MK Fodbold Cup 2016

MK FODBOLD Indbyder til stort Indendørsstævne i St. Merløse og Stestrup Hallerne Den 19. til 21. februar 2016 FOR ALLE PIGER & DRENGE fra U5 til U15 Kom og vær med til at gøre det sjovt og spændende. DER SPILLES I BÅDE DRENGE- OG PIGE RÆKKER Der spilles i følgende rækker efter 201 årgange: Fredag U13 Drenge 03 - U14 Drenge 02 - U15 Drenge 01 U13 Piger 03 - U14 Piger 02 - U15 Piger 01 Lørdag U5 Drenge 11 - U6 Drenge 10 - U11 Drenge 05 - U12 Drenge 04 U5 Piger 11 - U6 Piger 10 - U11 Piger 05 - U12 Piger 04 Søndag U7 Drenge 09 - U8 Drenge 08 - U9 Drenge 07 - U10 Drenge 06 U7 Piger 09 - U8 Piger 08 - U9 Piger 07 - U10 Piger 06 Ret til ændringer i spilledag forbeholdes. Vi garanterer min. 3 kampe. Der må max. være 8 spillere pr. hold til og med årgang 07 og max 7 spillere for de øvrige hold En spiller må ikke repræsentere mere end ét hold pr. spilledag.. Der spilles i rene årgange - evt. 2årg. sammen i pigerækker- U8/U9 etc. Tilmelding senest d. 2. Februar 2016 til: Klik her Holdgebyr: Årgang 11 - 07: kr. 275,00 Årgang 06 - 01: kr. 350.00 Indbetales på konto 6620-1183481 MK Fodbold v/ Rikke Nielsen Mærk indbetaling med Tilmeldings ID.nr. samt klubnavn Tilmeldingen er først gældende efter betaling Spørgsmål: Henrik/Rikke Nielsen Tlf. 59 18 06 04/ 22 34 20 54 keb1943@waoopost.dk Ole Randbæk Tlf. 57 80 18 09/20 13 94 78 randbaek@privat.dk Husk alle relevante oplysninger ved tilmelding pr. mail Beliggenhed: Vi Er hjemmehørende på Sjælland St.Merløse Fritidscenter Holbækvej 34 4370 St.Merløse Stestrup Fritidsgård Stestrupvej 41 4360 Kr.Eskilstrup
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Pige U -5 Mixed 8 275 3 0
Pige U -6 Mixed 8 275 1 0
Pige U -7 Mixed 8 275 4 0
pige U -8 Mixed 8 275 3 0
Pige U 9 Mixed 8 275 3 0
Pige u 10 Mixed 7 350 1 0
Pige U11 Mixed 7 350 1 0
Pige U12 Mixed 7 350 1 0
Pige U13 Mixed 7 350 4 0
Pige U14 Mixed 7 350 0 0
Pige U 15 Mixed 7 350 2 0
Drenge U 5 Mixed 8 275 5 0
Drenge U 6 Mixed 8 275 1 0
Drenge U 7 Mixed 8 275 18 0
Drenge U 8 Mixed 8 275 13 0
Drenge U 9 Mixed 8 275 4 0
Drenge U 10 Mixed 7 350 7 0
Drenge U 11 Mixed 7 350 7 0
Drenge U12 Mixed 7 350 7 0
Drenge U 13 Mixed 7 350 5 0
Drenge U14 Mixed 7 350 8 0
Drenge U15 Mixed 7 350 5 0

Signetud teams

Pige U -5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U -6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U -7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

pige U -8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U 9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre IF - hold 2 B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

Pige u 10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Stjernepigerne fra KIF C Kværkeby IF Logo Kværkeby IF

Pige U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jyderup BK B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
Team Lewel B Taastrup FC Logo Taastrup FC

Pige U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Pige U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U 5 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Kastrup U5 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup U5 2 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Merløse Fodbold Merløse Fodbold

Drenge U 6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF

Drenge U 7 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Vemmelev SG&I 1 B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vemmelev SG&I 2 C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Såby B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Såby 2 B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Skælle Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Hg 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Hg3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
BIF 1 B Benløse IF Logo Benløse IF
BIF 2 A Benløse IF Logo Benløse IF
Undløse U7 B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Merløse Fodbold Merløse Fodbold
HG 4 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Rørvig If Rørvig IF Logo Rørvig IF

Drenge U 8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Såby B Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Benløse Benløse IF Logo Benløse IF
Smølferne C Gevninge IF Logo Gevninge IF
Team linderoth B
STIF C STIF
Herfølge 1 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Herfølge 2 B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub

Drenge U 9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Store merløse St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Shell smedegade B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Vor Frue B Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
Kr.Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub

Drenge U 10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF drengene B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Tårnby FF boyser B Tårnby FF Logo Tårnby FF
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Kr.Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
FKO 2 Fælles Klub Odsherred
FKO 1 Fælles Klub Odsherred

Drenge U 11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Holbæk Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Svogerslev 1 B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev 2 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Raklev A Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 B Raklev GI Logo Raklev GI
Oasen 2000
Merløse Fodbold Merløse Fodbold

Drenge U12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
C2 Reklame A Benløse IF Logo Benløse IF
Kr.Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub

Drenge U 13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Undløse B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
HG Drengene B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Green Team Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Næver
B,73 Pigerne C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

Drenge U14 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Boys In Black B Boys In Black
Boys in Purple B
red office Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
NBU Jaguars C Nørrebro United Logo Nørrebro United
NBU Tigers B Nørrebro United Logo Nørrebro United
Roskilde Drengene B
Jernløse Bk B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

Drenge U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Møns Entrprenørfirma.
Listorps IF B Listorps IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
19. - February 21 2016

Organisation
Kirke Eskilstrup Boldklub
Place
Stestrup Fritidsgård
Address
Stestrupvej 41
Postalcode
4360
City
Kirke Eskildstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview