Munkebo BK/INTERSPORT CUP

Der spilles efter DBU/Fyn regler for indestævner. Fra U12 af vil der være udvisning ved spark over bander og i loftet. Fra U10 er der præmier til max 6 spillere pr.hold. Tilmelding er først gældende når pengene er overført til konto nr.3596-3600422545

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 3 300 Lørdag præmier til alle 9 0
U7 Mixed 3 300 Lørdag præmier til alle 10 0
U8 Mixed 300 Lørdag 1 0
U8 Mixed 300 Lørdag 12 0
U9 Mixed 300 Søndag 16 0
U9 Mixed 300 Søndag 1 0
U10 Mixed 300 Lørdag 2 0
U10 Mixed 300 Lørdag 18 0
U11 Mixed 300 Søndag 0 0
U11 Mixed 300 Søndag 5 0
U12 Mixed 300 Søndag 1 0
U12 Mixed 300 Søndag 2 0
U13 Mixed 4 300 Søndag 2 0
U13 Mixed 4 300 Søndag 1 0
U14 Mixed 4 300 Lørdag 2 0
U14 Mixed 4 300 Fredag 11 0
U8-U9 Mixed 300 Søndag 0 0
U8-U9 Piger Mixed 300 Søndag 5 0
U10-U11 Piger Mixed 4 300 Søndag 2 0
U10-U11 Mixed 300 Søndag 1 0
U12-U13 Piger Mixed 300 Søndag 6 0
U12-U13 Mixed 300 Lørdag 0 0
U14 Piger Mixed 300 Fredag 3 0
U14 Piger Mixed 300 Søndag 6 0
U17 Drenge Mixed 300 Fredag (penge præmier) 11 0
U15 Drenge Mixed 300 Lørdag 0 0

Signetud teams

U6 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag præmier til alle

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ubberud IF B
Dalum 1-2-3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Kerteminde 1 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag præmier til alle

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 3 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Ubberud IF C

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse Søby FC C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Munkebo U8 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U8 hold 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Rolfsted IF B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Dalby B Dalby IF Logo Dalby IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 4 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
SUB Ullerslev C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U9 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Nr. Lyndelse Søby FC B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Dalby B Dalby IF Logo Dalby IF
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Stjernen B Stjernen
Stjernen 2 Stjernen 2
SUB Ullerslev C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Kerteminde 1 B
Kerteminde 2 B
OKS 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U10 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Tårup IF B Tårup IF Logo Tårup IF
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
KB's Helte B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB's Rødder C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Rolfsted B B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
KR70 C Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
LIF 1 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
LIF 2 B Langeskov IF Logo Langeskov IF

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U11 B B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U11 C C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalby IF B Dalby IF Logo Dalby IF
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U12 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
S.F.B B S.F.B

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U13 (1) A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo U13 (2) B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Fraugde Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Munkebo BK B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
fjordager B Fjordager IF Logo Fjordager IF
fjordager C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Otterup U14 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Munkebo u.13 A A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo u.13 B B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TOQ U14 piger Team Odense Q
Tåsinge B Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
Fjordager 3 B Fjordager IF Logo Fjordager IF

U8-U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8-U9 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Otterup 1 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Brenderup IF B Brenderup IF Logo Brenderup IF

U10-U11 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U10-U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U12-U13 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U12-U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Ubberud C Ubberud IF Logo Ubberud IF
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U17 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag (penge præmier)

Teamname LVL Logo Club
Motor Mix Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Alkoholdet Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
piller patruljen
Bomberne fra Fyn
Kvisten
Kerteminde A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Tsunami A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KGI A Nordfyn

U15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
6. - January 8 2017

Organisation
Munkebo Boldklub
Place
Munkebo Hallen
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview