Dagli brugsen cup 2015

DAGLIBRUGSEN CUP HARBOØRE 2015 STORT INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR U6-U 12 DRENGE SAMT U9 - U 12 PIGER 13 - 15 NOVEMBER 2015 SPILLERÆKKER DRENGE: U6 ( MIX) 3:3 PÅ TVÆRS U7 3:3 PÅ TVÆRS U8 3:3 U9 4:4 U10 4:4 U11 4:4 U12 4:4 PIGER: U11 4:4 U12 4:4 SPILLERÆKKERNE OPDELES I A,B OG C VED MINIMUM 8 HOLD I HVER RÆKKE, VED MINDRE KØRES DER 2 SLUTSPIL PRÆMIER I U6 OG U7 DR ER DER MEDALJER TIL ALLE SPILLERE + 1 POSE HYGGE TIL HVERT HOLD I U8 TIL U12 ER DER MEDALJER OG PERSONLIGE PRÆMIER TIL NR 1,2 OG 3 I ALLE RÆKKER DER ER MAX PRÆMIER TIL 6 SPILLERE PR. HOLD TILMELDING TILMELDING FOREGÅR PÅ STÆVNER.DK ALTERNATIVT KAN DU SENDE EN E-MAIL TIL baldi2811@gmail.com ANGIV VENLIGST HOLDETS NIVEAU VED TILMELDING HOLDGEBYR U 6-8 200 KR PR HOLD U 9 -U12 400 KR PR HOLD HOLDGEBYRET OVERFØRES TIL KONTO 7737 1082601 EVT SPØRGSMÅL MOGENS 24821845

Program skal hentes på www.harboøreif.dk fra d. 8 nov kl 20

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup # Signup
u6 drenge/piger Mixed 3 200 5 0
U7 drenge/piger Mixed 3 200 8 0
U8 drenge Mixed 3 200 13 0
U9 drenge Mixed 4 400 8 0
U10 drenge Mixed 4 400 17 0
U11 drenge Mixed 4 400 11 0
U 12 drenge Mixed 4 400 2 0
U11 piger Mixed 4 400 2 0
U12 piger Mixed 4 400 8 0
U 9 piger Mixed 4 400 1 0
U 10 piger Mixed 4 400 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

u6 drenge/piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
cliffs drenge 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF
cliffs drenge Harboøre IF Logo Harboøre IF
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
MAGIC MEJDAL A Mejdal-Halgård

U7 drenge/piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Struer B1. Struer B2. Struer B3 Struet boldklub
struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
struer 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre Harboøre IF Logo Harboøre IF
HB B Holstebro Boldklub
HB 2 B Holstebro Boldklub

U8 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mejrup 3 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
RLK 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Mejrup 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
HB Holstebro Boldklub
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Thisted FC 2 A Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC 1 A Thisted FC Logo Thisted FC
Sb 1 A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U9 drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIF A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lgf B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Salon Lagunen B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

U10 drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg Drengene B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Mejdal/Halgård 1 A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Mejdal/Halgård A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Harboøre IF C Harboøre
Hbv Sydthy A Hurup
Struer B3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer B2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
RIF A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Bagges boys B -
Ikast FS II C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS I C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast FS B B Ikast FS Logo Ikast FS
De små grise B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Team Jensen Solfilm A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Vildbjerg SF C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Team Doofenshmirtz A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Borbjerg C Borbjerg

U11 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Krøyer B Holstebro Boldklub
Harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
TFC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
TFC 1 Thisted FC Logo Thisted FC
Ringkøbing A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U 12 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
olehansen.dk A holstebro boldklub
Madsen Optik A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SB C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
harboøre if C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U12 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mejrup 2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup U11 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Spjald Pigerne B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Lemvig GF 2 C Lemvig GF
Lemvig GF 1 A Lemvig GF
harboøre IF C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U 9 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
lgf up piger C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 10 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Organisation
Harboøre IF
Place
harboøre centeret
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
harboøre
Sport
Soccer
Type
IndoorCup
Dagli brugsen cup 2015 map

Tournament overview