Regstrup ny auto cup 2016

Kom til bredde stævne i Jernløse og Knabstrup, hvor der er plads til alle. Jernløse boldklub har igen i år fornøjelsen af, at indbyde til indestævne. På grund af stor tilslutning tidligere, har vi valgt at afholde det I 2 haller. Stævnet er for hold på B/C niveau. Dette bedes venligst respekteret!

• Alle hold garanteres min. 4 kampe

• Der uddeles scoringspræmier

• Der spilles efter SBU's regler for indefodbold

• Max. antal spiller jf. DBU sjællands regler for indendørs fodbold

• Der er medaljer til alle op til U12, i ældre årgange er der præmier til nummer 1.2.3.

• Slutspil fra U10 og opefter

• De ældste rækker vil der så vidt muligt, være sort dommer på.

• Tilmeldingsgebyr bedes betalt hurtigst muligt efter tilmelding og senest 19 november på konto 2281-8977467293

• Program udkommer senest 25 november 2016

Vi glæder os til at se jer

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 halv bane Mixed 7 300 Lørdag formiddag 2 0
U14 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 12 0
U15 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 23 0
U7 halv bane Mixed 7 300 Lørdag formiddag 11 0
U12 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 4 0
U8 Mixed 8 400 Lørdag formiddag 4 0
U9 Mixed 8 400 Søndag formiddag 16 0
U10 Mixed 7 400 Søndag formiddag 8 0
U10 pige Mixed 7 400 Lørdag formiddag 10 0
U11 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 9 0
U13 Mixed 7 400 Søndag eftermiddag 5 0
U17 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 9 0
U12 pige Mixed 7 400 Lørdag formiddag 8 0

Signetud teams

U6 halv bane 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI

U14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Moffe.dk B
Motech.dk B
Team Næver B
Jernløse FC B
Team Iskold B
Jernløse 03 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Drengene fra Gislinge B Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
Kenneths drenge C Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
KFUM03 Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U15 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Gurli gris & Venner 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gurli gris & Venner 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jernløse Grå B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse Hvid B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Grå C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Hvid C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Dream Team B
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Team H. B
Skovvejen Lilla B
De gæve Gallere C
Roskilde Racing Center B
Fårevejle 1 B Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
Fårevejle 2 C Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
De sidste B
Grønlænderne B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF
Lodbyg Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U7 halv bane 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Nif Næstved IF Logo Næstved IF
AIF Condi C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
KB7E B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge Boldklub Ællingerne 1 Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Gevninge IF B Gevninge IF Logo Gevninge IF
Havdrup Havdrup GI Logo Havdrup GI
Gevninge IF 2 B Gevninge IF Logo Gevninge IF

U12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Jernløse BK C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
KBK sort/hvid B
Jernløse BK 1 C
Team Kulek

U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
FCB C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Benløse 2 B Benløse IF Logo Benløse IF

U9 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
KARLSLUNDE IF 3 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Stenlille IF C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Havdrup C Havdrup GI Logo Havdrup GI
KARLSLUNDE IF 4 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
HG SPEAK MEDIA Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Q AUTO Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG KONTRAST Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HGB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
TFC Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC U9 Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC Boys Taastrup FC Logo Taastrup FC
Go2fitness/Mr.Team B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

U10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
KB Spinjitzu B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Holbæk B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Faxe C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Vipperød Vipperød BK Logo Vipperød BK
Jernløse BK C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U10 pige 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC 1 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Køge Boldklub C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
B 73, Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK blå B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
KB lions C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Jernløse BK 1 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse BK 2 C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Holmegaard GB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Næstved Næstved IF Logo Næstved IF
NiF Næstved IF Logo Næstved IF

U13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Herfølge B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Regstrup United B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Nr. Jernløse Dyreklinik B
De sorte drenge Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
De blå drenge Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U17 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team Mælkesnit C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Jernløse B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Limoguys C
Skillz that Killz B Vipperød BK Logo Vipperød BK
Old boys C Tuse

U12 pige 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tuse Næs Boldklub B Tuse Næs Boldklub Logo Tuse Næs Boldklub
Jernløse 1 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Jernløse 2 B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF
Gundsø piger C Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Gislinge Bk B Gislinge Boldklub Logo Gislinge Boldklub
HG C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
3. - December 4 2016

Organisation
Jernløse Boldklub
Place
Jernløse Hallen, Knabstrup hallen
Address
Gl. skovvej 150, Ventedgårdsvej 42
Postalcode
4420
City
Regstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Regstrup ny auto cup 2016 map

Tournament overview