Nr. Lyn Cup 2018

Kom til Nr Lyn Cup i 2018, det bliver supergodt.
Vi spiller indledende puljer og derefter opdeling til A + B finaler.
Derfor max 8 hold pr. gruppe. Max 6 spillere pr. hold.
Der er masser af spurtpræmier og medaljer til stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Mixed 6 350 Lørdag 4 0
U9 Mixed 6 350 Lørdag 5 0
U10 Mixed 6 350 Lørdag 3 0
U14 Mixed 6 350 Fredag 3 0
U16 Mixed 6 350 Fredag 8 0
U7 Mixed 6 350 Søndag 1 0
U8 Mixed 6 350 Søndag 2 0
U10 Mixed 6 350 Søndag 11 0
U11 Mixed 6 350 Søndag 12 0
U12 Mixed 6 350 Lørdag 9 0
U14 Mixed 6 350 Lørdag 9 0
U15 Mixed 6 350 Fredag 5 0
U19 Mixed 6 350 Lørdag 6 0
U9 Mixed 6 350 Søndag 3 0

Signetud teams

U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse - Søby Ottere C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse - Søby ottere 1 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
HPTI's piger C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse Søby 1 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse Søby 2 C Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Fortuna Svendborg B Fortuna Svendborg Logo Fortuna Svendborg
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KRFK 1 C KRFK Logo KRFK

U16 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Team Aarup B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Fraugde Ninjas C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde Turtles C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Vindinge B Vindinge BK Logo Vindinge BK

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse /Søby fc B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyndelse B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
U10 Best of the best Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr Lyn All Stars B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Årslev B1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev B2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Mølholm Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
ALLESTED 1 A allested
ALLESTED 2 allested
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
U 11 Nr. Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
U11 Nr. Lyn 2 Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Aarslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Herrested-Ørbæk C Herrested-Ørbæk
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Egebjerg B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
U12 Drengene C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
U12 Drengene 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Årslev 1 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
SFB 1 B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
KB1919 C Kværndrup BK Logo Kværndrup BK
SfB 2 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Egebjerg 1 & Egebjerg 2 B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold

U14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Nr.Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Kirkeby IF C Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
KMD1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KMD2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KRFK B KRFK Logo KRFK

U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lyn drengene B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby FC B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Bulderbasserne B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Drengerøvene B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening

U19 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
KIE Allstars B
flødefars undersåtter C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Falkens Fanatiske Fightere 1 C
Falkens Fanatiske Fightere B
Due"s quintet B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Hjallese Allstars B

U9 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Højby 1 Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 Højby S&G Logo Højby S&G
Nr Lyn Crazy Reds B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
19. - January 21 2018

Organisation
Nr. Lyndelse - Søby FC
Place
Carl Nielsen Hallen
Address
Lumbyvej 62
Postalcode
5792
City
Årslev
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview