Škoda Cup

Årets bedste stævne for årgang 2006 til 2010 og 2012 - ŠKODA Køge Cup i Vallensbæk IF - Pokaler og goodiebag til alle deltagere.

Vallensbæk IF samt vores sponsor, vil gerne invitere jer til ŠKODA Køge Cup

Der spilles i disse rækker

  • U-6 spiller 3 mands med max 2 udskiftere = 5 drenge pr. hold.
  • U-7 spiller 3 mands med max 2 udskiftere = 5 drenge pr. hold.
  • U-8 spiller 5 mands med max 3 udskiftere = 8 drenge pr. hold.
  • U-9 spiller 5 mands med max 3 udskiftere = 8 drenge pr. hold. - Lukket for tilmelding, ventelisten er åben
  • U-10 spiller 5 mands med max 3 udskiftere = 8 drenge pr. hold. - Lukket for tilmelding, Ventelisten er åben
  • U-12 spiller 8 mands med max 3 udskiftere = 11 drenge pr. hold.

Pokaler til alle spillere
Hvert hold vil få en lækker goodiebag – med ting til holdet.
Der vil være en billet til en Brøndby IF hjemmekamp
Der vil være tombola med fede præmier og meget meget mere.

Det bliver en super fed dag, tøv ikke med at melde dit hold til

Se meget mere på www.skodacup.dk og følg os på facebook www.facebook.com/Skoda-K%C3%B8ge-Cup-815133838615270


Pris pr. hold
3 mands 450 kr.
5 mands 650 kr.
8 mands 850 kr.

Tilmelding senest den 1. august 2017.

Stævnegebyret skal indbetales til Danske Bank reg. 4434 konto 4434313023.

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
- Mixed 11 850 2 0
Årgang 2006 - U12 Mixed 11 850 9 0
- Mixed 0 0
Årgang 2007 - U11 Mixed 11 850 4 0
. Mixed 3 0
- Mixed 0 0
Årgang 2008 - U10 Mixed 8 650 15 0
Årgang 2008 - U10 Mixed 8 650 10 0
Årgang 2008 - U10 Mixed 8 650 11 0
Årgang 2009 - U9 Mixed 8 650 14 1
Årgang 2009 - U9 Mixed 8 650 17 0
Årgang 2009 - U9 Mixed 8 650 18 0
Årgang 2010 - U8 Mixed 8 650 1 0
Årgang 2010 - U8 Mixed 8 650 8 0
Årgang 2010 - U8 Mixed 8 650 4 0
Årgang 2011 - U7 Mixed 5 450 16 0
Årgang 2012 - U6 Mixed 5 450 3 0
- Mixed 0 0

Signetud teams

- 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Årgang 2006 - U12 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
ValbyBoldklubU12 C Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Brøndby Gul. B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Vallensbæk Sort C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
De Gode B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Kulladals FF B Kulladals FF
Nykøbing FC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

- 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Årgang 2007 - U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

. 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

- 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Årgang 2008 - U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B93 A1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 A2 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Næstved Hvid A Næstved IF Logo Næstved IF
solrød fc 1 A Solrød FC Logo Solrød FC
Holbæk A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Karlslunde IF 1 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
NFC A
Holbæk A2 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

Årgang 2008 - U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Karlslunde IF 4 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Næstved Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
Solrød 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Holbæk B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Sengeløse Rødderne B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Nfc B

Årgang 2008 - U10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Karlslunde IF 5 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Næstved Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
Solrød 3 C Solrød FC Logo Solrød FC
TFC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Torslunde C Torslunde Ishøj Idrætsforening Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening
RB1906 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Kæmperne C ISHØJ IF Logo ISHØJ IF
Kastrup Boldklub C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

Årgang 2009 - U9 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Hellas Neymar A Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
BK Avarta 1 A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Edderkopperne A Taastrup FC Logo Taastrup FC
AB1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
GreveHvid A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
FIX1 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
RBK A Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
rosenhøj A Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Holbæk B&I A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

Årgang 2009 - U9 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Brøndby IF B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Larverne B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Radisserne B Taastrup FC Logo Taastrup FC
AB2 B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
Fix 2 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
RBK B Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
rosenhøj B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Slagslunde-Ganløse B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
BK Avarta 2 B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

Årgang 2009 - U9 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Hellas Messi C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Glostrup FK C Glostrup FK Logo Glostrup FK
Brumbasserne C Taastrup FC Logo Taastrup FC
GreveHvid C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Fix 3 Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Brøndbyernes IF 3 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Holbæk B&I C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Årgang 2010 - U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Årgang 2010 - U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk Sort A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Gul B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Nif B Næstved IF Logo Næstved IF
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Greve - Hvid Messi B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve - Hvid Ronaldo B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

Årgang 2010 - U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk Grøn C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B82-2010 C B82 Virum Logo B82 Virum
Karlslunde IF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Greve - Hvid C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

Årgang 2011 - U7 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B93 Team Emil 1 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 Team Emil 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Havdrup Fodbold Havdrup GI Logo Havdrup GI
Tune 1 Tune IF Logo Tune IF
Tune 2 Tune IF Logo Tune IF
HG hvid Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Gentofte Fodbold Akademi hold A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi hold 1 Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Gentofte Fodbold Akademi hold Alfa Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Vallensbæk IF 5 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Årgang 2012 - U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

- 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
August 19 2017

Organisation
Vallensbæk IF 39
Place
Vallensbæk IF
Address
Idræts Alle 2
Postalcode
2625
City
Vallensbæk
Sport
Soccer
Type
Unknown
Škoda Cup map

Tournament overview