Din Bilpartner Cup 2017, indendørsstævne, Høng

DIN BILPARTNER CUP 2017
INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE FOR PIGEHOLD OG DRENGEHOLD I HØNG HALLEN

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallen.

I Høng Hallen kan vi tilbyde rigtige gode faciliteter med en stor og høj hal med masser af plads, 400 siddepladser, masser af omklædningsrum, stort og godt cafeteria, som har åben under hele stævnet samt gode parkeringsforhold.

Der vil blive spillet i følgende rækker: Piger U14 og drenge U8-U17

Fredag aften, den 13. januar 2017 spilles i U15 og U17
Lørdag, den 14. januar 2017 spilles i U10, U11, U12, og U14 (piger og drenge)
Søndag, den 15. januar 2017 spilles i U8, U9 og U13

Pris for at deltage

For U8 - U9 og U10 kr. 350,00
Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere
Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller

For U11 – U12 – U13 og U14 kr. 400,00
Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2, 3 og 4 i hver række
Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller

For U15 og U17 kr. 500,00
Der er kontant kr. 2000,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række
Der er kontant kr. 1000,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række
Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række
Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

Tilmelding skal ske senest fredag, den 28. december 2016 via www.staevner.dk,
alternativt per mail sn70@live.dk.

Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700

Evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643
Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger.
Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold.

Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallen.

Med sportslig hilsen

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-8 Mixed 7 350 Søndag 10 0
U-9 Mixed 7 350 Søndag 19 1
U-10 Mixed 6 350 Lørdag 17 1
U-11 Mixed 6 400 Lørdag 11 0
U-12 Mixed 6 400 Lørdag 11 0
U-13 Mixed 6 400 Søndag 8 0
U-14 Mixed 6 400 Lørdag 6 1
U-14 Mixed 6 400 Lørdag 11 1
U-15 Mixed 6 500 Fredag 6 0
U-17 Mixed 6 500 Fredag 14 0

Signetud teams

U-8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 Høng GF Logo Høng GF
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Ruds-vedby

U-9 15 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Bjæverskov 1 C IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
TFC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Køge 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 2 C Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Vemmelev B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Fk blå B FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Holbæk B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Helsinge B Kirkehelsinge.if
Holbæk B3 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Hik08 b1 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
BS72 C Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
B73 Slagelse B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

U-10 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 Høng GF Logo Høng GF
Giants C Næstved IF Logo Næstved IF
Skælskør B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
B73 Slagelse C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Team Attack B Tuse IF Logo Tuse IF
Faxe C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Næver4ever C Næstved IF Logo Næstved IF
Svogerslev Hvid C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
B73 - Hold 1 B
B73 - Hold 2 B
Ejby IF 68 C Ejby IF 68 Logo Ejby IF 68
Ejby IF 68 - 2 C Ejby IF 68 Logo Ejby IF 68

U-11 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 Høng GF Logo Høng GF
høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Tårnby FF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
HG Herlufsholm C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Næstved sort B
Næstved hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Bk Olympic Boldklubben Olympia Logo Boldklubben Olympia
striwere BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U-12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 Høng GF Logo Høng GF
høng 2 Høng GF Logo Høng GF
Kastrup Boldklub B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Team Schwartz B
HG Drengene B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
tuse B Tuse IF Logo Tuse IF
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U-13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng Høng GF Logo Høng GF
Herfølge B Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Holms drenge B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Anole IT B Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub
SBI B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SIF gutterne B Stillinge IF Logo Stillinge IF

U-14 3 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
høng 1 B Høng GF Logo Høng GF
høng 2
Team Næver B

U-14 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
JBK Pigerne 1 B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
JBK Pigerne 2 B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
JBK Pigerne 3 B Jyderup Boldklub Logo Jyderup Boldklub
HG/lif-pigerne
Tuse Pigerne C Tuse IF Logo Tuse IF
hashøj B Hashøj IF Logo Hashøj IF
Raklev Raklev GI Logo Raklev GI
Netto Pigerne B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Errea Pigerne C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Dianalund Dianalund IF Logo Dianalund IF

U-15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U-17 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
sportigan Høng
Møns Entreprenørfirma.
ThaiPower Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
HSA A
Difar fc A Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
Håndbolddrengene A
Larsen's drenge Dianalund IF Logo Dianalund IF
J og P B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Cafeteriet i Hørvehallen Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
FC Holte A FC Holte Logo FC Holte

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
13. - January 15 2017

Organisation
Høng GF
Place
Høng Hallen
Address
Rosenvænget 23
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview