Vestjysk bank cup Harboøre 2016

Der spilles i A,B og C rækker ved minimum 6 hold i hver række, ved mindre køres der slutspil , så der går alle hold går videre. u16 og U 17 spilles der med 2 slutspil så alle hold går videre. i pigerækkerne går alle hold også videre til slutspil der er præmier til max 6 spillere pr hold tilmeldning er først godkendt når betalingen er gennemført , senest 6 dage før stævnet på konto 7737-1082601 spørgsmål baldi2811@gmail.com eller 24821845 program på www.harboøreif.dk senest 6 dage før stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u13 drenge Mixed 4 400 søndag formiddag 9.00-13. 14 0
u14 drenge Mixed 4 400 lørdag eftermiddag 12 0
u15 drenge Mixed 4 400 lørdag eftermiddag 6 1
u16 drenge Mixed 4 400 fredag aften 8 0
u17 drenge Mixed 4 400 fredag aften 6 0
u13 piger Mixed 4 400 søndag eftermiddag 8 0
u14 piger Mixed 4 400 søndag eftermiddag 5 0
u15 piger Mixed 4 400 søndag 2 0

Signetud teams

u13 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag formiddag 9.00-13.

Teamname LVL Logo Club
Ringkøbing I.F A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Dream Team Holstebro B
Team netIP-Sportigan Holstebro A
Ringkøbings Drenge A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
olehansen.dk A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Tif-hif1 B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Tif-hif 2 C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
FC Thy A Thisted FC Logo Thisted FC
Team Kold B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
MK Huse A

u14 drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Man.Utd B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Nordvestjysk Elservice A
Sko & Teknik A
Lemvig GF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Rlk B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
SHN/Ulfborg 1 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
SHN/Ulfborg 2 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

u15 drenge 3 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
hif-tif B
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Fimse drengene B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

u16 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
FC bangers B
Team Sascha B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Rif Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
SHN/Ulfborg B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
FC Mødregruppe A
Suprême Holstebro A
Team Vædderbo B
THE BLAZE B

u17 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Fars Glade Grise B
Hif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lyngs B Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Skyum united Skyum Idrætsefterskole Logo Skyum Idrætsefterskole
Team Vædderbo B

u13 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Rlk B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Hif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Spjald Pigerne C Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup u-12 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Skive frugt

u14 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
LGF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup U-13 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

u15 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Spjald B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - December 18 2016

Organisation
Harboøre IF
Place
harboøre centeret
Address
lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Vestjysk bank cup Harboøre 2016 map

Tournament overview