Regstrup ny auto cup 2015

Kom til bredde stævne i Jernløse, hvor der er plads til alle. Jernløse boldklub har igen i år fornøjelsen af, at indbyde til indestævne i Jernløse hallen. Stævnet er for hold på B/C niveau. Dette bedes venligst respekteret!

• Alle hold garanteres min. 4 kampe

• Der uddeles scoringspræmier

• Der spilles efter SBU's regler for indefodbold

• Max. antal spiller jf. DBU sjællands regler for indendørs fodbold

• Der er medaljer til alle op til U12, i ældre årgange er der præmier til nummer 1.2.3.

• De ældste rækker vil der så vidt muligt, være sort dommer på.

• Tilmeldingsgebyr bedes betalt hurtigst muligt og senest 26 november på konto 2281-8977467293

• Program udkommer 29 november 2015 Vi glæder os til at se jer

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 halv bane Mixed 4 300 Lørdag formiddag 15 0
U6 halv bane Mixed 4 300 Lørdag formiddag 8 1
U8 Mixed 5 400 Lørdag formiddag 19 1
U9 Mixed 5 400 Søndag formiddag 18 1
U10 Mixed 4 400 Lørdag formiddag 18 1
U10 pige Mixed 4 400 Lørdag formiddag 7 0
U11 Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag 9 0
U12 Mixed 4 400 Søndag formiddag 17 0
U13 Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag 10 0
U14 Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 21 3
U16 Mixed 4 400 Lørdag aften 4 0
U17 Mixed 4 400 Lørdag aften 8 0
U17 pige Mixed 4 400 Lørdag aften 3 0

Signetud teams

U7 halv bane 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HG3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Vemmelev SG&I B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Jernløse 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Kaeser Komprssorer Ringsted IF Logo Ringsted IF
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Havdrup 2 B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Havdrup 1 B Havdrup GI Logo Havdrup GI
DIF 1 B Dianalund IF Logo Dianalund IF
DIF 2 C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Såby Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Såby 2 Såby Fodbold Logo Såby Fodbold

U6 halv bane 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Kastrup Boldklub 2 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
G77 drengene Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Jernløse Boldklub C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U8 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Mørkøv IF B Mørkøv IF Logo Mørkøv IF
Dragør BK C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør BK C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
AB Tårnby C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 3 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
KGB U8 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Smølferne C Gevninge IF Logo Gevninge IF
HVB Løverne Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Såby Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
KIF 1 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U9 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Herfølge 1 C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Shell Smedegade B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Herfølge 2 C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
BK Friheden B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
VB1968 VB1968
Slagelse 1 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jernløse C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Løverne FC kb b1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Kant By K B
AIF hvid B Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF rød B Albertslund IF Logo Albertslund IF
KGB U9 C KGB

U10 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Vemmelev 1 Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Holmegaard 1 C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Jernløse C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
HIK 06-2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Næstved B Næstved IF Logo Næstved IF
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tårnby FF boyser B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Tårnby FF drengene B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Stenlille IF B Stenlille IF Logo Stenlille IF
Nif B Næstved IF Logo Næstved IF
Holbæk B&I 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 4 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Dragør U10 C C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør hold 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Holbæk B&I 3 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U10 pige 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Dragør BK Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Jernløses piger C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Cocopigerne 2 C Tuse Næs Boldklub Logo Tuse Næs Boldklub
Cocopigerne C Tuse Næs Boldklub Logo Tuse Næs Boldklub
Vanløsepigerne 1 C Vanløse IF Logo Vanløse IF
Bjergby C Bjergby IF Logo Bjergby IF
Vanløsepigerne 2 C Vanløse IF Logo Vanløse IF

U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Svogerslev 2 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 1 Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
FHF Grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
Jernløse boldklub C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
KIF 4 B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Jernløse BK 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Tuse 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Holbæk Sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U12 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
JH Polering B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HUI B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Jernløse B Jerløse BK
Jernløse BK 1 B Jerløse BK
DLT Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Aif B1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Suså X Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså Y Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Oscar B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Bikuben B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Herfølge B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
HFC Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Team Milestone B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Køge FC C Køge FC Logo Køge FC
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Green Team B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev B1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
undløse B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901

U14 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Køge Boldklub Grå B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Hvid B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Sort B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Roskilde DK B
Janner drengene B
3 kampe og i bad B
Dream Team B
Fedders gutter Taastrup FC Logo Taastrup FC
Bøggilds drenge B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Grønlænderne B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Smeden vi 39 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Hroars Drenge B
Super Mario B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Tordenbraget B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Det grå guld B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Guld drengene C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

U16 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
De Sløve B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Jernløse 1 Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
De Fantastiske 6 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U17 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Cipollini B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HG REUNION B
Jernløse Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
alkoholdet B Taastrup FC Logo Taastrup FC
My little ponyz B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Teenage mutant ninja turtles C Taastrup FC Logo Taastrup FC
2.Holdet :) B

U17 pige 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Bella1973 2 B FC Bella Logo FC Bella
Bella1973 1 B FC Bella Logo FC Bella
JBK All Star C Jernløse BK

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
5. - December 6 2015

Organisation
Jernløse Boldklub
Place
Jernløse hallen
Address
Gl. skovvej 150
Postalcode
4420
City
Regstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Regstrup ny auto cup 2015 map

Tournament overview