Jutlander Bank Cup 2015

Jutlander Bank Cup 2015

Så er det 17. gang, IK Rosendal har fornøjelsen at indbyde jeres
ungdoms- og seniorspillere til indendørsstævne i Rosendal Idrætsforum.
Der spilles i to haller.
Afviklingsform
Holdene inddeles i Premier League (A +B) og Superliga (B+C).
Vi har stadig A-, B- og C-slutspil i alle årgange med mere end 8 tilmeldte hold.
Der er ikke A, B, C-slutspil i U15-U16-U17 og U19.
I 3-mands turneringerne spilles der uden, at vi registrerer resultaterne,
og uden slutspil.
Der spilles efter DBUs regler for indefodbold.
Præmier
• Fra U6 - U11: Præmier til alle
• Fra U12-U14: Præmier til nr. 1 og 2 i A, B og C rækken.
• Fra U15-U19 + seniorrækkerne: Pengepræmier til de to bedst placerede hold samt præmie til tredjepladsen.
Der vil kun være præmie til 7 spillere pr. hold (3-bold til 5 spillere)
Pris for deltagelse
3-mands hold 250,00 kroner
5-mands 400,00 kroner
U9 – U14 450,00 kroner
U15- U19 500,00 kroner
Seniorhold 500,00 kroner
Futsal 500,00 kroner
Eventuelle spørgsmål kan rettes til: Merete Andersen, tlf. 2095 4261
Tilmeldingsfrist Torsdag den 29. oktober 2015
Vær hurtig med tilmeldingen. Der bliver rift om pladserne.

Tilmelding

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U8 (3 bold) Mixed 5 250 0 0
U6 (3 bold) Mixed 5 250 21 0
U7 (3 bold) Mixed 5 250 17 0
U8 (5mands) Mixed 7 400 20 1
U9 PL Mixed 7 450 9 0
U10 PL Mixed 7 450 13 0
U11 PL Mixed 7 450 9 0
U12 PL Mixed 7 450 0 0
U13 PL Mixed 7 450 9 0
U14 PL Mixed 7 450 5 0
U15d Mixed 7 500 15 1
U17d Mixed 7 500 14 0
U19d futsal Mixed 8 500 2 0
U8 (3 bold) Mixed 5 250 0 0
U9pige Mixed 7 400 0 0
U10pige Mixed 7 450 8 0
U11pige Mixed 7 450 7 0
U12pige Mixed 7 450 7 0
U17pige Mixed 7 500 13 1
Senior Herre Mixed 7 500 13 0
Oldboys Mixed 7 500 0 0
Senior Dame Mixed 7 500 6 0
U10 SL Mixed 7 450 13 0
U14 SL Mixed 7 450 5 0
U9 SL Mixed 7 450 10 1
U11 SL Mixed 7 450 10 1
U12 SL Mixed 7 450 12 0
U13 SL Mixed 7 450 12 0
U13pige Mixed 7 450 13 0
U14pige Mixed 7 450 5 0
U16d Mixed 7 500 13 0
U11d futsal Mixed 8 500 10 0
U13d futsal Mixed 8 500 12 0
U16d futsal Mixed 8 500 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 (3 bold) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 (3 bold) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hobro IK 1 A Hobro IK Logo Hobro IK
Løverne
Skørping 2 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Skørping 1 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
MIK B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
ASV2 ASV Logo ASV
Støvring U6 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
ASV 1 ASV Logo ASV
Aalborg KFUM 3 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 1 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Hobro IK 4 B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro Ik 3 A Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK

U7 (3 bold) 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ASV 2 ASV Logo ASV
ASV 1 ASV Logo ASV
Bøllerne C Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
MIK Rødderne Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
KFUM 3 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 1 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
GUG BK 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
GUG BK 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
GUG BK 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
VFB C Vaarst/Fjellerad Boldklub
Rosendal 3 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Vorup 1 Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup 2 Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 (5mands) 18 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Grenå 1 A Grenaa IF
Løgstør Løgstør IF
KFUM 1 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Nibe drengene A Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
Grenå 2 B Grenaa IF
IK Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
VFB C Vaarst/Fjellerad Boldklub
Aars 2 B Aars IK Logo Aars IK
Aars 1 B Aars IK Logo Aars IK
if jarl arden IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
SIF 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Gug B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Skørping 2 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Skørping 1 IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
BMK 90 C BMK 90
Purhus IF C Purhus IF

U9 PL 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vester Hassing piraterne 1 A Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Vester Hassing piraterne 2 B Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
ASV B ASV Logo ASV
NBK/AIF A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Overlund GF B Overlund GF Logo Overlund GF
BMK90 B BMK 90

U10 PL 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Assentoft A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
RIF1 A St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
SIF 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SIF 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
TEAM LMT UG Metal A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Ikast FS A/B B Ikast FS Logo Ikast FS
Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Aalborg KFUM 2 A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 1 A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Danseal A jelling fs

U11 PL 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kammeraterne B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Overlund GF A Overlund GF Logo Overlund GF
Danmaldrengene B Skive IK Logo Skive IK
Mik 1 B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Aalborg KFUM Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
BK02 A Valsgård Idrætsforening 83

U12 PL 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 PL 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
united A Allingåbro IF
Team Materielhuset A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Damkjær Sko A Holstebro Boldklub
EastSide 2 A Overlund GF Logo Overlund GF
EastSide I A Overlund GF Logo Overlund GF
Team Hobro A Hobro IK Logo Hobro IK
Bjerringbro Allstar A Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Shababs A

U14 PL 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Pappas Pizza Tørring A
Farsø-Ullits Ik A Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Auning IF 1 A Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening

U15d 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
MIK Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Bælum/Kongerslev IF 2 Kongerslev IF
Ik Rosendal 3 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Bælum/Kongerslev IF 1 A Kongerslev IF
Ik Rosendal 1 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 2 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Viborg drengene A Viborg FF Logo Viborg FF
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
Team Minimum A Ikast FS Logo Ikast FS
FC DARLINGS A
Viborg FF 1 C Viborg FF Logo Viborg FF
Viborg FF 2 C Viborg FF Logo Viborg FF

U17d 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Gutterne C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Mariager Efterskole 1 A Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 A Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
mariager Efterskole 4 B Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
mariager Efterskole 5 B Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
You Had One Job A
Rønde Efterskole - De Orange Skinker B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Partner Biler A SUB 88
Sallingsund FC Sallingsund FC

U19d futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 (3 bold) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10pige 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rosendal B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
KFUM 2 aalborg kfum
FC Magic Girls B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
KFUM 1 aalborg kfum
Aars aars
Arden tøzerne 1 C IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden

U11pige 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rosendal B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Viborg FF C Viborg FF Logo Viborg FF
Hadsund B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Farsø 2 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 1 B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Støvring A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

U12pige 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Hansen Gardiner B
vh08 B VH08-mariagerfjord
FC Horsens A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens H A FC Horsens Logo FC Horsens
Farsø Ullits Ik Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub

U17pige 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nørresundby Nørresundby Boldklub Logo Nørresundby Boldklub
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Kjellerup IF B Kjellerup IF
Fortuna 2 B Fortuna Randers
Fortuna 1 B Fortuna Randers
Mariager Efterskole 1 A Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 A Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 4 B Mariager Høj- og Efterskole Logo Mariager Høj- og Efterskole
SGIF A SGIF
Kvik/AIF B Aalestrup IF Logo Aalestrup IF

Senior Herre 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF Århus B
U19 IK Rosendal IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
FC Loopin' A
Goal Station A Valsgård Idrætsforening 83
Vi er dem de andre ikke må lege med B Viborg B67
Midtjysk Tag A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Et Seriøst Foretagende B
Blue Water Shipping A
Cafe Vesterå A

Oldboys 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Senior Dame 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IK Rosendal B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Pio 1 B Boldklubben Pioneren
Pio 2 B Boldklubben Pioneren
Hammel tøserne

U10 SL 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF3 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
onsild C Onsild IF
RIF2 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Ikast FS B/C C Ikast FS Logo Ikast FS
Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Aalborg KFUM 5 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold

U14 SL 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hobro IK Hobro IK Logo Hobro IK
Freja 2 C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Freja 1 C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Team Aalborg C -
Auning IF 2 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening

U9 SL 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vester Hassing piraterne 3 B Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Marager IK 1 C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Skørping Power IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Mariager IK 2 C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
NFV-Alliancen NFV-Alliancen
Kimbrerkids C Aars IK Logo Aars IK
Rosendal 3 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold

U11 SL 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Overlund GF B Overlund GF Logo Overlund GF
Bk02-2 C Valsgård Idrætsforening 83
Resenrødderne C Skive IK Logo Skive IK
HB 2 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
VFB/NFK C Vaarst/Fjellerad Boldklub
onsild C Onsild IF
Bk02-1 C Valsgård Idrætsforening 83
HB 1 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
Mik 2 B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U12 SL 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IK Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Skovsgaard B Skovsgaard Boldklub Logo Skovsgaard Boldklub
BI A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Holstebro Boldklub A Holstebro Boldklub
Støvring if A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
KFUM U12 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
U12 - Bk02 C Valsgård Idrætsforening 83
Chang 2 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 1 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Fårvang B Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
MIK B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U13 SL 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rosendal 3 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
BK02 C Valsgård Idrætsforening 83
IK Rosendal GIRLS B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
EastSide SL 3 B Overlund GF Logo Overlund GF
EastSide SL 1 B Overlund GF Logo Overlund GF
EastSide SL 2 C Overlund GF Logo Overlund GF
Visborg All-stars C Visborg Idrætsforening
Visborgs champ C Visborg Idrætsforening
Bjerringbro Superstars C Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Mariager IK 1 B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub

U13pige 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IK Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Aalborg KFUM 4 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 1 A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
MIK Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
AaB 2 A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
AaB 1 A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Bording IF 2 C Bording IF Logo Bording IF
Bording IF 1 B Bording IF Logo Bording IF
IK Rosendal 3 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold

U14pige 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Farsø-Ullits IK Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Randers Freja 2 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 1 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold

U16d 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Samsøgade United B -
Vorup FB A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Bælum/Kongerslev IF B Kongerslev IF
Maestro B Borup Idrætsforening
Legends A
Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Nørager Vandrehjem Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Rosendal Young Stars IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Sallingsund FC Sallingsund FC
FC Bajer Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold

U11d futsal 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
1 C KB 81 Aalborg Logo KB 81 Aalborg
Hi 1 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
HI 2 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
IK Rosendal 3 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 1 IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
2 C KB 81 Aalborg Logo KB 81 Aalborg
Vodskov IF B Vodskov IF
sif B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

U13d futsal 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ik Rosendal 2 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
SSB A Storvorde Sejlflod Boldklub Logo Storvorde Sejlflod Boldklub
Ik Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
SGIF 2 Svenstrup-Godthåb IF
SGIF 1 Svenstrup-Godthåb IF
SVIF B SVIF (Sulsted Vestbjerg IF)
FC Zulu A -
Nr Sundby 1 Nørresundby Boldklub Logo Nørresundby Boldklub
Hobro IK 2004 B Hobro IK Logo Hobro IK

U16d futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Organisation
IK Rosendal Fodbold
Place
Rosendal Idrætsforum
Address
Døstrupvej 23 Hørby
Postalcode
9500
City
Hobro
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
Jutlander Bank Cup 2015 map

Tournament overview