Munkebo cup

Indbydelse til indendørsfodboldstævne
for ungdom
På store og små mål
D. 13., 14., og 15. november 2015
I Munkebo Idrætscenter 

Tilmeldingsfrist er senest den 5. november 2015.

Pris pr. hold er kr. 300,00, indbetales på konto 3596 3596429394 eller MobilePay nr. 20161672 Inden tilmeldingsfristens udløb, HUSK oplys holdnavn, årgang + mail adresse.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række.

Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen.
Drenge og piger Mix U7, U8 og U9 spiller dog med 5 spillere på banen ad gangen.

Drenge og pigerU7- U8-U9 og U10 spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program og regler vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet.
Praktiske oplysninger kan ses på http://munkebooldboys.dk

Tilmelding på mail http://munkebooldboys@gmail.com eller på http://staevner.dk

Preben Petersen                                                            Henrik Pedersen
Strandlystvej 14                                                              Krabbegårdsvej 45
5330 Munkebo                                                                5330 Munkebo
Telefon: 20 16 16 72                                                       Telefon:65 97 58 84 
                                                                                        Mobil: 26 21 58 84

Jørgen Christensen                                                        Der kan betales med MobilePay:
Mølkæret 210                                                                 HUSK holdnavn, årgang + mail adresse  Munkebo                                                                         MobilePay nr. 20 16 16 72
Mobil: 31 71 02 25 
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
U 19 Piger Mixed 6 300 2 0
U 17 Piger Mixed 6 300 0 0
U 7 Mix Mixed 6 300 13 0
U 10 Drenge Mixed 6 300 3 0
U 8 Drenge Mixed 6 300 6 0
U 9 Drenge Mixed 6 300 11 0
U 11 Drenge Mixed 6 300 6 0
U 15 Drenge Mixed 6 300 9 0
U 11 Piger Mixed 6 300 2 0
U 12 Piger Mixed 6 300 4 0
U 8 Piger Mixed 6 300 1 0
U 9 Piger Mixed 6 300 1 0
U 10 Piger Mixed 6 300 4 0
U 13 Piger Mixed 6 300 7 0
U 14 Piger Mixed 6 300 1 0
U 12 Drenge Mixed 6 300 8 0
U 13 Drenge Mixed 6 300 5 0
U 14 Drenge Mixed 6 300 13 0
U 15 Piger Mixed 6 300 2 0
U 16 Drenge Mixed 6 300 6 0
U 17 Drenge Mixed 6 300 17 0
U 19 Drenge Mixed 6 300 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U 19 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 17 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 7 Mix 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
U7 Tpi 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
U7 Tpi Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Brylle C Brylle boldklub
U7 MBK 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
U7 MBK 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 10 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde Boldklub B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U 8 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ubberuddrengene 2 Ubberud IF Logo Ubberud IF
Kerteminde 1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Højby B Højby S&G Logo Højby S&G

U 9 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tårup IF B Tårup IF Logo Tårup IF
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 1 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Ubberud drengene C Ubberud IF Logo Ubberud IF
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U 15 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Blue Birds A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Traepillerfyn.dk A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
KR 70 Boldklubben KR 70
KR 70 Boldklubben KR 70
kerteminde BK - hold 2 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde BK Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Gunners NGIF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 11 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 12 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bredballe B Bredballe IF Logo Bredballe IF
søhusstige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst B Marienlyst Logo Marienlyst

U 8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 10 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Bjørnebanden Fjordager IF Logo Fjordager IF

U 13 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ejby/Gelsted/Brenderup B Ejby IK
Nr.Lyndelse B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
munkebo 3 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
søhusstige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst A Marienlyst Logo Marienlyst

U 14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 12 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team 'Framework/Foss Blik' A Næstved IF Logo Næstved IF
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Skårup IF Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Skårup IF Skårup Idrætsforening Logo Skårup Idrætsforening
Fjordager IF Fjordager IF Logo Fjordager IF
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U 13 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 4 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 4 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Allesø gf B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
SGI - Esbjerg B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U 14 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FC Multiwood
Sport & Profil A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
BBB B BBB
Sture Powls Army A
Fjordager 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Marienlyst Boldklub Marienlyst

U 15 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsby United A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Løjt IF Løjt IF Logo Løjt IF

U 16 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De 5 F´er B Brenderup IF Logo Brenderup IF
The Royals A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sparekassen Kronjylland A FC Horsens Logo FC Horsens
Mølholm drengene C
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 17 Drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Månkkubos talenttter C Barcelona og Arsenal
Team Sigiline A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Diablos A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
FC Bajerbold A -
Lebæk A/S A -
Tyk Mads og company B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kerteminde 2 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 1 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Koerne FC A

U 19 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spectre
FC Lange Bolde A -
Team superior 2.0 A

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Munkebo Boldklub
Place
Munkebo Idrætscenter
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
IndoorCup

Tournament overview