Tresu CUP 1

For 20. gang afholdes TRESU CUP. Som altid er stævnet kendetegnet ved masser af spurtpræmier, trofæer til de vindende hold og omegnens største tombola med fine gevinster. Mød op til en god turnering med traditioner som finale-indløb og speak!

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Drenge U9 Mixed 6 500 28 januar - 9:00-11:30 6 0
Drenge U9 Mixed 6 500 28 januar - 11:30-14:00 7 0
Drenge U10 Mixed 6 500 28 januar - 14:00 - 16:30 2 0
Drenge U 11 Mixed 6 500 28 januar -16:30 - 19:00 7 0
Senior Damer Mixed 6 500 27 januar -17:30-20:00 0 0
Senior Herre Mixed 6 500 27 januar - 20:00 -22:30 0 0
Drenge U 8 Mixed 6 500 29 januar 9:00- 11:30 6 0
Drenge U 12 Mixed 6 500 29 januar - 11:30 - 14:00 1 0
Drenge U 14 Mixed 6 500 29 januar 14:00- 16:30 2 0
Drenge U 14 Mixed 6 500 29 januar 16:30- 19:00 0 0

Signetud teams

Drenge U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 januar - 9:00-11:30

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
De Seje Drenge A Billund IF Logo Billund IF
Esbjerg drengene 1 A
Esbjerg drengene 2 A
SUB A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg

Drenge U9 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 januar - 11:30-14:00

Teamname LVL Logo Club
Harte G&IF C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Ødis if C Ødis IF
Bjert IF A Bjert IF Logo Bjert IF
Dalby GF 2 C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
EUI hvid C Engum UI Logo Engum UI
EUI Blå C Engum UI Logo Engum UI

Drenge U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 januar - 14:00 - 16:30

Teamname LVL Logo Club
Ødis if C Ødis IF
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF

Drenge U 11 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 januar -16:30 - 19:00

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF 1 B Løjt IF Logo Løjt IF
Dalby 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
vejle fc B Vejle Fodbold Club Logo Vejle Fodbold Club
Ravn Arkitektur

Senior Damer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 januar -17:30-20:00

Teamname LVL Logo Club

Senior Herre 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 januar - 20:00 -22:30

Teamname LVL Logo Club

Drenge U 8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29 januar 9:00- 11:30

Teamname LVL Logo Club
Bjerts drenge C Bjert IF Logo Bjert IF
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Ødis IF C Ødis IF
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

Drenge U 12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29 januar - 11:30 - 14:00

Teamname LVL Logo Club
Lb B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub

Drenge U 14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29 januar 14:00- 16:30

Teamname LVL Logo Club
MF Energi Drengene B Billund IF Logo Billund IF
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

Drenge U 14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29 januar 16:30- 19:00

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
27. - January 29 2017

Organisation
Bjert IF
Place
Bjert Hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview