ZEBRA CUP 2016

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge Mixed 275 12 0
U7 drenge Mixed 275 17 0
U8 drenge Mixed 375 21 0
U9 drenge Mixed 375 25 0
U10 drenge A Mixed 475 3 0
U10 drenge B Mixed 475 8 0
U11 drenge A Mixed 475 2 0
U11 drenge B Mixed 475 13 0
U12 drenge A Mixed 475 0 0
U12 drenge B Mixed 475 13 0
U13 drenge M/A Mixed 475 0 0
U13 drenge B Mixed 475 0 0
U6 piger Mixed 275 2 0
U7 piger Mixed 275 7 0
U8 piger Mixed 375 6 0
U9 piger Mixed 375 9 0
U10 piger A Mixed 475 0 0
U10 piger B Mixed 475 4 0
U11 piger A Mixed 475 2 0
U11 piger B Mixed 475 3 0
U12 piger A Mixed 475 0 0
U12 piger B Mixed 475 4 0
U13 piger M/A Mixed 475 0 0
U13 piger B Mixed 475 0 0

Signetud teams

U6 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
SGIF 3 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Støvring Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Chang Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
LKB 1 C LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
LKB 2 C LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup

U7 drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
PVSport81 1 C Poulstrup Vrejlev 81 Logo Poulstrup Vrejlev 81
Jarl Arden 1 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
Gug BK 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug BK 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug BK 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Vadum 1 Vadum IF Logo Vadum IF
Vadum 2 Vadum IF Logo Vadum IF
Jarl Arden 2 IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
Superheltene C Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Superheltene C Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Gandrup / Holtet B Gandrup Sportsklub Logo Gandrup Sportsklub
Vejgaard Boldklub 1 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 2 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 3 Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub

U8 drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dall-Ferslev B Dall-Ferslev Idrætsforening Logo Dall-Ferslev Idrætsforening
Chang 1 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 2 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Sulsted B sulsted
U8 drenge B Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
U8 drenge Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
DFI 2 C Dall-Ferslev Idrætsforening Logo Dall-Ferslev Idrætsforening
U8.1 IF Alliancen Logo IF Alliancen
U8.2 IF Alliancen Logo IF Alliancen
Vadum C Vadum IF Logo Vadum IF
Nørresundby FB B Nørresundby Boldklub Logo Nørresundby Boldklub
Fjerritslev IF 1 C Fjerritslev IF
Fjerritslev IF 2 C Fjerritslev IF
Aalborg Freja 1 A IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 3 C IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
LKB Gistrup 1 LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup

U9 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NFV-alliancen 1 C Nøvling Fodboldklub Logo Nøvling Fodboldklub
NVF-alliancen 2 C Nøvling Fodboldklub Logo Nøvling Fodboldklub
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Hobro IK 1 B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
BI U9 - 1 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 2 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Chang 3 Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Nørresundby Forenede Boldklubber NFB
Vadum A Vadum IF Logo Vadum IF
Aalborg KFUM 1 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 3 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
BI U9 - 2 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening

U10 drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Chang U10A A Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
RIF1 A St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Gug Boldklub A Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U10 drenge B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGIF1 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Chang U10B B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
RIF1 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
RIF2 B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Gug 1 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U11 drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Aalborg KFUM A Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold

U11 drenge B 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AaB B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Skørping IF Frem IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
RKG Fodbold U11 C Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Skørping IF Frem IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Skalborg SK B Skalborg Sportsklub Logo Skalborg Sportsklub
Vodskov IF B Vodskov IF Logo Vodskov IF
Hjørring If Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Hjallerup B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
B52/AFC B B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
B52/AFC B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Aalborg KFUM B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold

U12 drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge B 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ASV/Hadsund Boldklub B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
BI B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Farsø B
Sønderbro FC B
AaB 12.2 B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
Henriks hårde herrer 1 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Henriks hårde herrer 2 C Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Hjallerup C Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
SGIF 1 B Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 C Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Freja2004 C Freja

U13 drenge M/A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja

U7 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nørresundby Forenede Boldklubber C
Sulsted IF C Sulsted IF Logo Sulsted IF
Brønderslev piger 2 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 1 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Superheltene Vester Hassing GF Logo Vester Hassing GF
Gandrup / Holtet B Gandrup Sportsklub Logo Gandrup Sportsklub
De seje piger Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening

U8 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sulsted IF C Sulsted IF Logo Sulsted IF
Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Fjerritslev IF C Fjerritslev IF
LKB B LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
Brønderslev Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Aalborg KFUM C Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold

U9 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vh08 u9 piger Fyrkat Q Logo Fyrkat Q
Brønderslev if Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
brønderslev if 2 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
IF Frem Skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
HB TØZER A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub

U10 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 piger B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Jetsmark u10 Jetsmark IF Logo Jetsmark IF
Skørping pigerne B IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Seje tøser 1 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Seje tøser 2 B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang

U11 piger A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LKB A LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
De stikkende bier A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening

U11 piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
St. Restrup B St. Restrup IF Logo St. Restrup IF
Aalborg Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber

U12 piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sønderbro FC B
Aalborg Chang B Aalborg Chang Logo Aalborg Chang
Hjalskov B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening

U13 piger M/A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 piger B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
May 21 2016

Organisation
Aalborg Chang
Place
Aalborg Chang
Address
Provstejorden 13
Postalcode
9000
City
Aalborg
Sport
Soccer
Type
Unknown
ZEBRA CUP 2016 map

Tournament overview