LGF Cup 2016

Lemvig GF er stolte af igen at byde velkommen til LGF Cup i Lemvig i dagene



29. - 31. januar 2016
 
 

LGF Cup er et større stævne, som har eksisteret i mange år. Vi lægger vægt på at deltagende hold skal matches bedst muligt og i flest mulige kampe. Sidste år deltog ca. 225 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer.


DER ER GARANTI FOR MINIMUM 4 KAMPE UNDER STÆVNET!


Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3 på oppustelige baner)

Drenge: U5 - U17 (U5, U6 og U7 spiller 3 mod 3 på oppustelige baner - U8 spiller 4 mod 4 med sænket overligger)

Max 5 spillere pr. hold i U5 til U7 i drenge og i U7 til U8 i piger

Max 6 spillere pr. hold i U8 til U17 i drenge og i U9 til U18 i piger



Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid.



Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U5 til U8.



Der er personlige præmier til de bedste hold i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.



Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.



Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (200 kr. pr. hold for U5, U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 1. januar 2016 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.



Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@lemviggf.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - drenge (2010) Mixed 3 200 Søndag 11 0
U7 - drenge (2009) Mixed 3 200 Søndag 13 0
U8 - drenge (2008) Mixed 4 200 Søndag 14 1
U9 - drenge A (2007) Mixed 4 400 Søndag 0 0
U11 - drenge A(2005) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U11 - drenge B(2005) Mixed 4 400 Lørdag 18 0
U11 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag/Søndag 11 0
U12 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U13 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U13 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Lørdag 11 1
U13 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U14 - drenge A(2002) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 4 0
U15 - drenge A(2001) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 2 0
U15 - drenge B(2001) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 11 0
U15 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 4 0
U14 - drenge C(2002) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 3 0
U17 - drenge (1999) Mixed 4 400 Fredag 13 0
U7 - piger (2009) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U8 - piger (2008) Mixed 3 200 Søndag 3 0
U9 - piger (2007) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U10 - piger (2006) Mixed 4 400 Søndag 10 0
U11 - piger A (2005) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U11 - piger C (2005) Mixed 4 400 Lørdag/Søndag 4 0
U12 - piger A (2004) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U12 - piger B (2004) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - piger A (2002) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U14 - piger B (2002) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U14 - piger C (2002) Mixed 4 400 Søndag 0 0
U5 - drenge (2011) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U9 - drenge B (2007) Mixed 4 400 Søndag 11 0
U9 - drenge C (2007) Mixed 4 400 Søndag 11 0
U10 - drenge A(2006) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U10 - drenge B(2006) Mixed 4 400 Søndag 3 1
U10 - drenge C(2006) Mixed 4 400 Søndag 9 0
U12 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U12 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Lørdag/Søndag 5 0
U14 - drenge B(2002) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 8 0
U13 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U11 - piger B (2005) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U12 - piger C (2004) Mixed 4 400 Lørdag/Søndag 3 0
U13 - piger A (2003) Mixed 4 400 Lørdag 1 1
U13 - piger B (2003) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U13 - piger C (2003) Mixed 4 400 Lørdag 2 0
U15 - piger A (2001) Mixed 4 400 Fredag 1 0
U15 - piger B (2001) Mixed 4 400 Fredag/Lørdag 6 0
U15 - piger C (2001) Mixed 4 400 Fredag/Lørdag 0 0
U18 - piger (98-00) Mixed 4 400 Fredag 8 0
U16 - drenge (2000) Mixed 4 400 Fredag 8 0

Signetud teams

U6 - drenge (2010) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Naur-sir-krunderup C Naur-sir
SB A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Ulfborg SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
MAGIC MEJDAL X A Mejdal-Halgård
Lemvig Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig A Lemvig
MAGIC MEJDAL Y A Mejdal-Halgård

U7 - drenge (2009) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HB B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
HB 2 C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Rindum SU1 B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum SU2 B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
NSK C Naur-sir-krunderup
LGF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RHIF 2 C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
RHIF 1 A Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Bremdal 1 B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Hjerm FIF B Hjerm FIF Logo Hjerm FIF
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Bremdal 2 C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U8 - drenge (2008) 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
HB A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
NSK C Naur-sir-krunderup
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Struer U8Y C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer U8X B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Tim gif B TIM GIF Logo TIM GIF
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U9 - drenge A (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 - drenge A(2005) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
lgf 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Skiller Boys A
Ikast drengene 1 A Ikast FS Logo Ikast FS

U11 - drenge B(2005) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
ATI Fodbold B Skive IK Logo Skive IK
Rindum 1 B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum 2 B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
RLK B
Team mixet B
Fc Tim/Hee B TIM GIF Logo TIM GIF
lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Holstebro B
Mejdal/Halgård B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Ikast drengene 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast drengene 3 B Ikast FS Logo Ikast FS
SB1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
KLG-1 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-2 B Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold

U11 - drenge C(2005) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club
Klitten C Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Team Krøyer Holstebro C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Thyborøn C
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Humlums drenge C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
lgf 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Thyborøn 2 C
Mejdal/Halgård C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
GNIF Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Ikast drengene 4 C Ikast FS Logo Ikast FS
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF

U12 - drenge A(2004) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thy Fc A Thisted FC Logo Thisted FC
SB3 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
olehansen.dk A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
VIK A Vinderup IK Logo Vinderup IK
SB2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Ringkøbing I.F. 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Lemvig GF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Madsen Optik A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U13 - drenge A(2003) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Damkjær Sko A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
lemvig 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Nordvestjysk Elservice A
Eastside A Eastside

U13 - drenge B(2003) 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Eastside B2 B Eastside
Ringkøbing IF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Eastside B1 B Eastside
lemvig3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lemvig2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Struer Boldklub 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Bondes Drenge B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

U13 - drenge C(2003) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RLK 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lemvig GF 4 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK 1 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer Boldklub 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Hitmans Drenge C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Tim GIF C TIM GIF Logo TIM GIF

U14 - drenge A(2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Thy/mors indoor Sundby Mors
Kattens drenge A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
KHIF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Rifferne A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U15 - drenge A(2001) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
FC Kidz A

U15 - drenge B(2001) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
TEAM 10 B Team 10 Logo Team 10
RG Seasight B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Rittersport B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
FC Smerten B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U15 - drenge C(2001) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
TEAM 10 C Team 10 Logo Team 10
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Blue Boys C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U14 - drenge C(2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
lgf 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer C Struer Forenede Håndboldklubber Logo Struer Forenede Håndboldklubber
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening

U17 - drenge (1999) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lomborg Idrætsefterskole
Guldfuglene A
6 Liter saftevand A
3. Halvleg A
BC Vestervig C Børnecenter Vestervig
BC Thisted C Børnecenter Vestervig
Olympiske kæpheste
Dinglebrødrene Over Uret C
Harboøre/Thyborøn B Harboøre IF Logo Harboøre IF

U7 - piger (2009) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 - piger (2008) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U9 - piger (2007) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
lgf B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U10 - piger (2006) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Skjern-tøserne Skjern GF Logo Skjern GF
Thisted FC Thisted FC Logo Thisted FC
Linde B C Linde BK Logo Linde BK
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Thisted FC U9 Thisted FC Logo Thisted FC
Vildbjerg SF 1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Humlums sejeste tøser C RHIF

U11 - piger A (2005) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U11 - piger C (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK TEAM HEDEN & FJORDEN B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
IF Nordthy U11P C IF Nordthy Logo IF Nordthy
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - piger A (2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Spjald Pigerne A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - piger B (2004) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
ATI B
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF
Lemvig GF 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U14 - piger A (2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team Skills A
Koldby Hørdum IF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Blåbjerg A
Spjald A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening

U14 - piger B (2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Spar Nords Piger B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Midtthy B Sundby Thy IK Logo Sundby Thy IK
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF

U14 - piger C (2002) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U5 - drenge (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 - drenge B (2007) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Mejdal Halgaard 2 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal Halgaard 1 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
HB B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Ringkøbing IF A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Humlums seje gutter B RHIF
Videbæk IF. 1 B Videbæk IF
Lemvig GF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U9 - drenge C (2007) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
thyborøn fritid 2 C thyborøn fritid
thyborøn fritid C thyborøn fritid
Mejdal Halgaard 4 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal Halgaard 3 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
NSK C Naur-sir-krunderup
Team Salon Lagunen C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Sydthy Boldklub C Sydthy Boldklub Logo Sydthy Boldklub
GNIF C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Videbæk IF 2 C Videbæk Idrætsforening Logo Videbæk Idrætsforening
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Humlums seje rødder C RHIF

U10 - drenge A(2006) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vinderup IK A Vinderup IK Logo Vinderup IK
Jensen Solfilm A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Topgun A FLUIF Logo FLUIF
RIF 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Grønbjerg/Spjald
Mejdal 2 A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal 1 A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Hbv sydthy A Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U10 - drenge B(2006) 2 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
SB C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
RIF 2 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U10 - drenge C(2006) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg Drengene C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
RIF 3 C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Mejdal 3 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal 4 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Borbjerg B Borbjerg gymnastik og ungdomsforening Logo Borbjerg gymnastik og ungdomsforening
Humlums drenge C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
LGF 1 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - drenge B(2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal-Halgaard B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Ringkøbing IF 3 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Thyborøn/Harboøre 1
Lemvig GF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - drenge C(2004) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Thyborøn/Harboøre 2
VIK C Vinderup IK Logo Vinderup IK
Lemvig GF3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Hjerm FIF C Hjerm FIF Logo Hjerm FIF

U14 - drenge B(2002) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
lemvig u13 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Thisted Øst B Thisted FC Logo Thisted FC
Talenterne B
HIF/TIF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
lgf 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U13 - drenge C(2001) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U11 - piger B (2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger C (2004) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Bording IF 2 C Bording IF Logo Bording IF

U13 - piger A (2003) 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 - piger B (2003) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RLK TEAM HEDEN & FJORDEN B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Spjald Pigerne B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Vinderup B Vinderup IK Logo Vinderup IK
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U13 - piger C (2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Linde Boldklub C Linde BK Logo Linde BK
LGF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - piger A (2001) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 - piger B (2001) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag/Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TEAM 10 B B Team 10 Logo Team 10
Lemvig 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
TEAM 10 U15 Pink B Team 10 Logo Team 10
RLK B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Harboøre/Thyborøn B Harboøre
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U15 - piger C (2001) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag/Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U18 - piger (98-00) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lomborg Idrætsefterskole
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
skyum
Lemvig U15 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lyngs Idrætsefterskole A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Meilsø's Rollespillere B
Malerfirmaet B. Bonderup A

U16 - drenge (2000) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Hvede Perkerne B
rittersport B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Stabys drenge B
Blå Mænd B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
De gule B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Malerfirmaet B. Bonderup B
Fars glade grise C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
29. - January 31 2016

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Address
Christinelystvej 8
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
LGF Cup 2016 map

Tournament overview