JR Cup 2016

Tilmeldingsfrist senest: Søndag d. 17-04-2016 - Tilmelding til: sarpetti1@hotmail.com - Mobil 61285666, med følgende oplysninger: Klub-hold-træners e-mail og mobil nr. Samt oplysning om det er drenge eller pigehold. Eller tilmeld gerne på hjemmesiden www.staevner.dk - Deltagergebyr kr. 50,00 pr. spiller, som indbetales/overføres til konto nr. 5367 -0242653 ved tilmeldingen. Husk at påføre KLUBNAVN & ÅRGANG ved betalingen, så vi kan se hvem/hvor pengene kommer fra!
PS! Hvis man har flere spillere med, end dem der er forhåndsindbetalt, betales der på stævnedagen ved aflevering af holdkortet. Der kan bruges max 12 spillere til 8 mands hold og max 8 spillere til 5 mands.
Der vil være opstillet et fællestelt, hvor der kan købes kaffe, brød, øl, sodavand, slik, is, pølser m.m.
På pladsen vil der være forskellige aktiviteter.
Vel mødt til: JR-CUP - Kr. Himmelfartsdag.
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Mixed 8 1 0
U8 Mixed 8 1 0
U9 Mixed 8 9 0
U10 Mixed 8 9 0
U11 Mixed 8 0 0
U12 Mixed 10 0
U10 - U11 - U12 Mixed 8 3 0
U13 - U14 - U15 Mixed 8 2 0
U5-U6-U7 Mixed 5 10 0
U14 Mixed 8 3 0

Signetud teams

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
svebølle pigerne B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

U8 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Svebølle U8 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Svebølle´s champs B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Slagelse B&I C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF
Slagelse B&I 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
høng Høng GF Logo Høng GF
aik 65 B Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65

U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Svebølle´s disciple C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
HG BLå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TBK 3 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
SBI 1 A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
SBI 1 A Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
SBI 2 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Herfølge C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
B1903 A2 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Raklev 1 C Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 C Raklev GI Logo Raklev GI
Blovstrød IF B Blovstrød Idrætsforening Logo Blovstrød Idrætsforening
jyderup C Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub

U10 - U11 - U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
raklev piger u 12 C Raklev GI Logo Raklev GI
AB Taarnby B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Tølløse U10 piger C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U13 - U14 - U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
svebølle pigerne Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
årby B Årby Gymnastik og Idrætsforening Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening

U5-U6-U7 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Svebølle U7 B Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
HG1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
svebølle u5 C Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
svebølle U5 Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
DIF 1, U7 B Dianalund IF Logo Dianalund IF
DIF 2, u7 C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Rørby-Værslev 1 A Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
Rørby-Værslev 2 C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
svebølle Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
årby B Årby Gymnastik og Idrætsforening Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 5 2016

Organisation
Svebølle Boldklub & idrætsforening
Place
Svebølle Stadion
Address
Højvangen 10
Postalcode
4470
City
Svebølle
Sport
Soccer
Type
Unknown
JR Cup 2016 map

Tournament overview