Tresu CUP 2

For 20. gang afholdes TRESU CUP. Som altid er stævnet kendetegnet ved masser af spurtpræmier, trofæer til de vindende hold og omegnens største tombola med fine gevinster. Mød op til en god turnering med traditioner som finale-indløb og speak!

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Drenge U 15 Mixed 6 500 3 februar 17:30-20:00 1 0
Drenge U 15 Mixed 6 500 3 februar 20:00- 22:30 1 0
Piger U 9 Mixed 6 500 4 februar 09:00-11:30 2 0
Piger U 9 Mixed 6 500 4 februar 11:30-14:00 4 0
Piger U 10 Mixed 6 500 4 februar 14:00-16:30 3 0
Piger U 12 Mixed 6 500 4 februar 16:30- 19:00 7 0
Drenge U13 Mixed 6 500 5 februar 09:00-11:30 2 0
Drenge U13 Mixed 6 500 5 februar 11:30- 14:00 1 0
Piger U 15 Mixed 6 500 5 februar 14;00-16:30 2 0
Piger U 15 Mixed 6 500 5 februar 16:30-19:00 0 0

Signetud teams

Drenge U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 februar 17:30-20:00

Teamname LVL Logo Club

Drenge U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 februar 20:00- 22:30

Teamname LVL Logo Club

Piger U 9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 februar 09:00-11:30

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

Piger U 9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 februar 11:30-14:00

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Dalby GF U9 piger 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF U9 piger 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
NBSIF Piger 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Piger U 10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 februar 14:00-16:30

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
Strib IF C Strib IF Logo Strib IF
NBSIF 1 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Piger U 12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 februar 16:30- 19:00

Teamname LVL Logo Club
GIRL POWER C Bjert IF Logo Bjert IF
HFK C Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
BGIF U12 piger C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hedensted Hardhitters C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Green Girls C Hedensted IF Logo Hedensted IF
vamdrup tøserne C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Vamdrup tøserne C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

Drenge U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 februar 09:00-11:30

Teamname LVL Logo Club
Bjert B B Bjert IF Logo Bjert IF
Skibet Dream Team B Skibet IF Logo Skibet IF

Drenge U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 februar 11:30- 14:00

Teamname LVL Logo Club
Bjert A A Bjert IF Logo Bjert IF

Piger U 15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 februar 14;00-16:30

Teamname LVL Logo Club
Bjert piger 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert piger 2 Bjert IF Logo Bjert IF

Piger U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 februar 16:30-19:00

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
3. - February 5 2017

Organisation
Bjert IF
Place
Bjert Hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview