Boligmatch Indoor 2017

Boligmatch Indoor 2016 i Glostrup

Yderligere info: Rasmus Kirkeby – rasmus@boligmatch.dk eller 61555954.

Stort indendørs stævne i Glostrup for Drenge fra U6 til U15.

U6 og U7 spiller 3 mod 3 på halv bane og må være op til 5 på hvert hold.

U8 spiller 5 mod 5 på hel bane og må være op til 7 på hvert hold.

U9 til U 15 spiller 4 mod 4 på hel bane og må være op til 7 på hvert hold.

Der er præmier til alle og store pokaler til top 3.

Tilmelding senest 24. december 2016.

Indbetaling kan ske til 5017 – 0001395838 med ID og klubnavn i reference.

Kom og få en uforglemmelig oplevelse med jeres drengeJ

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 300 Lørdag formiddag 3 0
U6 Mixed 5 300 Lørdag formiddag 23 0
U7 Mixed 5 300 Lørdag formiddag 3 0
U7 Mixed 5 300 Lørdag formiddag 4 0
U8 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 11 0
U8 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 15 0
U9 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 1 0
U9 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 4 0
U10 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 3 0
U11 Mixed 7 300 Lørdag middag 2 0
U10 Mixed 7 300 Lørdag formiddag 1 0
U11 Mixed 7 300 Lørdag middag 2 0
U12 Mixed 7 300 Lørdag middag 0 0
U12 Mixed 7 300 Lørdag middag 7 0
U13 Mixed 7 300 Lørdag middag 7 0
U13 Mixed 7 300 Lørdag middag 7 0
U14 Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 4 0
U14 Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 3 0
U15 Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 0 0
U15 Mixed 7 300 Lørdag eftermiddag 6 0

Signetud teams

U6 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Kastrup 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Orient A Orient Fodbold Logo Orient Fodbold

U6 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Havdrup Fodbold B Havdrup GI Logo Havdrup GI
Glostrups Spillopper Hold 1 C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Karlslunde IF Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Kastrup 3 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
AIF 1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
AIF 2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Orient2 B Orient Fodbold Logo Orient Fodbold
AIF 3 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Dragør BK Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør BK 2 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
B.93 Hold 1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 Hold 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Glostrup spil-0pperne hold 2 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
KB Bayern Munchen B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Ishøj B Ishøj Boldklub Logo Ishøj Boldklub
Kastrup 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
KB Barcelona A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
FA 2000 2 B FA 2000 Logo FA 2000
FA 2000 4 B FA 2000 Logo FA 2000
FA2000 1 B DGL 2000 Logo DGL 2000
FA 2000 3 B FA 2000 Logo FA 2000

U7 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
KB C 1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB C 2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HI 1 A Herlev IF Logo Herlev IF
HI 2 A Herlev IF Logo Herlev IF
Team Connection A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
RBK A Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
HIK 2 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK 1 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
BoligMatch 1 A Glostrup FK Logo Glostrup FK

U8 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Albertslund IF 1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Albertslund IF 2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
HIK 6 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Albertslund IF 3 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
BoligMatch 3 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HIK 5 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
HIK 3 Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
BSF B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BoligMatch 2 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
FHF Hvid B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Grøn B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HIK 08 B1 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Farum Boldklub B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
GVI Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

U11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Dream Team A
GFK1 U11 B GFK

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
GFK2 U11 C GFK

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Rosenhøj BK 2 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
GFK 1 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
GFK 2 C Glostrup FK Logo Glostrup FK
HIK B B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Team Schwartz B
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

U13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Skjold 2004 1 A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Brøndby 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
White Ops A
GFK 1 A Glostrup FK Logo Glostrup FK
GFK 3 B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Framework A Næstved IF Logo Næstved IF

U13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk HBogI Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Skjold 2004 3 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
bs B Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
bs1 B Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
GFK 2 A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Hvidovre Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Fraulo og co A
Fraulo og co A

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
KFUM03 Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Hillerødbois B

U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
tysons drenge 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
tysons drenge 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jokerne B
De sidste

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
January 21 2017

Organisation
Glostrup FK
Place
Glostrup Hallerne
Address
Stadionvej 80
Postalcode
2600
City
Glostrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview