Aluline Indendørs- og Futsalstævne Nov 2017

Tølløse Bold Klub afholder stort Indendørs- og Futsalstævne 2017. Stævnet bliver spillet i weekenden 24.-25.-26. november 2017. Stævnet spilles i Tølløse Hallen på Midtsjælland med god vejforbindelse tæt på motorvejen.Der vil være rig mulighed for at købe mad og drikke i Hallen. PRAKTISK INFO: Der er begrænsning på antal hold i hver årgang og vi bruger princippet "først til mølle". STED: Tølløse Hallen, Sportsvej 3, 4340 Tølløse. KONTAKTPERSON: Ulla Bj. Christiansen 2048 7846 eller på mail tbkinfo1924@gmail.com. TURNERINGSFORM: Indendørs er alle kampe er af 9 minutters varighed. Futsal spiller vi 14 minutter TILMELDINGS- OG BETALINGSFRIST: Senest 11/11-2016 eller når årgangen er fyldt op. Betaling ved tilmelding på DDB regnr. 1551 - kontonr. 3229 18 31 92.Skriv venligt holdnavn og række. Prisen er ens for alle hold 360 kr. FORVENTET PROGRAM: Fredag 24/11-2017: U14 Drenge - U14 Piger - U15 Drenge - U16 Drenge - U16 Piger Lørdag 26/11-2016: U8 Drenge – U9 Drenge - U10 Drenge - U11 Drenge – U12 Drenge - U12 Piger – U13 Drenge Søndag 27/11-2016: U9 Drenge – FUTSAL : U14 Drenge - U14 Piger - U15 Drenge - U16 Drenge - U18 Piger Der spilles i nævnte rækkefølge.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge Mixed 7 360 Lørdag morgen/Formiddag 3 0
U9 Drenge Mixed 7 360 Lørdag morgen/formiddag 2 0
U10 Drenge Mixed 6 360 Lørdag formiddag 2 0
U11 Drenge Mixed 6 360 Lørdag middag/eftermiddag 5 0
U12 Drenge Mixed 6 360 Lørdag eftermiddag 1 0
U13 Drenge Mixed 6 360 Lørdag eftermiddag/aften 2 0
U12 Piger Mixed 6 360 Lørdag middag/eftremiddag 3 0
U14 Drenge INDE Mixed 6 360 Fredag eftermiddag/aften 3 0
U14 Piger INDE Mixed 6 360 Fredag eftermiddag/aften 5 0
U16 Drenge INDE Mixed 6 360 Fredag aften 4 0
U16 Piger INDE Mixed 6 360 Fredag aften 1 0
U14 Drenge FUTSAL Mixed 10 360 Søndag formiddag/eftermid 3 0
U14 Piger FUTSAL Mixed 10 360 Søndag formiddag/eftermid 2 0
U16 Drenge FUTSAL Mixed 10 360 Søndag eftermifddag/Aften 4 0
U18 Piger FUTSAL Mixed 10 360 Søndag eftremiddag/aften 1 0
U16 Piger FUTSAL Mixed 10 360 Søndag eftermiddag 3 0
U18 Piger INDE Mixed 6 360 Fredag aften 1 0
U15 Drenge INDE Mixed 6 360 Fredag aften 2 0
U15 Drenge FUTSAL Mixed 10 360 Søndga eftermiddag 3 0

Signetud teams

U8 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse u8 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
tølløse u8 1 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U9 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
TBK U9 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Hvalsø C Hvalsø

U10 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U11 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse u11 nr1 B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse u11 nr2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Kr. Eskilstrup C Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub

U12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
TBK U12 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
TBK rød C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK hvid Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U12 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftremiddag

Teamname LVL Logo Club
Tbk tøserne B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
De seje tøser B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tøserne fra Roskilde C Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

U14 Drenge INDE 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Kr. Eskilstrup B Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Piger INDE 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Team Emelie Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Ejby ekspressen Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Alaiza United C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U16 Drenge INDE 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Ruder konges knægte B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Kroghs drenge 2 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Roskilde Racing Center
Black Panthers B

U16 Piger INDE 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Drenge FUTSAL 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/eftermid

Teamname LVL Logo Club
Black Penguins C
C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Piger FUTSAL 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/eftermid

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse BK C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U16 Drenge FUTSAL 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermifddag/Aften

Teamname LVL Logo Club
Jægersborg Futsal B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Tuse if Tuse IF Logo Tuse IF
Kroghs drenge 2 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U18 Piger FUTSAL 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftremiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U16 Piger FUTSAL 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Solrød FC Tøser B Solrød FC Logo Solrød FC

U18 Piger INDE 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U15 Drenge INDE 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Kroghs drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U15 Drenge FUTSAL 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndga eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Kroghs drenge C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
JB Futsal C Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
24. - November 26 2017

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse Hallen
Address
Sportsvej
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview