Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8?

 3 mands Pige medalje stævne (medaljer til alle). Der bliver spillet pulje og finale kampe. Respekter venligst max alderen på spillerne så vi får nogle lige kampe.

Der vil være min. 4 kampe til alle, en kamp vare i 8 minutter. 
Der vil også være scorings præmier. 
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 piger (2009/2010) Mixed 6 300 Kl. 9.30 14 0
U8 piger (2008/2009) Mixed 6 300 Kl. 9.30 11 0
U6 piger (2010/2011) Mixed 6 Kl. 9.30 8 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

U7 piger (2009/2010) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl. 9.30

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger 1 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Brøndby gul Brøndby IF Logo Brøndby IF
ffk Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
ffk Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
LSF Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Vindinge IF B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 piger (2008/2009) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl. 9.30

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger 1 B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
GVI B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Havdrup B Havdrup GI Logo Havdrup GI
JIK B Jægerspris IK Logo Jægerspris IK
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Diva'erne A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
FBs piger Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
BSF-U8 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
GVI -2 B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

U6 piger (2010/2011) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl. 9.30

Teamname LVL Logo Club
Brøndby blå Brøndby IF Logo Brøndby IF
Orient Orient Fodbold Logo Orient Fodbold
Sengeløse Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
ffk musene C
JIK C Jægerspris IK Logo Jægerspris IK

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
November 15 2015

Organisation
Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Place
Sengeløse Hallen
Address
Spangåvej 9
Postalcode
2630
City
Taastrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8? map

Tournament overview