REMA 1000 Mini SIF Cup 2018

 Strib IF byder igen velkommen til vores traditionsrige indestævne i Strib fritidscenter den 3. Og 4. Februar 2018. Stævnet afvikles i to haller hvilket sikrer hurtig afvikling inden for ca. 3 timer. Indledende puljer hvorefter der inddeles i A, B, C, og D slutspil, hvilket giver garanti for at minimum halvdelen af kampene spilles mod modstandere på samme niveau. Pokaler til ALLE spillere. Fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow. Der er en pose med frugt, slik og chips m.m til ALLE deltagere. Tilmeldingsgebyr kr. 250,- for U5, U6 og U7 samt kr. 350,- for U8 og U9. Indbetaling til 0756-3223334406 med tydelig angivelse af klubnavn og den række man ønsker at deltage i. Har du spørgsmå kan du kontakte Thomas på 51 42 12 20 eller Morten på 40 18 77 52. Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA1000 Mini Sifcup 2018. 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mix Mixed 5 250 Søndag 4 0
U6 Mix Mixed 5 250 Søndag 21 2
U7 Piger Mixed 5 250 Søndag 5 0
U7 Drenge Mixed 5 250 Søndag 47 2
U8 Drenge Mixed 8 350 Søndag 46 0
U8 Piger Mixed 8 350 Lørdag 0 0
U9 Piger Mixed 8 350 Søndag 14 0
U9 Drenge Mixed 8 350 Lørdag 62 0

Signetud teams

U5 Mix 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Grejs-Dalen C Grejs IF Logo Grejs IF

U6 Mix 18 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib1 Strib IF Logo Strib IF
Strib2 Strib IF Logo Strib IF
Erritsø u6 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u6 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Seest 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
BPI C BPI
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Grejs-Dalen C Grejs IF Logo Grejs IF
Gårslev GF B Gårslev GF Logo Gårslev GF
1 hold C Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
2 hold Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub
3 hold C Ringe Boldklub Logo Ringe Boldklub

U7 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Varde if Varde IF Logo Varde IF
BGIF Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U7 Drenge 32 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Juulsen Og jensen Mini C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Marienlyst 1 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 4 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
MG&BK1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK4 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Varde 1. Varde IF Logo Varde IF
Varde 2. Varde IF Logo Varde IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 3 Strib IF Logo Strib IF
Erritsø u7 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø u7 3 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Seest 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
BPI C BPI
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Svendborg B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Svendborg C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
LB 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
LB 2 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Dalby GF 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U8 Drenge 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Juulsen Og jensen C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Fodboldgutterne fra Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
BM 3 B Marienlyst Logo Marienlyst
Strib IF Strib IF Logo Strib IF
Bredballe IF 1 A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF 2 C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Ammitsbøl 2 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl 1 B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum IF 1 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
BBB1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brenderup C Brenderup
Gårslev GF B Gårslev GF Logo Gårslev GF
Tved BK Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
NIK 11 C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK 12 C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib IF A Strib IF Logo Strib IF
middelfart C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Marienlyst u9 piger B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Skodborg IF C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Ry 1 B Ry fodbold Logo Ry fodbold
Ry 2 B Ry fodbold Logo Ry fodbold
Vinding SF 1 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U9 Drenge 46 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ebberup C Ebberup IF Logo Ebberup IF
MG og BK 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG & BK B Mg og bk
BM 1 Marienlyst Logo Marienlyst
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
BM Marienlyst Logo Marienlyst
Bm2 Marienlyst Logo Marienlyst
Korup-Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Skodborg IF B Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
Aarslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Dalum Rød A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Hvid B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Sort Dalum IF Logo Dalum IF
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Rolfsted IF B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Sanderum 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 3 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SfB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Rødding IF U9 C C Rødding IF
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Erritsø GIF 4 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild 2 B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Fredericia kfum 1 B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Fredericia kfum 2 C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
S.F.B B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
S.F.B C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Skt.Klemens C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Kfum 1 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Kfum 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
3. - February 4 2018

Organisation
Strib IF
Place
Strib Fritids og Aktivitetscenter
Address
Ny Billeshavevej 1 - 3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview