamle kroppe - Nye sko B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Los Stars B -
Better than Bendtner B
Møffe`s Brudesvende B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Løgposerne 2 A
Punkteret Bagdæk C
Hardstylers United C Varde IF
Punkteret Fordæk C
Det Ser Sårt Ud B
Jep og Seb A
Team 20 i flair A
Basserne A -

Dame senior/U18 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Varde IF A Varde IF
Varde IF 2 A Varde IF
Årre 1 A Årre Boldklub
Årre 2 C Årre Boldklub
Kold vogntransport A -
Tornbjerg Gymnasium A Tornbjerg Gymnasium
Efb A Esbjerg fb
TEAM 10 A Team 10
Det Hemmelige Hold
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
OB Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Fam A
Team Helle B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
A/S Revision Hatting A
Boldmongolerne A -

U10 piger årg.06/07 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge årg.06 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Grindsted United A GGIF
Bramming B C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming B A Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Nuif C Nuif
Tarp B C Tarp Boldklub
Rema1000 Grindsted B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Spjalds 9-10 drenge B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
HTS2 B Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS1 B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Danseal A jelling fs
Årre Boldklub 2 B Årre Boldklub
Årre Boldklub B Årre Boldklub
Ikast FS B C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS A A Ikast FS Logo Ikast FS
prima drengene A prima
Hjerting IF 2 B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 1 A Hjerting IF Logo Hjerting IF
Bagges Boys B -
Snejbjerg B Snejbjerg SG&I
NRUI B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
ATI Fodbold drenge B ATI Fodbold
Vamdrup IF A Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Varde IF 2 B Varde IF
Varde IF 1 A Varde IF
Spangsbjerg if 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U13 drenge årg.03 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lord FC B Esbjerg Fb
Starup IF B Starup
Torben`s Tøser B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Brørup A Brørup Gymnastikforening Logo Brørup Gymnastikforening
Nkif A -
Blå Negl A Esbjerg Fb
Ups C NUIF
Ribe Boldklub C Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Gesten C Gesten IF
Team Swet A Alslev Sport & Kultur
Varde drengene A Varde if
Sportigan Skjern A
Tarp 2. B Tarp boldklub
Tarp 1. B Tarp boldklub
More B-boys B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
bække sf B Bække Sportsforening
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
B-Boys B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Sdr.Omme IF B Sdr.Omme IF
Åbyhøj IF 1 A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Billund 1 B Billund if
Billund 2 C Billund if
Holsted C Holsted FB
The Future A Esbjerg FB

U17 drenge årg.00/99 32 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HHs drenge A
Finn A´s slaver A Tarm IF
VIF A Varde IF
Vestjyderne A Esbjerg FB
Flygers Prinsesser A -
Tryharder & Co. 2 B -
Tryharder & Co. 1 A -
Back-in-Business C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Ølgod B Ølgod Idrætsforening
Aabæk Efterskole A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Samarbejde med sving i A Esbjerg fb
Bel air A Esbjerg Fb
Junge byg B Filskov If
Hover UIF B
FC Barcelona A Lemvig GF
Mojne A
Peters drenge B Arnum
Esbjerg Ungdom A
NRUI 1 A Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 4 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
B-Boys A SGI
Sine A
Here for Beer C Varde IF
Danmarks stolthed A Varde IF
mmh B
KSL Drengene B
KIE FC B
Føvling-Stenderup-UI B
Sine 2 B
Vorbasse B Vorbasse Boldklub af 1912

U11 drenge årg.05 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ikast drengene 1 A Ikast FS Logo Ikast FS
BB 1 A Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
BB 2 B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Ikast drengene 3 C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast drengene 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
LB Consult B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
FC Rødderne A
Stay Wired C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Henriettes livretter A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
AGF 2 A Århus GF Logo Århus GF
AGF 1 A Århus GF Logo Århus GF
Gesten A Gesten IF
Aadum Autoophug B Aadum Idræts- og Ungdomsforening
Darum Team Bubbi B Darum IF
varde 1 A varde if
varde 2 B varde if
sportigan hedensted A
krogager B krogager boldklub
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
AS Huse A Boldklubben Vestkysten
Årre Boldklub B Årre Boldklub
EFB A Esbjerg FB
Spangsbjerg IF A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Egtved 3 B Egtved IF
HTS 1 B Horne Tistrup Sig
HIF boys 4 C Hjerting IF Logo Hjerting IF
HIF boys 3 C Hjerting IF Logo Hjerting IF
HIF boys 2 C Hjerting IF Logo Hjerting IF
HIF boys 1 B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Ikast drengene A Ikast FS Logo Ikast FS
HTS 2 C Horne Tistrup Sig
KLG-3 C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-2 C Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
NRUI 2 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U14 piger årg.02/03 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
JM Malerfirma A
Hejnsvig 1 C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Efb A Esbjerg fb
Blåbjerg A
Dream Destroyers B Varde IF
Team Turbo B Varde IF
White Bulls A Varde IF
Nrui 3 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 1 A Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
FC Horsens Tøserne B FC Horsens Logo FC Horsens
Hejnsvig 2 C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Kolding B A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Rødt hold A Jerne IF
NRUI 4 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U14 drenge årg.02 37 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BUCH's Herremagasin VEJLE B Skibet IF Logo Skibet IF
JBS 2 C JBS
JBS 1 C JBS
NRUI 2 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Nebel/outrup/københavn C
Gørding B Gørding Lourup If
Kattens drenge B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
All Black A
Sup C NUIF
MiniMinions A Esbjerg Fb
Best of Horsens A
NEWL & OMEGN B Blaabjerg Fodbold
chefens hold 2 B Ølgod Idrætsforening
Chefens hold B Ølgod Idrætsforening
Brørup drengene 2 B Brørup Gymnastik Forening
Brørup drengene 1 A Brørup Gymnastik Forening
Varde drengene A Varde if
TIF B Tarm IF
Pappas Pizza Tørring A
Starup IF B
Hjerting IF - B B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Burn Slow A Esbjerg fB
Hjerting IF - A A Hjerting IF Logo Hjerting IF
varde 2 B varde
Too fame for a name A Esbjerg Fb
Grindsted GIF B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Tarm IF B Tarm IF
bække sf B Bække Sportsforening
HTS 2 C Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Skibet IF 1 A Skibet IF Logo Skibet IF
R2 Active Kids Foundation A
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Speakloud B Skjern GF Logo Skjern GF
The Future B Esbjerg FB
VejleDrengene A -

U12 piger årg.04/05 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Varde 2 B Varde IF
Impact pigerne A
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
BV Oksbøl B Boldklubben Vestkysten
Ringkøbing C Ringkøbing IF
Hejnsvig I.F. C Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening
Blåbjerg 3 C Blåbjerg
Dream team A
Blåbjerg 2 B Blåbjerg
Blåbjerg 1 B Blåbjerg
HTS C
Varde 1 A Varde if
Lemvig GF B Lemvig GF
buccma energy A -
ATI 2 piger A

U12 drenge årg.04 32 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
if92 B if92
if92 C if92
ATI Fodbold drenge B ati
Varde 3 B Varde IF
Varde 4 C Varde IF
Varde 5 C Varde IF
Gørding B Gørding Lourup If
Andrup A Andrup IF
EFB C Esbjerg FB
EFB3 B Esbjerg FB
Juledrenge B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Nissedrenge B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Gesten B Gesten IF
Andrup 2 A Andrup IF
Holsted B Holsted FB
Årre Boldklub C Årre Boldklub
bække sf B Bække Sportsforening
Madsen Optik B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
SSK 3 C Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK 1 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
SSK 2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Blåbjerg B Blåbjerg
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS
EFB1 B Esbjerg FB
NRUI 2 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Blåbjerg A Blåberg
starup B starup IF
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
HTS B Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS C Tistrup BK Logo Tistrup BK
Varde City B Varde IF
Varde United B Varde IF

U16 piger årg.01/00 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Moses Piger A Esbjerg FB
Fiskerne B Esbjerg Fb
Årre B Årre Boldklub
Nisse Piger. C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Vita-pigerne A Varde if
EGB B Ejby IK
NRUI 1 A Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Blåbjerg C Blåbjerg
EFB piger A Esbjerg FB
TEAM 10 A Team 10
Varde IF 1 A Varde IF
Varde 2 B Varde IF
NRUI 2 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
AU Århus A AU Århus
Vorbasse A Vorbasse Boldklub af 1912
Jysk Lad B Hedensted IF Logo Hedensted IF

U15 drenge årg.01 23 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
JBS C JBS
Electrolux A Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Gørding B Gørding Lourup If
sportigan brønshøj A
Hov,det er en ommer C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Esbjerg IF92 B Esbjerg IF92
Esbjerg IF92 A Esbjerg IF92
Cool Boyz B -
Tarp 2. B Tarp boldklub
Tarp 1. B Tarp boldklub
NRUI 1 B Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Citybois B Varde if
FC turbo modul B Filskov If
BangBros B Vinding SF
ØSVN Spurs B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
NRUI 2 C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Brørup gf A Brørup gf
Paulsen Regnskab A
De gode - og Bertel A -
Spangsbjerg Drengene A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Søgaard's drenge B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Vorbasse A Vorbasse Boldklub af 1912
UKENDT B -

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Place
Helle Hallerne
Address
Vrenderupvej 40C
Postalcode
6800
City
Årre
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview