Super Brugsen Cup Tølløse 2017

Tølløse Bold Klub afholder SuperBrugsen Indendørsstævne 2017. Stævnet bliver spillet over 2 weekender. Weekenden 25 -26 februar 2017 og 4 -5 marts 2017.. Stævnet spilles i Tølløse Hallen på Midtsjælland med god vejforbindelse tæt på motorvejen. Der vil være rig mulighed for at købe mad og drikke i Hallen. PRAKTISK INFO: Der er begrænsning på antal hold i hver årgang og vi bruger princippet "først til mølle". STED: Tølløse Hallen, Sportsvej 3, 4340 Tølløse. KONTAKTPERSON: Ulla Bj. Christiansen 2048 7846 eller på mail: tbkinfo1924@gmail.com TURNERINGSFORM: Alle kampe er af 7 minutters varighed og vi garanterer minimum 4 kampe pr. hold. TILMELDINGS- OG BETALINGSFRIST: 1/2-2017 Betaling ved tilmelding på regnr. 1551 - kontonr. 3229 18 31 92 Skriv venligt holdnavn og række. Prisen er ens for alle hold 375 kr. FORVENTET PROGRAM: Lørdag d. 25/2-2017: U7 Dreng/Pige( årgang 2010-2011) – U8 Drenge(2009) – U8 Piger (2009) - U9 Piger(2008)- U9 Drenge(2008) Søndag d. 26/2-2017 U14 Drenge(2003) - U15 Piger(2002) - U15 Drenge(2002) - U16 Piger (2001) - U16 Drenge(2001). Lørdag d.4 marts 2017 U10 Drenge(2007) - U10 Piger(2007) - U11 Piger(2006) - U11 Drenge(2006) Søndag d. 5 marts 2017 U12 Piger(2005) - U12 Drenge(2005) - U13 Drenge(2004) - U13 Piger(2004)
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Mix Dreng/Pige U7 Mixed 7 375 4/3-17 formiddag 7 0
U8 Drenge Mixed 7 375 5/3-17 formiddag 4 0
U8 Piger Mixed 7 375 IKKE NOK TILMELDINGER 0 0
U9 Piger Mixed 7 375 IKKE NOK TILMELDINGER 0 0
U9 Drenge Mixed 7 375 5/3-17 formiddag hvis nok 3 0
U14 Drenge Mixed 6 375 5/3-17 eftermiddag 7 0
U15 Piger Mixed 6 375 IKKE NOK TILMELDINGER 1 0
U15 Drenge Mixed 6 375 4/3-17 eftermiddag /aften 6 0
U16 Piger Mixed 6 375 IKKE NOK TILMELDINGER 2 0
U16 Drenge Mixed 6 375 IKKE NOK TILMELDINGER 2 0
U10 Drenge Mixed 6 375 4/3-17 formiddag 5 0
U10 Piger Mixed 6 375 IKKE NOK TILMELDINGER 0 0
U11 Piger Mixed 6 375 4/3-17frokost/eftermiddag 7 0
U11 Drenge Mixed 6 375 4/3-17 eftermiddag 10 0
U12 Piger Mixed 6 375 5/3-17 formiddag/frokost 6 0
U12 Drenge Mixed 6 375 5/3-17 formiddag 7 0
U13 Drenge Mixed 6 375 5/3-17 eftermiddag 6 0
U13 Piger Mixed 6 375 IKKE NOK TILMELDINGER 1 0

Signetud teams

Mix Dreng/Pige U7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4/3-17 formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse U7 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Kr. Eskilstrup 2 B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Bramsnæs Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Rishøj 1 C Rishøj Boldklub Logo Rishøj Boldklub
Tølløse U7 2 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Store Merløse/kværkeby St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U8 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 formiddag

Teamname LVL Logo Club
Ugerløse IF B Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
Tølløse U8 Drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Bramsnæs 1 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Hvalsø Hvalsø IF Logo Hvalsø IF

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 formiddag hvis nok

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF C Rørvig IF Logo Rørvig IF
Tølløse U9 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Bramsnæs Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber

U14 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Tbk 1 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tbk 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Store Lyngby 1 C St. Lyngby IF - 24. kreds Logo St. Lyngby IF - 24. kreds
Store Lyngby 2 C St. Lyngby IF - 24. kreds Logo St. Lyngby IF - 24. kreds
Team Næver

U15 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club
Tølløse B Tølløse

U15 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4/3-17 eftermiddag /aften

Teamname LVL Logo Club
Nørrebro United Nørrebro United Logo Nørrebro United
tysons drenge 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
tysons drenge 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Grønlænderne B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tbk 3 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Allred

U16 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club
Tølløse B Tølløse
Rønnede Pigerne B

U16 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club
Skillz That Killz Vipperød BK Logo Vipperød BK
xl-byg Hørve C Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub

U10 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4/3-17 formiddag

Teamname LVL Logo Club
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Kr. Eskilstrup B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Store merløse St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4/3-17frokost/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Måløv Boldklub Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Tusepigerne Tuse IF Logo Tuse IF
FBs piger B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Tølløse pigerne C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Tølløse pigerne 2 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U11 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4/3-17 eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hundige C Hundige Boldklub Logo Hundige Boldklub
Løverne B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Kr. Eskilstrup B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup 2 C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Store Merløse St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U12 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 formiddag/frokost

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Hvalsø pigerne 1 B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Hvalsø pigerne 2 B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Hvalsø pigerne 3 C Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Tølløse Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse 2 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U12 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 formiddag

Teamname LVL Logo Club
Bk Frem 1 Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Bk Frem 2 Boldklubben FREM Logo Boldklubben FREM
Tølløse Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Holbæk sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Høng gul B Høng GF Logo Høng GF
Høng rød B Høng GF Logo Høng GF
J.A.AUTO B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U13 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5/3-17 eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Jernløse Dyreklinik A
Anole IT B
Kr. Eskilstrup C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup 2 Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
3 kampe og i bad B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: IKKE NOK TILMELDINGER

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
February 25 - March 4 2017

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse Hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview