Vestjysk bank cup Harboøre 2015

Der spilles i A,B og C rækker ved minimum 8 hold i hver række ved mindre køres der slutspil , så der går alle hold går videre. u16 og U 17 spilles der med 2 slutspil så alle hold går videre. i pigerækkerne går alle hold også videre til slutspil der er præmier til max 6 spillere pr hold tilmeldning er først godkendt når betalingen er gennemført , senest 6 dage før stævnet på konto 7737-1082601 spørgsmål baldi2811@gmail.com eller 24821845 program på www.harboøreif.dk senest 6 dage før stævnet.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u13 drenge Mixed 4 400 lørdag formiddag 21 1
u 14 drenge Mixed 4 400 lørdag middag 13 0
u 15 drenge Mixed 4 400 lørdag eftermiddag 17 0
u 16 drenge Mixed 4 400 fredag aften 10 0
u 17 drenge Mixed 4 400 fredag aften 3 0
u 13 piger Mixed 4 400 søndag 12-15 9 0
u 14 piger Mixed 4 400 søndag formiddag 8 0
u 15 piger Mixed 4 400 søndag eftermiddag 9 0
u 17/u18 piger Mixed 4 400 søndag eftermiddag 3 0

Signetud teams

u13 drenge 18 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF
Bording IF 2 C Bording IF Logo Bording IF
Bording IF 3 C Bording IF Logo Bording IF
TIM C TIM GIF Logo TIM GIF
Struer Boldklub 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Damkjær Sko A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
RIF 3 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
BIK-GNIF 1 A Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
BIK-GNIF 2 A Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
BIK-GNIF 3 C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Lgf 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ringkøbing IF hold 4 C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
RLK 1 C RLK
RLK 2 C RLK
SHN-Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

u 14 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Talenterne B
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre If B Harboøre IF Logo Harboøre IF
KHIF A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 2 A Brande IF Logo Brande IF
Brande IF 3 B Brande IF Logo Brande IF
rlk B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Bording B Bording IF Logo Bording IF
Rif's drenge A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Total Tingstrup A

u 15 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Bording IF 1 C Bording IF Logo Bording IF
Bording IF 2 C Bording IF Logo Bording IF
HB 15 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
EMR A Ikast FS Logo Ikast FS
skjern bank A
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Nillers drenge A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Volkswagen Holstebro Tang Biler A
FC Smerten B
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
rlk C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
LGF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK

u 16 drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Under Uret B
Blå Mænd B
Blå Mænd Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
spurs B
RG Seasight B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
DSB C
Fars glade grise C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

u 17 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Harboøre If B Harboøre IF Logo Harboøre IF
FC punani B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

u 13 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag 12-15

Teamname LVL Logo Club
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Spjald pigerne A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF 1 U12 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 U12 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup U-12 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
ATI Fodbold Piger A
RLK Team Heden & Fjorden B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

u 14 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre/Thyborøn 1 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre/thyborøn 2 B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Spar Nords Piger B Mejrup GU Logo Mejrup GU
ATI Fodbold Piger A
Koldby Hørdum IF Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Bording 1 B Bording IF Logo Bording IF
Bording 2 B Bording IF Logo Bording IF

u 15 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU
RLK B RLK
Harboøre/Thyborøn IF B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
TEAM 10 1 Team 10 Logo Team 10
TEAM 10 2 A Team 10 Logo Team 10

u 17/u18 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team AB indors B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Rollespillerne A
Bacons damer B privat

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
11. - December 13 2015

Organisation
Harboøre IF
Place
harboøre centeret
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Vestjysk bank cup Harboøre 2015 map

Tournament overview