NMT CUP 2016

 

 
Ved tilmelding indbetales stævnegebyr til konto: reg. nr. 9326 og konto nr. 0004587278.
HUSK at oplyse Hold ID fra stævner.dk og klubnavn.

Ved spørgsmål, kontakt stævneleder Toni Olesen på tlf. 2777 5224 eller mail toniolesen61@gmail.com

Velkommen til NMT cup i Hadsten
Hadsten Sports Klub har hermed fornøjelsen for 26. gang at invitere til ungdomsstævne i Hadsten.
NMT cup er for jer alle et nyt og helt ukendt navn, men vores set-up vil være som I kender det fra mange års Krone cup. I den forbindelse velkommen til NMT el-service som vi håber vil være samarbejdspartner og hovedsponsor omkring vores traditionsrige sommerstævne mange år fremover.

NMT cup vil også fremover være ungdomsstævnet som henvender sig til alle, uanset alder og fodboldmæssig kunnen, og samtidig stævnet der bruges som en god fælles afslutning på den indeværende turnering inden alle drager på sommerferie.
Vores set-up er baseret på relativ hurtig afvikling af de enkelte årgange, og dermed også løbende præmie overrækkelse til de enkelte hold i takt med at man har færdigspillet sine kampe.
Hyggelige omgivelser, service minded stævne personale samt god og fair afvikling af stævnet betragter vi som en selvfølge.

Vi håber på stort fremmøde, og ser frem til en week-end med stort engagement og højt humør.

 


 


Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 3 0
U5 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 0 0
U6 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 2 0
U6 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 9 0
U7 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 23 0
U7 - 3 mands Mixed 5 275 Lørdag 3 0
U8 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 25 2
U8 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 1 0
U9 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 28 0
U9 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 3 0
U10 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 3 0
U11 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 3 0
U10 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 4 0
U10 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 13 0
U10 - 5 mands Mixed 7 375 Søndag 5 0
U11 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 6 0
U11 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 1 0
U11 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 2 0
U12 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 0 0
U12 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 6 0
U12 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 0 0
U12 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 4 0
U13 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 2 0
U13 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 4 0
U13 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 0 0
U13 - 8 mands Mixed 11 475 Lørdag 2 0
U14 - 8 mands Mixed 11 475 Søndag 0 0
U14 - 8 mands Mixed 11 475 Søndag 2 0
U14 - 8 mands Mixed 11 475 Søndag 0 0
U14 - 8 mands Mixed 11 475 Søndag 0 0
U14 - 11 mands Mixed 14 575 Søndag 2 0
U14 - 11 mands Mixed 14 575 Søndag 6 0
U14 - 11 mands Mixed 14 575 Søndag 0 0
U14 - 11 mands Mixed 14 575 Søndag 0 0

Signetud teams

U5 - 3 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HSF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U5 - 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U6 - 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Trif 1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Trif 2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U6 - 3 mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hadsten SK 1 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hadsten sk 3 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Brabrand Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Randers Freja U6 Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
HSF U5 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Hadsten 4 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSF 2 Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
TMG C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U7 - 3 mands 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Stautrup IF 1 B
Stautrup IF 2 B
Stautrup IF 3 B
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
TST 1 tst/Sabro Logo tst/Sabro
TST 2 tst/Sabro Logo tst/Sabro
Hsk 1 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hsk 2 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HSF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Hinnerup 1 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 4 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hsk 3 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSF 3 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
TMG-1 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG-2 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG-3 B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U7 - 3 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hørning Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening

U8 - 5 mands 23 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HSK(1) A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK(2) C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK(3) B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Todbjerg Mejlby B Todbjerg mejlby
Kristrup 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup 2 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
SMIFF B SMIFF Logo SMIFF
Dronningborg 1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg 2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg 3 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Hammel GF 1 A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(4) C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Åbyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Helsted Fremad IF 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Høst IF B Høst IF Logo Høst IF

U8 - 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høst IF C Høst IF Logo Høst IF

U9 - 5 mands 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lystrup IF u9 hold 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Mariager I.K. 1 C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Mariager I.K. 2 C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Høst IF B Høst IF Logo Høst IF
Høst IF 1 Høst IF Logo Høst IF
HSK 4 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hørning A A Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning B2 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning C C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning B1 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Rougsø FF B Rougsø FF Logo Rougsø FF
KB1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
KB2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hammel GF 1 A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Stjær U9 B Stjær Boldklub
VIK1 B Vejlby IK Logo Vejlby IK
Hinnerup 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
VIK2 C Vejlby IK Logo Vejlby IK

U9 - 5 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Hammel GF 1 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF

U10 - 5 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Brabrand A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HOG B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HA 85 1 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U11 - 8 mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HSK 2 A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 - 5 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Brabrand C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Viby A Viby IF Logo Viby IF
Hammel GF 1 A Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U10 - 5 mands 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Viby B Viby IF Logo Viby IF
Viby 1 C Viby IF Logo Viby IF
Hammel GF 2 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
HSK I B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK II B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK III C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK III C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
U10 Drenge, Ans IF Ans IF Logo Ans IF
Hinnerup 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
LIK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
FC Langelinie B FC Langelinie

U10 - 5 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lystrup pigerne B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
HA 85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ebeltoft IF B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF

U11 - 8 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HSK 1 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Solbjerg C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
HA85 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HSK U10 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HOG06 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
VRI 2 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ebeltoft IF A Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF

U11 - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HSK U11 piger B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hornslet B Hornslet

U12 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - 8 mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Farsø B
Høst IF C Høst IF Logo Høst IF
HOG C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Brabrands Champ´s B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U12 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - 8 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hørning IF B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Brabrand pigerne B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
HLIF B Houlbjerg-Laurbjerg IF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF

U13 - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hinnerup 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Gl. Rye C Gl. Rye IF Logo Gl. Rye IF

U13 - 8 mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Åbyhøj IF A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hinnerup 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U13 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
AIA Tranbjerg 2 C IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
HSK13 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - 11 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Hadsten SK - 1 A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 - 11 mands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
AIA Tranbjerg 1 B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Hammel GF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hørning IF C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Hinnerup 1 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hadsten SK - 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 - 11 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - 11 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
25. - June 26 2016

Organisation
Hadsten Sports Klub
Place
Hadsten Sports Klub
Address
Skovvangsvej 20
Postalcode
8370
City
Hadsten
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview