Sengeløse afslutnings stævne

U7 piger og drenge spiller 3 mands, max 7 spillere pr. hold min. 4 kampe, hver kamp varer 9 minutter, medaljer til alle og præmie til vinderne. U8 piger og drenge spiller 5 mands, max 10 spillere pr. hold min. 4 kampe, hver kamp varer 2x7 minutter, medaljer til alle og præmie til vinderne. U9 drenge 5 mands, max 10 spillere pr. hold min. 4 kampe, hver kamp varer 2x8 minutter, medaljer til alle og præmie til vinderne. (kun niveau C). U10 drenge 8 mands, max 12 spillere pr. hold min. 3 kampe, hver kamp varer 2x20 minutter, medaljer til alle og præmie til vinderne. (kun niveau C). Vi følger sbu's regler og man får først en bekræftelse når man har betalt.  Betal gerne hurtigst muligt til reg. 2275 konto. 4378984950

Mvh. Jacob Harris. Tlf. 2296 8999

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 piger Mixed 7 250 formiddag 7 0
U7 drenge Mixed 7 250 formiddag 2 0
U8 piger Mixed 10 350 formiddag/ middag 7 0
U8 drenge Mixed 10 350 formiddag/ middag 1 0
U9 drenge Mixed 10 350 Formiddag/ middag 8 0
U10 drenge Mixed 12 450 Formiddag/ middag 3 0
U10 piger Mixed 10 350 Formiddag/ middag 1 0

Signetud teams

U7 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger 2010 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger 2 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Blå Brøndby IF Logo Brøndby IF
Taastrup FC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Vindinge Piger B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U7 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tune B Tune IF Logo Tune IF

U8 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
sengeløse piger 2009/ 2008 Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BIF gul Brøndby IF Logo Brøndby IF
JIK A Jægerspris IK Logo Jægerspris IK
Vindinge IF A Vindinge IF Logo Vindinge IF
BSF U8 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U8 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC
Sengeløse Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
VSB C Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
B82-1 C B82 Virum Logo B82 Virum
Roskilde KFUM blå C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U10 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
KFUM Roskilde C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Sengeløse C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team Kulek

U10 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
June 19 2016

Organisation
Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Place
Sengeløse
Address
spangåvej 9
Postalcode
2630
City
taastrup
Sport
Soccer
Type
Unknown
Sengeløse afslutnings stævne map

Tournament overview