Stenlille cup/TK cup

TK Cup 2016

Fredag-Lørdag-Søndag den 15-16-17 Januar 2016

I Stenlille hallen

Der spilles i følgende årgange og niveauer:


U6 Drenge/Piger(årg2010) niveau B (spilledag Søndag den 17. Januer 2016)IKKE FLERE PLADSER
U6 Drenge/Piger(årg2010) niveau C (spilledag Søndag den 17. Januer 2016)IKKE FLERE PLADSER


U7 Drenge/Piger(årg2009) niveau B (spilledag Lørdag den 16. Januer 2016)IKKE FLERE PLADSER
U7 Drenge/Piger(årg2009) niveau C (spilledag Lørdag den 16. Januer 2016)IKKE FLERE PLADSER

U10 Drenge(årg2006) Niveau C(Spilledag Søndag den 17, Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER
U10 Drenge(årg2006) Niveau D(Spilledag Søndag den 17, Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER

U11 Drenge(årg2005) Niveau C(Spilledag Lørdag den 16, Jan 2016 )IKKE FLERE PLADSER

U12 Drenge(årg2004) Niveau C(Spilledag Lørdag den 16, Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER
U12 Piger(årg2004)     Niveau C(Spilledag Lørdag den 16, Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER

U14/15 Drenge(årg2001/02) Niveau B/C (Spilledag Lørdag den 16. Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER
U14/15 Drenge(årg2001/02) Niveau A (Spilledag Fredag den 15. Jan 2016)IKKE FLERE PLADSER

U6 og U7 spiller på halvbane. 4 mod 4

Tilmedlingsfrist den 10 Januar 2016

Præmier:

I U6 og U7 er der flotte pokaler/statuetter til alle spillere uanset placering
I alle øvrige rækker er der pokal/statuette til alle spillere der bliver nr 1-2 eller 3
 

Praktiske oplysninger:

Alle hold garanteres minimum 4 kampe
Der spilles 1 x 9 minutter
Max antal spillere pr hold er 7( dog max 6 spillere i U6 og U7)

Holdgebyr og indbetalingsinfo:

Holdgebyr: 425 kr pr hold(Dog kun 350 kr i U6 og U7)

Indbetales på følgende konto:
Regnr: 2300 Kontonr: 3499 709 780(HUSK AT PÅFØRE KLUB OG ÅRGANG NÅR DU INDBETALER)
Man er ikke endelig tilmeldt før holdgebyret er indbetalt

Tilmelding:

Kan ske via www-staevner.dk eller på mail thomaswerk@hotmail.dk

yderligere spørgsmål kan rettes til stævneansvarlig Thomas Werk på tlf 25268903 eller på ovenstående mail

Vi glæder os til at se jer til stævnet

U15 forældrene i Stenlille IF

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6A Dr/Piger(årg10) Mixed 6 350,- spilledag Søndag 17. Jan 2 0
U6B Dr/Piger(årg10) Mixed 6 350,- spilledag Søndag 17. Jan 3 0
U6C Dr/Piger(årg10) Mixed 6 350,- spilledag Søndag 17. Jan 7 0
U7A Dr/Piger(årg09) Mixed 6 350,- Spilledag Lørdag 16. Jan 0 0
U7B Dr/Piger(årg09) Mixed 6 350,- Spilledag Lørdag 16. Jan 11 0
U7C Dr/Piger(årg09) Mixed 6 350,- Spilledag Lørdag 16. Jan 11 0
U10C Drenge(årg06) Mixed 7 425,- spilledag Søndag 17. Jan 9 1
U10D Drenge(årg06) Mixed 7 425,- spilledag Søndag 17. Jan 7 0
U11C Drenge(årg05) Mixed 7 425,- Spilledag Lørdag 16. Jan 13 0
U12C Drenge(årg04) Mixed 7 425,- spilledag Lørdag 16. Jan 10 0
U12C piger(årg2004) Mixed 7 425,- spilledag Lørdag 16. Jan 7 0
U14/15 A Dr. (01/02) Mixed 7 425,- spilledag Fredag 15. Jan 9 0
U14/15 BC Dr(01/02) Mixed 7 425,- spilledag Lørdag 16. Jan 10 0

Signetud teams

U6A Dr/Piger(årg10) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Søndag 17. Jan

Teamname LVL Logo Club

U6B Dr/Piger(årg10) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Søndag 17. Jan

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Kværkeby if B B Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U6C Dr/Piger(årg10) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Søndag 17. Jan

Teamname LVL Logo Club
Kværkeby if C C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF
Sørbymagle IF C Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Lynge Broby IF C lynge Broby if
Tuse IF C Tuse IF Logo Tuse IF
Vipperød BK C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Rørby/værslev C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U7A Dr/Piger(årg09) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club

U7B Dr/Piger(årg09) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
DIF 1 B Dianalund IF Logo Dianalund IF
B 73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Sørbymagle IF B Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Vemmelev SG&I B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Ugerløse B Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
Raklev 01 B Raklev GI Logo Raklev GI
Svebølle U7 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Rørby/værslev B Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF

U7C Dr/Piger(årg09) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
DIF 2 C Dianalund IF Logo Dianalund IF
FC storebælt 1 C FC Storebælt Logo FC Storebælt
FC storebælt 2 C FC Storebælt Logo FC Storebælt
Bramsnæs 1 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Bramsnæs 2 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Lynge Broby IF C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Valby Boldklub C Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Vipperød BK C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Raklev 02 Raklev GI Logo Raklev GI
Rørby/værslev C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF

U10C Drenge(årg06) 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: spilledag Søndag 17. Jan

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B&I 2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Fuglebjerg C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Stenlille IF 1 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Jons tropper C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Slagelse IK C Slagelse IK Logo Slagelse IK
Svinninge IF U9 C Svinninge Idrætsforening Logo Svinninge Idrætsforening

U10D Drenge(årg06) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Søndag 17. Jan

Teamname LVL Logo Club
Jyderup BK Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Messis Drenge Dianalund IF Logo Dianalund IF
Holbæk B&I 4 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Benløse IF Benløse IF Logo Benløse IF
Vemmelev Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening

U11C Drenge(årg05) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
Albertslund IF C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Tfc C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Dif C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Jernløse boldklub C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Basserne Stenlille IF Logo Stenlille IF
Bisserne Stenlille IF Logo Stenlille IF
Vemmelev C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Sorø Freja C Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja
farum 1 C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
farum 2 C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U12C Drenge(årg04) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
Suså x C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså Y C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Lynge-Broby IF C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Stillinge IF C Stillinge IF Logo Stillinge IF
Suppes Drenge C Mørkøv IF Logo Mørkøv IF
Stenlille IF 1 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Stenlille IF Logo Stenlille IF

U12C piger(årg2004) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
Guld pigerne u11 C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Stenlille IF 1 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Stenlille IF 2 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
BSF C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Raklev GI 1 C Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev GI 2 C Raklev GI Logo Raklev GI

U14/15 A Dr. (01/02) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Fredag 15. Jan

Teamname LVL Logo Club
Stenlille IF 1 A Stenlille IF Logo Stenlille IF
West ham A Nykøbing Falster BK af 1901 Logo Nykøbing Falster BK af 1901
Møns Entreprenørfirma.
Hvem er München ?? B Vipperød BK Logo Vipperød BK
Svinninge IF 1 A Svinninge IF
Svinninge IF 2 A Svinninge IF
Bois B Vipperød BK Logo Vipperød BK
Team AS B Team as

U14/15 BC Dr(01/02) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: spilledag Lørdag 16. Jan

Teamname LVL Logo Club
Roskilde DK B
Stenlille IF 2 B Stenlille IF Logo Stenlille IF
Stenlille IF. 3 C Stenlille IF Logo Stenlille IF
De Grønne Slagtere B Vipperød BK Logo Vipperød BK
karrebæk u14 C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Hroars Drenge B
Sandved/tornmark U14 B Sandved Tornemark Idrætsforening Logo Sandved Tornemark Idrætsforening
Franks drenge 1 C Suså IF
Franks drenge 2 C Suså IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
15. - January 17 2016

Organisation
Stenlille IF
Place
Stenlille Hallen
Address
Idrætsvej 4
Postalcode
4295
City
Stenlille
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview