REMA 1000 Mini SIF Cup

Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige indestævne i Strib Fritidscenter den 30 og 31 Januar.

Stævnet afvikles i 2 haller hvilket sikrer hurtig afvikling indenfor cirka 3 timer.

Vi garanterer mange kampe og super god stemning.

Indledende puljer hvorefter der inddeles i A, B, C og D slutspil hvilket giver garanti for at minimum halvdelen af kampene spilles mod modstandere på samme niveau.

Pokaler til ALLE spillere. Fælles indløb til til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow.

Tilmeldingsgebyr 250 kr for U6, U7 og 350 kr for U8 og U9. Indbetaling til 0756-3223334406 med tydelig angivelse af klubnavn og række man ønsker at deltage i.

Har du spørgsmål kan du kontakte Thomas på 22 17 42 92 eller Morten på 40 18 77 52

Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA 1000 Mini SIF Cup

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-8 drenge Mixed 8 350 Lørdag eftermiddag 36 1
U-6 drenge Mixed 5 250 Søndag formiddag 2 0
U-7 drenge Mixed 5 250 Søndag formiddag 6 0
U-9 drenge Mixed 8 350 Søndag eftermiddag 30 0
U-7 piger Mixed 5 250 Søndag formiddag 0 0
U-8 piger Mixed 8 350 Lørdag 0 0
U-9 piger Mixed 8 350 Lørdag 8 0

Signetud teams

U-8 drenge 32 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Strib IF 1 A Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 C Strib IF Logo Strib IF
solbjerg 2 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Allesø1 B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Seest U8 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest U8 -2 Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Vamdrup IF I Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KB B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Gauerslund IF 1 A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Brylle BK C Brylle Boldklub Logo Brylle Boldklub
FC Grejsdalen B FC Grejsdalen
Brande IF 1 A Brande IF Logo Brande IF
Vognmand Bjarne Madsen, Give A Give Fremad Logo Give Fremad
Bredballe IF1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Tommerup 1 A Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Tommerup 2 C Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Gårslev if C Gårslev GF Logo Gårslev GF
Middelfart 1 Middelfart
Middelfart 2 Middelfart
Allested A Allested U & I Logo Allested U & I
Allested B Allested U & I Logo Allested U & I
Aarslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U-6 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF Strib IF Logo Strib IF

U-7 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Middelfart 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Faaborg FC Faaborg Logo FC Faaborg
De små gule C Glamsbjerg IF Logo Glamsbjerg IF

U-9 drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
solbjerg 1 B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
Søndersø BK C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
HSUF B Hammelev Sogns Ungdomsforening Logo Hammelev Sogns Ungdomsforening
Gelsted/Ejby C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Gelsted/Ejby Rød B Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Næsby Boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Strib B Strib IF Logo Strib IF
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Sanderum Boldklub 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
Horsens FS B Horsens FS Logo Horsens FS
Hedensted IF 4 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Middelfart 1 A Middelfart
Middelfart 2 B Middelfart
Middelfart 3 A Middelfart
Oks 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Sanderum Bk C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Rolfsted A Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
BM
Vamdrup IF U9 Drenge Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Oks 4 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U-7 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-9 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Ubberud If B Ubberud IF Logo Ubberud IF
MG&BK - U8 Piger C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Korup IF B Korup IF Logo Korup IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
30. - January 31 2016

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritidscenter
Address
Ny Billeshavevej
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview