HIK CUP EFTERÅR 2017

HIK CUP EFTERÅR 2017
LØRDAG D. 30. SEPTEMBER OG SØNDAG D. 1. OKTOBER

Hellerup Idræts Klub igen stort stævne.

Vi lægger som altid vægt på spilletid, effektiv afvikling, ordentlige rammer & ønsker at holdene blot skal koncentrere sig om at spille. Lige som ved HIK Påske Cup kommer kampprogram og opdateringer til at være tilgængelig online vha. Procup.dk

HIK CUP EFTERÅR 2017
• Goodiebags til alle spillere!
• Kampledere på alle kampe!
• Effektiv spilleplan med kort ventetid!
• Slutspil i 5v5 !

Der vil desuden være masser af aktiviteter mellem kampene, ligesom det vil være muligt at forsyne sig hos vores lokale madpartner, Gentofte Køkken & Catering.

TILMELDING
Tilmelding sker efter først-til-mølle via staevner.dk og er først endeligt bekræftet, når holdgebyret er indbetalt til HIK. Husk tydelig angivelse af holdnavn, klub og ID fra staevner.dk.
Mobilepay: 51161428 (Husk og skriv hvilket hold i betalingen)
Reg. & kontonummer: 5478 - 0900728

Prisen per hold er:
3v3 = 300 kr.
5v5 = 500 kr.
8v8 = 800 kr.

KONTAKT
Thomas Kristensen
tk@hik.dk

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 8Mands A Mixed 12 800 Søndag 9:00 - 12:00 0 0
U10 8Mands B Mixed 12 800 Søndag 9:00 - 12:00 5 0
U10 5Mands C Mixed 8 500 Søndag 13:00 - 16:00 3 0
U9 5Mands C Mixed 8 500 Søndag 13:00 - 16:00 6 0
U8 5mands C Mixed 8 500 Søndag 9:30 - 12:30 4 0
U7 5 Mands Mixed 8 500 Søndag 09.30-12.30 5 0
U9 5 Mands B Mixed 8 500 Lørdag 13.00-16.00 11 0
U9 5 Mands A Mixed 8 500 Lørdag 13.00-16.00 9 0
U8 5 Mands B Mixed 8 500 Lørdag 09.30-12.30 9 0
U8 5 Mands A Mixed 8 500 Lørdag 09.30-12.30 3 0
U7 3 Mands B/C Mixed 5 300 Lørdag 10.00-12.30 7 0
U6 3 Mands A/B/C Mixed 5 300 Lørdag 10.00-12.30 7 0
U5 3 Mands A/B/C Mixed 5 300 Lørdag 10.00-12.30 0 0

Signetud teams

U10 8Mands A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 9:00 - 12:00

Teamname LVL Logo Club

U10 8Mands B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 9:00 - 12:00

Teamname LVL Logo Club
Hekla Kyoto B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla

U10 5Mands C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 13:00 - 16:00

Teamname LVL Logo Club
TFC C Taastrup FC Logo Taastrup FC
B1908 U10 C Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Lundtofte C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub

U9 5Mands C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 13:00 - 16:00

Teamname LVL Logo Club
Vestamager 2 C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
BK Skjold SØLV C Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

U8 5mands C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 9:30 - 12:30

Teamname LVL Logo Club
Tigerne C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Tune IF 1 C Tune IF Logo Tune IF
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U7 5 Mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 09.30-12.30

Teamname LVL Logo Club
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Ajax A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Tune IF B Tune IF Logo Tune IF

U9 5 Mands B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13.00-16.00

Teamname LVL Logo Club
Vestamager 1 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
KB U9 Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U9 Chelsea C Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HUI Real Madrid B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Brøndby if. Blå B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U9 5 Mands A 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 13.00-16.00

Teamname LVL Logo Club
AB 1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
AB 2 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
HG 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
FIX1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Brøndby if. A Brøndby IF Logo Brøndby IF
KB Mads/Simon A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U8 5 Mands B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 09.30-12.30

Teamname LVL Logo Club
Lsf 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
AB Tårnby (vest) B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Jægersborg B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Tune IF 2 B Tune IF Logo Tune IF
1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Kastrup u7 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U8 5 Mands A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 09.30-12.30

Teamname LVL Logo Club
Jægersborg Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub

U7 3 Mands B/C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00-12.30

Teamname LVL Logo Club
FA 2000 1 B FA 2000 Logo FA 2000
FA 2000 2 B FA 2000 Logo FA 2000
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Kastrup 1 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U6 3 Mands A/B/C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00-12.30

Teamname LVL Logo Club
FBI.1 C Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
SGIF C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
LSF B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
B.93 2012 PMC Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 2012 PMC II Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U5 3 Mands A/B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 10.00-12.30

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
September 30 - October 1 2017

Organisation
Hellerup Idræts Klub
Place
HIK's Baner
Address
Bregnegårdsvej 25
Postalcode
2900
City
Hellerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview