LGF Cup 2018

Lemvig GF er stolte af igen at byde velkommen til traditionsrige LGF Cup i Lemvig i dagene



26. - 28. januar 2018
 
 

LGF Cup er et større stævne, som har eksisteret i mange år. Vi lægger vægt på at deltagende hold skal matches bedst muligt og i flest mulige kampe. Sidste år deltog mere end 220 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer. Bemærk, vi har også et bredt tilbud til pigehold.

 

Sidste år måtte vi sætte flere hold på venteliste, så vent ikke for længe med din tilmelding!

 

Alle finalerunder afvikles som udgangspunkt i Lemvig Idræts- og Kulturcenter i festlige rammer med lys og musik. Disse kampe livestreames via Facebook.


DER ER GARANTI FOR MINIMUM 4 KAMPE UNDER STÆVNET!


Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Drenge: U5 - U17 (U5, U6 og U7 spiller 3 mod 3 - U8 spiller 4 mod 4 med sænket overligger)

Max 5 spillere pr. hold i U5 til U7 i drenge og i U7 til U8 i piger

Max 6 spillere pr. hold i U8 til U17 i drenge og i U9 til U18 i piger

 

Vi tilbyder i år U19 drenge. Rækken gennemføres kun, hvis min. 8 hold deltager.



Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid.



Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U5 til U8.



Der er personlige præmier til de bedste hold i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.



Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.



Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (200 kr. pr. hold for U5, U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 3. januar 2018 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.



Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@lemviggf.dk
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U16 - drenge (2002) Mixed 4 400 Fredag 14 0
U18 - piger (00-01) Mixed 4 400 Fredag 7 0
U15 - piger C (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 10 0
U15 - piger B (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 6 0
U15 - piger A (2003) Mixed 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U13 - piger C (2005) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U13 - piger B (2005) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U13 - piger A (2005) Mixed 4 400 Lørdag 2 2
U12 - piger C (2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 1 0
U11 - piger B (2007) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U13 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U14 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 6 0
U12 - drenge C(2006) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 7 0
U12 - drenge B(2006) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U10 - drenge C(2008) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U10 - drenge B(2008) Mixed 4 400 Søndag 9 0
U10 - drenge A(2008) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U9 - drenge C (2009) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U9 - drenge B (2009) Mixed 4 400 Søndag 13 0
U5 - drenge (2013) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U14 - piger C (2004) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U14 - piger B (2004) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U14 - piger A (2004) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U12 - piger B (2006) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U12 - piger A (2006) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U11 - piger C (2007) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 0 0
U11 - piger A (2007) Mixed 4 400 Lørdag 0 0
U10 - piger (2008) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U9 - piger (2009) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U8 - piger (2010) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U7 - piger (2011) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U17 - drenge (2001) Mixed 4 400 Fredag 4 0
U14 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 4 0
U15 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Fredag 0 0
U15 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Fredag 4 0
U15 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Fredag 2 0
U14 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 3 0
U13 - drenge C(2005) Mixed 4 400 Lørdag 12 0
U13 - drenge B(2005) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U13 - drenge A(2005) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U12 - drenge A(2006) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U11 - drenge C(2007) Mixed 4 400 Lørdag/søndag 8 1
U11 - drenge B(2007) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U11 - drenge A(2007) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U9 - drenge A (2009) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U8 - drenge (2010) Mixed 4 200 Søndag 11 0
U7 - drenge (2011) Mixed 3 200 Søndag 0 0
U6 - drenge (2012) Mixed 3 200 Søndag 6 0
U16 - piger (2002) Mixed 4 400 Fredag 6 0
U19 - drenge (99-00) Mixed 4 400 Fredag 13 0

Signetud teams

U16 - drenge (2002) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Æ’ smeds drenge A
Harboøre/Thyborøn IF 2 B
Harboøre/Thyborøn IF 1 B
The Underdogs C
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
RLK 2 C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Man's Not Hot C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Lem Boldklub B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
FSH A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U18 - piger (00-01) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lægård Legends B IL
Ukendt A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Team Nuggle A Skyum Idrætsefterskole Logo Skyum Idrætsefterskole
Lomborg Efterskole B Lomborg Gymnastik- og idrætsefterskole
Vedersø Idrætsefterskole A
Højer A Højer Idrætsforening Logo Højer Idrætsforening

U15 - piger C (2003) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Lemvig Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team Cake Lovers C Thisted FC Logo Thisted FC
okspiger 1 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
RG. Seasight fenders C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre/Thyborøn IF C
FS Midtthy C FS Midtthy
Linde B C Linde BK Logo Linde BK
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF

U15 - piger B (2003) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Vildbjerg SF B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Lemvig GF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Spjald If B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup u15 hold2 Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup u15 nr1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U15 - piger A (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Team glad for mad A

U13 - piger C (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Harbøre/Thyborøn IF C
Måbjerg IF 1 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg IF 2 C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U13 - piger B (2005) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U13 - piger A (2005) 0 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger C (2006) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U11 - piger B (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 - drenge C(2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U14 - drenge B(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Malermester Larsen B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - drenge C(2006) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejdal/Halgård 2 C Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Thyboerne C Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
Måbjergs seje drenge C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
RHIF Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
Harboøre/Thyborøn IF C
NSK 2 C
NSK 1 C

U12 - drenge B(2006) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg Drengene B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Borbjerg B
Team DAB B TIM GIF Logo TIM GIF
Mejdal/Halgård 1 B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Thyboerne B Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
BK Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Ringkøbing IF 2 B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF

U10 - drenge C(2008) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 3 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
buf erne C Bøvling Ungdomsforening Logo Bøvling Ungdomsforening

U10 - drenge B(2008) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Viborg FF B Viborg FF Logo Viborg FF
Spjald if B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
Mejdal -Halgård B Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Tim gif 1 B

U10 - drenge A(2008) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U9 - drenge C (2009) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Bremdal IK B Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub
Holstebro Boldklub C Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
SHN/Ulfborg 2 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Vildbjerg C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF

U9 - drenge B (2009) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast FS B2 B Ikast FS Logo Ikast FS
NSK B Naur-Sir-Krunderup
SHN/Ulfborg 1 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Holstebro Boldklub 1 B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Vildbjerg B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Thisted FC B Thisted FC Logo Thisted FC
Ringkøbing IF B Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Real Boys (U8)
Ikast FS B B Ikast FS Logo Ikast FS

U5 - drenge (2013) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 - piger C (2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre/Thyborøn IF C
FHIF C Feldborg
Bording IF C Bording IF Logo Bording IF

U14 - piger B (2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
RLK B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U14 - piger A (2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC Thy A FC Thy Piger

U12 - piger B (2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skjern GF B Skjern GF Logo Skjern GF
Mejrup GU 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Skjern GF U11 B Skjern GF Logo Skjern GF
Spjald IF B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
Mejrup GU 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U12 - piger A (2006) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC 1 Thisted FC Logo Thisted FC
Mejrup GU 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU

U11 - piger C (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 - piger A (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U10 - piger (2008) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Borbjerg C
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Overlund GF A
Vinderup B Vinderup IK Logo Vinderup IK

U9 - piger (2009) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
De seje Snejbjerg tøser B Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
LGF 2 B Lemvig

U8 - piger (2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U7 - piger (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U17 - drenge (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lomborg Efterskole B Lomborg Gymnastik- og idrætsefterskole
Vedersø Idrætsefterskole A
Bjergby FC B

U14 - drenge C(2004) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
LGF U13 1 C
LGF U13 2 C
Mejrup GU2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - drenge C(2003) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 - drenge B(2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
De Pinke Ponyer B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Thyboerne B Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U15 - drenge A(2003) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Zupelux A Thisted FC Logo Thisted FC

U14 - drenge A(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Sport24 Holstebro A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Madsen Optik A
Feriepartner Vejlby Klit A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U13 - drenge C(2005) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
f.c. rindum C Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
youngboys C Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
LGF4 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Harboøre/Thyborøn IF 2 C
Harboøre/Thyborøn IF 1 C

U13 - drenge B(2005) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Rm feminino B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
TH boys B TIM GIF Logo TIM GIF
hakkerboys B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
LGF B B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU
BK Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Hjerm FIF B Hjerm FIF Logo Hjerm FIF

U13 - drenge A(2005) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC A Thisted FC Logo Thisted FC
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U12 - drenge A(2006) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Herning Fremad A Herning Fremad Logo Herning Fremad
Bagges Boys A
Team kokholmbyg - Skoda holstebro A Mejdal GIK Logo Mejdal GIK
Ringkøbing IF 1 A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Sydthy Autoværksted Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U11 - drenge C(2007) 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/søndag

Teamname LVL Logo Club
Harboøre/Thyborøn IF 2 C
Harboøre/Thyborøn IF 1 C
Lemvig 3 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF
GNIF C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening

U11 - drenge B(2007) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC HoTiHeTo 2 C TIM GIF Logo TIM GIF
FC HoTiHeTo 1 B TIM GIF Logo TIM GIF
LGF2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U11 - drenge A(2007) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Spjald IF A Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team X Pro B Team X
Skjern Bank A
FC Skildpadderne A Thisted FC Logo Thisted FC

U9 - drenge A (2009) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
rindum su A Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Vildbjerg SF A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Holstebro Frugtlager A
Ikast FS A Ikast FS Logo Ikast FS

U8 - drenge (2010) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Snejbjerg C Snejbjerg SG&I Logo Snejbjerg SG&I
SHN/ULFBORG SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
NSK C Naur-Sir-Krunderup
RLK C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer Boldklub 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
MH 2010
Lemvig 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Real Boys

U7 - drenge (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U6 - drenge (2012) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Drengene fra Måbjerghus C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Skive IK Resen 2 Skive
Skive IK Resen B Skive
Bremdal IK Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U16 - piger (2002) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig U15 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Spar Nords Piger B
RLK Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF

U19 - drenge (99-00) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
De Kålhøgen Stuepiger A
Banditterne B
pandaerne B Skyum Idrætsefterskole Logo Skyum Idrætsefterskole
Lemvig GF B
Fars glade grise B
Greuther Fürth A
Team Interfjord
FC Panna A
Gerber&Søn A/S B
HFB A
Stay in school Bobo B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
26. - January 28 2018

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Address
Christinelystvej 8
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview