SGIF novemberstævne 2016

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Betaling til: 3434-3434623103.
Lø form. U6&U7. Lø eftm U9. Sø. form. U8. Sø. eftm U10

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-10 (2007) 4:4 Mixed 6 450 Søndag eftermiddag 9 0
U-9 (2008) 5:5 Mixed 7 450 Lørdag eftermiddag 10 0
U-8 (2009) 5:5 Mixed 7 450 Søndag formiddag 1 0
U-7 ½-bane(2010) 4:4 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 15 0
U-6 ½-bane(2011) 4:4 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 15 0
U10 (2007) 5:5 Mixed 7 450 Søndag eftermiddag 13 0

Signetud teams

U-10 (2007) 4:4 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SGIF U10 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
KB Spinjitzu B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HIC U10 B Herstedøster IC Logo Herstedøster IC
KVIF B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF

U-9 (2008) 5:5 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
KARLSLUNDE IF 3 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Stenlille IF C Stenlille IF Logo Stenlille IF
B.93 2008 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
SGIF U9 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
KARLSLUNDE IF 4 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
TFC Boys C Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC Drengene C Taastrup FC Logo Taastrup FC
SGIF 2009 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
TFC C Taastrup FC Logo Taastrup FC

U-8 (2009) 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-7 ½-bane(2010) 4:4 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Farum Boldklub 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum Boldklub 3 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
SGIF U7 hold A C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 hold B C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
SIF HVID U7 C Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
SIF RØD U7 B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Stenløse Boldklub 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
G77 drengene C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Lyngby 3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U-6 ½-bane(2011) 4:4 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KB Barcelona A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
KB Bayern Munchen A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
B.93 Hold 1 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Hold 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Vor frue u6 B Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
Lyngby 3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Stenløse Boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK

U10 (2007) 5:5 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
B 73 C Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Hornbæk IF B Hornbæk IF Logo Hornbæk IF
U10 piger C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
BSF U9 piger B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
SGIF Minipiger C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Måløv Boldklub B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Vallensbæk U10 Piger B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk U9 Piger C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
5. - November 6 2016

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview