Inges Auto Cup

Boldklubben Frem Sakskøbing indbyder i samarbejde med Inges Auto igen i år til Inge´s Auto Cup lørdag d. 17. september 2016 og søndag d. 18. september 2016. Lørdag d. 17. september 2016 for U8-U9-U10 (5-mands) Drenge og piger Søndag d. 18. september 2016 for U11-U12-U13 (8-mands) Drenge og piger Der er flotte pokaler til nr. 1-2-3-4 samt medaljer til alle. Tuneringsform: U8 Spiller 5 mands på 30x40m A+B RK U9 Spiller 5 mands på 30x40m A+B RK U10 Spiller 5 mands på 30x40m A+B RK U11 Spiller 8 mands på halve baner A+B RK U12 Spiller 8 mands på halve baner A+B RK U13 Spiller 8 mands på halve baner A+B RK Frugt til alle spillere / trænerledere Der er mulighed for at bestille en sportsbolle til 25 kr. som bestilles separat på mail Pris 450 kr. pr. hold Sidste tilmelding og betaling den 31-8-2016 Betalingsoplysninger bliver tilsendt pr mail ved bekræftet tilmelding Tilmelding: Via stævner.dk eller på mail Betaling på flg. Reg. nr. 2650 konto nr. 0729410799 Spørgsmål: Jacob Hansen Tlf. 40381930 Mail: jhmontage@live.dk NB: Samme dag er der sydhavsøernes frugtfestival, med Claus Meyer i spidsen står hele byen på den anden ende. Mere info kan findes på Frugtfestival.dk Vel mødt til Inges auto cup i Frem Sakskøbing boldklub
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 8 drenge Mixed 5 450 Lørdag 1 0
U 9 drenge Mixed 5 450 Lørdag 4 0
U 9 drenge Mixed 5 450 Lørdag 6 0
U 10 drenge Mixed 5 450 Lørdag 3 0
U 10 drenge Mixed 5 450 Lørdag 1 0
U 11 drenge Mixed 8 450 Søndag 4 0
U 11 drenge Mixed 8 450 Søndag 5 0
U 12 drenge Mixed 8 450 Søndag 6 0
U 12 drenge Mixed 8 450 Søndag 0 0
U 13 drenge Mixed 8 450 Søndag 1 0
U13 drenge Mixed 8 450 Søndag 0 0
U 8 piger Mixed 5 450 Lørdag 0 0
U 9 piger Mixed 5 450 Lørdag 0 0
U 10 piger Mixed 5 450 Lørdag 2 0
U 11 piger Mixed 8 450 Søndag 0 0
U 8 drenge Mixed 5 450 Lørdag 5 0
U 12 piger Mixed 8 450 Søndag 3 0
U 13 piger Mixed 8 450 Søndag 0 0

Signetud teams

U 8 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Frem Sakskøbing A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing

U 9 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Frem Sakskøbing A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
B.Frem U9 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Nakskov FC 1 B Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
Nakskov FC 3 A Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub

U 9 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
STIF C STIF
ØUB B Øster Ulslev Boldklub Logo Øster Ulslev Boldklub
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Karlslunde if B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Tingsted Boldklub B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Nakskov FC 2 B Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub

U 10 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Frem Sakskøbing A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing

U 10 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rødby B Rødby Boldklub Logo Rødby Boldklub

U 11 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vanløse A Vanløse IF Logo Vanløse IF
Østofte B Østofte gif
Nyråd B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening

U 11 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Rødby B Rødby Boldklub Logo Rødby Boldklub

U 12 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Fk Iskold A FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Nyråd IF A Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Frem Sakskøbing B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Toreby U12 drenge B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Solrød B Solrød FC Logo Solrød FC
NFC-2 B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen

U 12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 13 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
B.Frem U13 A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing

U13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 11 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 8 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
ØUB B Øster Ulslev Boldklub Logo Øster Ulslev Boldklub
Nakskov FC 1 A Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
Nakskov FC 2 B Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
Nykøbing FC 1 A Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
Nykøbing FC 2 B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen

U 12 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
The Dream Team A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
DMI A Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
Nyråd A Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening

U 13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
17. - September 18 2016

Organisation
Boldklubben Frem Sakskøbing
Place
Inges Auto Park
Address
Stadionvej
Postalcode
4990
City
Sakskøbing
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview